Uwaga! Chcemy zaprosić każdą osobę, która zgłasza tutaj intencję, aby swoimi modlitwami ogarniała również intencje zgłaszane przez innych, bo gdzie „dwóch albo trzech zgromadzonych w imię moje, tam ja Jestem” mówi Pan Jezus.

Za zgłoszone intencje modlą się osoby z Diakonii Modlitwy.

Prosimy o nieużywanie nazwisk w treściach intencji.

Każda intencja zanim będzie widoczna na stronie, musi zostać przetworzona przez administratora. Może to zająć maksymalnie 24 godziny.

Administrator zastrzega sobie prawo edycji lub usunięcia intencji jeśli jest ona złorzecząca lub budząca niepokój.

Zapraszamy do składania intencji.

  Dodano 20-10-2020 przez Maria

  Barrdzo prosze o modlitwe o powrot do zdrowia dla syna ora Dary Ducha Swietego dla niego w zdaniu egzaminu na prawo-jazdy.
  W intencji zdrowia,bezpieczesntwa i blog.Bozego dla dzieci i ich matki.
  Dziekuje bardzo.


  Dodano 20-10-2020 przez Aga

  Pokornie proszę o modlitwę za duszę mojego zmarłego Taty. Wierzę głęboko,że Boże Miłosierdzie weźmie górę nad Sprawiedliwością. Maryjo, ukochana mamusiu wyproś u swego Syna zbawienie dla Taty. Bóg zapłać stokrotnie Wszystkim z modlitwę. Bóg dał, Bóg wziął. Niech Jego Święte Imię będzie pochwalone.


  Dodano 19-10-2020 przez Aneta

  O ślub z ukochanym i dar komunikacji, empatii. W intencji serca.


  Dodano 16-10-2020 przez Zbigniew

  O Boże Miłosierdzie dla Zbigniewa i osób bliskich


  Dodano 16-10-2020 przez Grazyna

  Panie Boże Wszechmogący w Trójcy Jedyny Błogosławiony na wieki proszę o modlitwę w znalezieniu przyjaciół, bratniej duszy, przyjaciółki dla Maciusia i zdobycie 19.X. pracy przez Damianka, wyleczeniu ich z depresji i wszelkie Łaski Boże dla Macieja,Damiana,Grazyny,Hanny,Andrzeja.
  Jezu ufam Tobie.
  Bóg zapłać. Mama


  Dodano 15-10-2020 przez Karolina

  Panie Jezu, Mamo Boża, tak bardzo chciałabym za wszystko przeprosić i za wszystko podziękować i błagam żebyśmy z Tomkiem byli razem na zawsze, żeby naprawdę bardzo mnie kochał jak mówi mi to każdego dnia, był mi wierny i trwały w tej decyzji. Błagam żeby rzeczy te których nie chcę nie stały się. Błagam o pomoc w pracy, zdrowie, szczęście, akceptację, długie życie i bezpieczeństwo dla nas. Karolina, lat 31, Piekoszów


  Dodano 12-10-2020 przez Janina

  Proszę o uzdrowienie Andrzeja z choroby nowotworowej.


  Dodano 11-10-2020 przez małgosia

  Błagam o modlitwę w intencji łaski zdrowia, pracy i zadowolenia dla mamy brata i dla mnie. O pomoc i natchnienie przy pisaniu tekstów zaakceptowaniu publikacji oraz zdobyciu kolejnych stopni. Proszę o dobrego mężczyznę który zostanie moim wiernym mężem. Proszę o pomoc w znalezieniu nowej pracy. Błagam aby bratu udało się rozwinąć biznes o Dary Ducha Świętego i łaski dla całej mojej rodziny. Błagam o łaskę zdrowia aby krwawienie ustało, abym nie miała nowotworu i abym nie musiała przebywać w szpitalu. Proszę strzeż nas i pomagaj w każdej chwili naszego życia.


