W Diecezja, Ewangelizacyjna

W dniu 16 stycznia tego roku spotkaliśmy się, aby doskonalić nasz warsztat w prowadzeniu rekolekcji ewangelizacyjnych. Ale zanim o spotkaniu, kilka słów o naszych radościach. Na początku radość z tego, że nasze skromne szeregi zasiliło kolejne małżeństwo. Cieszymy się z otwartości i obecności Doroty i Janka Nowakowskich. Druga radość. Chodzą słuchy, że już na ostatniej prostej jest decyzja o posłudze w naszej diakonii następnego małżeństwa. Cieszymy się ogromnie, dziękujemy Panu Bogu i modlimy się dalej.
Nasze przygotowanie do prowadzenia rekolekcji skupiło się tym razem na prezentacji i omówieniu III i IV Prawa oraz rozmów ewangelicznych przyporządkowanych do tych Praw. Ksiądz Adrian ocenił całość na 4-. Udało nam się utargować do 4:-) . To dobra ocena. Wymiana opinii, własnych spostrzeżeń, uwag dotyczących udoskonalenia i uatrakcyjnienia przekazu, obecność drugiego człowieka…bezcenne.
Następne spotkanie już w kwietniu. Dokładnie 16 kwietnia (sobota) o godzinie 10.00 w parafii pw. św. Stanisława Kostki w Zielonej Górze. Oczywiście zapraszamy wszystkich chętnych.
Trwamy ciągle w radości Bożego Narodzenia.Mamy piękny czas śpiewania kolęd. Polecamy do pooglądania, posłuchania i śpiewania “Kolędę Maryi”. Link poniżej:
https://www.youtube.com/watch?v=JakGhPAmkKs
Pozdrawiamy w Panu. Irena i Waldek Trypuccy