Uwaga! Chcemy zaprosić każdą osobę, która zgłasza tutaj intencję, aby swoimi modlitwami ogarniała również intencje zgłaszane przez innych, bo gdzie „dwóch albo trzech zgromadzonych w imię moje, tam ja Jestem” mówi Pan Jezus.

Za zgłoszone intencje modlą się następujące osoby, które tworzą wspólnotę Diecezjalnej Diakonii Modlitwy:

 • Alina
 • Marek
 • Anna
 • Urszula
 • Piotr
 • Andżelika
 • Stanisława
 • Roman
 • Katarzyna
 • Dawid
 • Małgorzata
 • Jakub

Prosimy o nieużywanie nazwisk w treściach intencji.

Każda intencja zanim będzie widoczna na stronie, musi zostać przetworzona przez administratora. Może to zająć maksymalnie 24 godziny.

Administrator zastrzega sobie prawo edycji lub usunięcia intencji jeśli jest ona złorzecząca lub budząca niepokój.

Zapraszamy do składania intencji.

Dodano 28-04-2017 przez Krystyna

O zdrowie dla Mamy i Syna ;
Za Ojca w dziewiątą rocznicę śmierci .


Dodano 27-04-2017 przez Ryszard

Proszę o modlitwę w intencji Anny i Bartłomieja, o łaskę wiary i ich nawrócenie. O prawidłowy przebieg ciąży Ani i narodziny zdrowego Stasia. O Boże Miłosierdzie i łaskę zachowania od nagłej i niespodziewanej śmierci dla Danuty, Ryszarda oraz ich najbliższych.


Dodano 26-04-2017 przez Katarzyna

Proszę Cię Panie o łaskę dobrego męża i dzieci. Żebym go spotkała szybko na mojej drodze oraz proszę o zdrowie i błogosławieństwo dla mnie i mojej rodziny.


Dodano 24-04-2017 przez Monika

Proszę o łaskę uwolnienia od wszelkich zniewoleń,o światło Ducha Świętego w utwierdzeniu w powołaniu zakonnym i zgromadzeniu do którego Bóg mnie powołuje.


Dodano 18-04-2017 przez Sabina

Módlmy się za Marię, prośmy o łaskę nawrócenia i wyrwania z sideł nałogu dla niej oraz aby jej syn i synowa zaczęli się nią interesować. Módlmy się za Sabinę o Światło Ducha Świętego, Łaskę wiary, nawrócenia i szczęśliwego, według Woli Bożej, rozwiązania jej problemów.


Dodano 18-04-2017 przez Sabina

Módlmy się za Ewę i Elżbietę, o Łaskę zdrowia i opiekę Matki Najświętszej. Proszę o modlitwę za Piotra, aby z Bożą pomocą i według Woli Bożej jego problemy zawodowe rozwiązały się.


Dodano 18-04-2017 przez Anna


Panie Jezu,proszę Cię o dobrego męża i pomoc na studiach. Twoja Wola Panie,


Dodano 18-04-2017 przez Justyna

Bardzo proszę o modlitwę w intencji wyzdrowienia mojej mamy. Mama choruje na nowotwór. Proszę też o dar mądrości dla lekarzy, którzy ją leczą.


Dodano 14-04-2017 przez Teresa

Bardzo proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie, nawrócenie oraz uwolnienie od wszelkiego zła córki Sylwii oraz całej rodziny. Dziękuje.


Dodano 12-04-2017 przez Michał

Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów sakramentalne małżeństwo Agnieszki i Michała, mimo, iż zostało rozwiązane przez Sąd cywilny. Proszę, aby miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, byśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia dla nas, aby moja żona nie spotykała się z innym mężczyzną.


Dodano 09-04-2017 przez Irena

Proszę o modlitwę w intencji nawrócenie Jarka i uleczenie jego relacji z rodzicami oraz o łaskę spowiedzi sw dla Jarka i męża Mariana. Niech Pan Bóg będzie uwielbiany.


Dodano 03-04-2017 przez Jan

Za wstawiennictwem Św. Alojzego proszę Boga Ojca wszechmogącego o upragniony dom, zdrowie i błogosławieństwo dla całej rodziny oraz w pracy.


Dodano 28-03-2017 przez Zofia

Proszę o pomoc dla małego Stasia i uleczenie go z ciężkiego stanu zdrowia a także o nadzieję i siły dla rodziców


Dodano 28-03-2017 przez Janusz

O święte życie dla mnie i całej mojej rodziny.


Dodano 28-03-2017 przez Alina

Proszę o modlitwę w intencji prowadzących i uczestników rekolekcji wakacyjnych naszej diecezji.O moc Ducha Świętego i Boże prowadzenie.


Dodano 27-03-2017 przez Bożena

Proszę o cud uzdrowienia z choroby nowotworowej dla mojego przyjaciela Wiesia oraz o natchnienie Ducha Świętego dla jego zony i córki.


Dodano 26-03-2017 przez Hanna

Dobry Boże, nasz Królu, proszę o zdrowie dla Daniela i jego Rodziny oraz dla mnie i dla mojej Rodziny....


Dodano 26-03-2017 przez Dawid

Proszę o modlitwę za Karolinę o uzdrowienie ze stanu przedrakowego oraz o nawrócenie i życie zgodne z Bożymi przykazaniami. Bóg zapłać wszystkim za modlitwę.


Dodano 25-03-2017 przez Marta

Proszę o zdrowie dla mnie i męża oraz o dar drugiego zdrowego dziecka.


Dodano 25-03-2017 przez Kasia

Proszę o modlitwę o łaskę macierzyństwa. Od 6 lat jestem mężatką. Pomóc mi i mężowi może tylko Pan Bóg, dla którego nie ma nic niemożliwego. Proszę o modlitwę w tej intencji.