  Dodano 11-10-2020 przez Angela

  1/O dar poczęcia zdrowego dziecka


  Dodano 10-10-2020 przez Marzena

  Prosze Was o wstawiennictwo i modlitwe u Jezusa i Maryji abym bez problemu otrzymala przedluzenie umowy. Abysmy mieli zapewniona prace. Prosze takzez aby Bog udaremnil dzialania zlego w mojej pracy po przez kolege Wojtka. Aby nie mogl mi w zaden sposb zaszkodzic. Bardzo mnie niszczy psychicznie, wywzsza sie nade mna, pokazuje ze jestem nikim, ze nic nie umiem. Prosze aby Bog zakonczyl ten temat i udaremnil jego dzialania. Aby kierownictwo dostrzeglo jego manipulacje i prawdziwe intencje, aby to zakonczylo. Abym sie go nie bala.
  Bog zaplac,


  Dodano 10-10-2020 przez matka

  Prosze o modlitwę o nawrócenie Anny i niech nie niszczy czyjejś Rodziny , kobieta nie majaca boga w sercu


  Dodano 10-10-2020 przez Matka

  Proszę o przemianę serca synowej Agaty oraz o boże błogosławieństwo , potrzebne łaski uwolnnienie od zła Artura i pracę dla niego oraz powrót miłości do dzieci , które odizolowała agata i niech odejdzie od Anny , która niszczy jego i Rodzinę a on niech podejmie terapię od uzaleznienia


  Dodano 10-10-2020 przez Jan

  Matko Najświętsza uproś dla Nataszy, Martyny,Ireny, Michała,Jana oraz rodzin: Piotra, Aleksandra, Kazimierza i Anny zdrowie, odpuszczenie grzechów, opiekę od zła i obfite błogosławieństwo Pana Boga.


  Dodano 09-10-2020 przez Irena

  !/ O cud poczęcia zdrowego dziecka dla Marty i Lukasza
  2/ O mądrość decydentów wwalce z Covid 19

  Bóg zapłąć


  Dodano 09-10-2020 przez Karolina

  Panie Jezu i Mamo Boża Ukochana, na początku bardzo chciałabym za wszystko przeprosić i za wszystko podziękować. Panie Jezu i Mamo Boża błagam o ukochanego mężczyznę już teraz, żeby mnie kochał i był mi wierny, przepraszam i błagam żeby był wysoki, szczupły, przystojny, włosy, silny, wykształcony, troszkę tylko straszy, żeby mi się podobał, i żeby to był ten Jedyny. Błagam o pełne zdrowie, szczęście, brak chorób i nosicielstw i uzależnień i wypadków i trosk, o pomoc w pracy i żebym jej nie straciła, o urodę i bycie chudziutką, i żebym już nie cierpiała i była szczęśliwa, błagam z całej duszy. Błagam z całego serca o relacje z Radosławem, z Hubertem, z Tomaszem. Panie Jezu Mamo Boża żeby było tak jakbym chciała... tak właśnie jak chciałabym… Wy wiecie... błagam tak bardzo… przepraszam. Błagam o zdrowie, długie życie, brak trosk, dostatek i brak problemów dla moich Rodziców. Błagam żeby może też tak nie włączali się w moje życie tzn. nie martwili się, nie denerwowali, byli zadowoleni i zawsze z uśmiechem pozwalali podejmować własne decyzje. I żebym zamieszkała już sama jak najprędzej. Karolina, lat 31, Piekoszów


  Dodano 09-10-2020 przez Adrian

  Matko Boża Proszę o uwolnienie Wande z sgreji,nienawiści,nie przebaczenia.Nawrucenie spowiedź św.
  Dar wiary mocnej stałej.
  O stałą pracę dobrze płatną w Londynie. Bogosławieństwo finansowe.


  Dodano 07-10-2020 przez Grażyna i Hanna

  Wieczny odpoczynek racz dac Panie,
  naszej Mamie Halinie,
  A światłość wiekuista niechaj Jej swieci na wieki ?? ??


  Dodano 04-10-2020 przez Zbigniew

  O Boże Miłosierdzie dla Zbigniewa i osób bliskich


  Dodano 01-10-2020 przez Anna

  O potrzebne łaski dla chorego Taty.


