W Diecezja, Ewangelizacyjna

Drodzy Małżonkowie!

Wspólna droga to piękny dar zapoczątkowany w sakramencie małżeństwa. To wyjątkowe uniesienia, codzienne zabieganie, wzloty i upadki, radości i troski. Czasem kroczymy po niej pewnie, czasem błądzimy po omacku, a czasem potykamy się o kamienie egoizmu, zadanych ran, zbyt dużych problemów. W tym wszystkim jest z nami Jezus. My jednak nie zawsze jesteśmy świadomi Jego obecności. Nie doświadczamy Jego działania, nie przyjmujemy Jego łaski. Czasem spychamy Go na margines lub zapominamy, że JEST tak bardzo blisko.

Jeżeli pragniecie na nowo zatrzymać się przy Chrystusie, zaczerpnąć ze zdrojów Jego miłości, doświadczyć ożywczego tchnienia Bożego Ducha, odnowić swoje życie w Bogu, to właśnie dla Was są te rekolekcje.

Pragniesz doświadczyć mocy Jezusowej miłości?

Przyjedź!

 

“BYĆ BLIŻEJ CIEBIE”

Oaza Ewangelizacji dla małżeństw

Miejsce: Łagów Lubuski
Termin: 30.04-05.05.2019
Koszt: 480zł osoba dorosła; 350zł dziecko w wieku 3-11 lat
Miejsce: Kęszyca Leśna
Termin: 7-13.07.2019
Koszt: 680zł osoba dorosła; 380zł dziecko w wieku 3-11 lat

Zapisy: http://www.dkzg.pl/rekolekcje2019/

Kontakt: ddedkzg@gmail.com   Tel. 663587819

https://www.youtube.com/watch?v=hYrXcRz2g7w

Świadectwo z Oazy Ewangelizacji w Kęszycy Leśnej

Przyjechaliśmy z Diecezji Sosnowieckiej. Każdego roku staramy się spędzić kilka dni na rekolekcjach. Wiemy, że ten czas będzie nas ubogacał i na nowo rozpalał nasze serca do miłości Bożej.

W rekolekcjach ewangelizacyjnych uczestniczyliśmy po raz pierwszy. Okazało się, że nasze wyobrażenie o tych rekolekcjach zupełnie się różniło od tego, co tu przeżyliśmy.

Dom rekolekcyjny znajduje się w pięknej, spokojnej okolicy. Na miejscu bardzo ciepło przyjęła nas para moderatorska, Ewa i Bogdan. Każdy dzień przynosił coś nowego i każdy z tych dni chcielibyśmy, aby został w naszych sercach na zawsze. Czuliśmy miłość bijącą od każdego uczestnika, a w szczególności od naszego kapłana Tomasza, który zarażał nas swoim uśmiechem i radością dziecka Bożego. Każdego dnia przypominał nam, że jesteśmy ukochanymi dziećmi Pana. Nieważne, ile mamy lat, nieważne, jak poharatało nas życie. Jesteśmy ukochanymi dziećmi Boga w każdej chwili życia i nic tego nie zmieni.

Chwała Panu!

Małgorzata i Edmund

Więcej świadectw znajdziecie na:

https://lubuskadde.pl/kategorie/swiadectwa/