  Dodano 01-10-2020 przez Karolina

  Panie Jezu i Mamo Boża Ukochana, na początku bardzo chciałabym za wszystko przeprosić i za wszystko podziękować. Panie Jezu i Mamo Boża błagam o ukochanego mężczyznę już teraz, żeby mnie kochał i był mi wierny, przepraszam i błagam żeby był wysoki, szczupły, przystojny, włosy, silny, wykształcony, troszkę tylko straszy, żeby mi się podobał, i żeby to był ten Jedyny. Błagam o pełne zdrowie, szczęście, brak chorób i nosicielstw i uzależnień i wypadków i trosk, o pomoc w pracy i żebym jej nie straciła, o urodę i bycie chudziutką, i żebym już nie cierpiała i była szczęśliwa, błagam z całej duszy. Karolina, Piekoszów, lat 31


  Dodano 27-09-2020 przez Anna

  O łaskę poznania dobrego chłopaka, z którym stworze Szczęśliwy dom i rodzine. Aby moje oczy i serce go rozpoznały. Bym umiała się otworzyć na ta znajomość. Prosze bym jeszcze mogła się zrealizować jako dobra żona i matka.


  Dodano 26-09-2020 przez Marzena

  Boże Ojcze Ty powiedziales: Opusci mezczyzna ojca swego i matkę swoja, i zlaczy sie z zona swoja, tak ze od tad dwoje stana sie jednym cialem. Proszę niech Twoja Wola wypelni sie w naszym malzenstwie. Daj nam odejsc od rodzicow, aby moc zalozyz wlasna rodzine. W Twojej obietnicy jest gwarancja, ze Ty Sam zatroszczysz sie o nasz byt, o nasz dom. W Imie Jezusa Chrystusa moca sakramentu małżeństwa, ja Cię prosze zrób coś w koncu, aby skonczylo sie to co trwa teraz. Abysmy mieli w koncu wlasne zycie. Zakoncz rzady tesciow i szwagra w naszym zyciu, aby przestali manipulowac moim mezem, Aby moj mąż przestał się czuć przymuszony do zycia wedlug ich woli. Abys wylał na niego Swa prawdę. Wylej Swą prawdę i spraw aby dotarła do uszu ich wszystkich, aby odstapili od nas. Aby stało się to Twoją mocą. Ty powiedziałeś: Proscie a otrzymacie - wiec ja Ci ufam i prosze i wierze, że mnie nie zawiedziesz i że Twoja Wola wypełni się miedzy mną a moim mężem. Wyrwij moją dusze lwom - moje jedyne dobro. Amen


  Dodano 24-09-2020 przez Aleksandra

  Proszę o uzdrowienie Marcina z guza mózgu i błogosławieństwo dla wszystkich chorych na świecie


  Dodano 22-09-2020 przez Karolina

  Panie Jezu i Mamo Boża Ukochana, na początku bardzo chciałabym za wszystko przeprosić i za wszystko podziękować. Panie Jezu i Mamo Boża błagam o ukochanego mężczyznę już teraz, żeby mnie kochał i był mi wierny, przepraszam i błagam żeby był wysoki, szczupły, przystojny, włosy, troszkę tylko straszy, żeby mi się podobał, i żeby to był ten Jedyny. Błagam o pełne zdrowie, szczęście, brak chorób i nosicielstw i uzależnień i wypadków i trosk, o pomoc w pracy i żebym jej nie straciła, o urodę i bycie chudziutką, i żebym już nie cierpiała i była szczęśliwa, błagam z całej duszy. Karolina L., Piekoszów, lat 31


  Dodano 21-09-2020 przez Marzena Rachwalska

  Pilne!Proszę o modlitwę za Alicję 17 lat. O uzdrowienie z bardzo ciężkiej choroby,  potrzebne łaski, opiekę Maryi+
  Rodzinę pogrążoną w bólu. Dziewczynka zamknięta w szpitalu psychiatrycznym.


  Dodano 20-09-2020 przez Adam

  Proszę o modlitwę za moją zone Kasie by dobry Bóg uwolnił ją z mocy szatana i nałogów:alkoholizmu,przeklinania,palenia,lekomani.Za zmarłych mi bliskich i za śp.Macka,Zbyszka,Artura,Edka z rodzicami,Hieronima,Józka,Ziemka,Hanne.Za mame,córke,ize,brata,Asie,Kasie,Age,Zdzicha,Piotra.Za ludzi grzesznych i niewierzących.Za mnie.Boże,niech nie moja,ale Twoja wola się stanie!


  Dodano 17-09-2020 przez Anna

  O łaskę nawrócenia dla Hazal, dar wewnętrznej przemiany, odwagę i siłę do wyjścia z drogi zła i grzechu, zerwania relacji z niewłaściwym człowiekiem oraz światło Ducha Świętego.


  Dodano 15-09-2020 przez Ania

  Bardzo proszę o modlitwę za mnie o umożenie sprawy w Sądzie wobec mnie o znieważenie.Ania


  Dodano 14-09-2020 przez Anna

  O łaskę nawrócenia dla Hazal, dar wewnętrznej przemiany, odwagę i siłę do wyjścia z drogi zła i grzechu, zerwania relacji z niewłaściwym człowiekiem oraz światło Ducha Świętego.


  Dodano 13-09-2020 przez Artur

  Proszę o odwagę i szczerą spowiedź dla mnie. Artur


  Dodano 12-09-2020 przez Mariusz

  O powrót do zdrowia ks. Lukasza


  Dodano 10-09-2020 przez Kasia

  Proszę o modlitwę potrzebne łaski dla Katarzyny i uleczenie Natalii i Mateusza z ciężkich chorób


  Dodano 09-09-2020 przez Paweł

  O potrzebne łaski dla Marii i Jej rodziny.Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę!


  Dodano 08-09-2020 przez Marzena

  Boże Ojcze bądź uwielbiony we wszystkim dziękuję za wszystko co mi dałeś i dajesz. Przez zasługi Jezusa Chrystusa proszę Cię bądź zawsze pierwszy w naszym zyciu daj słyszeć Twój głos. Daj nam dary Ducha Świętego odwagę mądrość cierpliwość wytrwałość roztropność męstwo. Prosze abyśmy z mężem zarabiali większe pieniądze abyśmy wybudowali dom bez kredytu abym dostała przedułzenie umowy w pracy. Abym zdała wszystkie egzaminy i obroniła się. O zdrowie dziecko i pogodzenie opieki nad nim z obowiązkami. O miłość w małżeństwie. O drugie auto dla męza. O dobrą pracę dla mamy. Twoje Słowo mówi proście a otrzymacie szukacjie a znajdziecie. Niech nam się stanie według Twego Słowa. Amen.


  Dodano 08-09-2020 przez Marzena

  Ojcze bądź prawdziwie uwielbiony dziękuje Ci za wszystko. Prosze abym wyrażnie słyszała Twój głos o wierność w modlitwie i wytrwałość o zbudowanie wewnętrzne o Twoje widzialne błogosławieństwo w moim zyciu i małżeństwie o naprawę sytuacji w mojej pracy aby praca spowrotem ruszyła aby zatrudniano kolejne osoby abym dostała bez problemu kolejną umowe lepsze stanowisko i wynagrodzenie. Abys objawił mi Ojcze dlaczego mam problem z pieniędzmi i nauką. Abym płynnie mówiła po angielsku. Proszę przez zasługi Jezusa Chrystusa. Amen


  Dodano 08-09-2020 przez Aleksandra  Proszę o uzdrowienie kolan mamy


  Dodano 07-09-2020 przez marcin

  Uprzejmie proszę o gorliwą modlitwę w intencji tego, aby dobry Bóg uzdrowił mi oczy oraz głowę


  Dodano 07-09-2020 przez Marta

  Św Józefie prosze o zdrowie i potrzebne łaski ,dopomóż w sprawie pracy i sprawach finansowych chroń nas od złego i złych ludzi uwolnij od przeszłości prosze o pokój i zgodę w rodzinie . Jozefie opiekuj się Gosia i naszym małżeństwem ,prosze bądź przy nas Św Józefie Ty wiesz wszystko dopomóż.Sw Józefie znajdź rozwiązanie naszych problemów .Dopomoz Córce w pracy I na studiach błagam.Jozefie prosze daj siły pokieruj moimi krokami Błagam oddał złych i fałszywych ludzi od nas prosze


  Dodano 06-09-2020 przez Darek

  Wszystko się wali proszę o modlitwę w intencji znalezienia pracy i wyjścia z lekomanii i alkoholizmu oraz lęków oraz dobre leki przeciwlękowe.


  Dodano 05-09-2020 przez Anna

  O łaskę nawrócenia dla Hazal, dar wewnętrznej przemiany, odwagę i siłę do wyjścia z drogi zła i grzechu, zerwania relacji z niewłaściwym człowiekiem oraz światło Ducha Świętego.


  Dodano 04-09-2020 przez Henryk

  Proszę o modlitwę o wyzwolenie z niewybieranej samotności i o dar spotkania miłości odwzajemnionej w sercu drugiego człowieka. Dziękuję!


  Dodano 03-09-2020 przez Maria

  Bardzo prosze o modlitwe o zdrowie dla Wojciecha i jego matki oraz brata.
  W intencji otrzymania pomocy Bozej w naszych wszystkich potrzebach:zawodowych/o blog.Boze w pracy i w zyciu/,ekonomicznych,o udana tranzakcje,,motoryzacyjnych,mieszkaniowych/o udaremnienie zla ze strony nieprzyjaciol:S.E.T.M.Z.E./.
  Amen.


  Dodano 03-09-2020 przez Aleksandra

  Proszę o uzdrowienie Pawła z zaniku mięśni i o nawrócenie dla niego i jego rodziny i szczególne błogosławieństwo dla nich


  Dodano 01-09-2020 przez Bartosz

  O dar potomstwa dla Darii i Bartosza


  Dodano 01-09-2020 przez Jan

  Boże Ojcze w imię Pana Jezusa za wstawiennictwem Matki Najświętszej proszę o zdrowie, ochronę od zła, przebaczenie grzechów i błogosławieństwo dla Nataszy, Michała, Martyny, Ireny, Anety, Joanny, Kamila, Janusza, Jana oraz rodzin: Piotra, Kazimierza i Aleksandra.


  Dodano 31-08-2020 przez Paweł

  O potrzebne łaski dla Jacka,rodziny,znajomych i przyjaciół.Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę!


  Dodano 30-08-2020 przez Marta

  Św Józefie prosze o zdrowie i potrzebne łaski ,dopomóż w sprawie pracy i sprawach finansowych chroń nas od złego i złych ludzi uwolnij od przeszłości prosze o pokój i zgodę w rodzinie . Jozefie opiekuj się Gosia i naszym małżeństwem ,prosze bądź przy nas Św Józefie Ty wiesz wszystko dopomóż.Sw Józefie znajdź rozwiązanie naszych problemów .Dopomoz Córce w pracy I na studiach błagam.Jozefie prosze daj siły pokieruj moimi krokami Błagam oddał złych i fałszywych ludzi od nas prosze


  Dodano 27-08-2020 przez Adrian

  Proszę św.Antoni Proszę Pomóż rozwiązać problem finansowy.O rozeznanie powołania. Uzdrowienie pamięci. O dobrą żonę.


  Dodano 26-08-2020 przez Anna

  O łaskę nawrócenia dla Hazal, dar wewnętrznej przemiany, odwagę i siłę do wyjścia z drogi zła i grzechu, zerwania relacji z niewłaściwym człowiekiem oraz światło Ducha Świętego.


  Dodano 22-08-2020 przez Patrycja

  Przez Niepokalane Serce Maryi proszę o wypełnienie woli Bożej w moim życiu.


  Dodano 18-08-2020 przez Tomasz

  Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa o laskę uzdrowienia wewnętrznego dla nas, przebaczenia i podania się Woli Bożej. Bóg zapłać


  Dodano 16-08-2020 przez STANISLAWA

  PROSZE O LASKE NAWROCENIA DLA MOICH DZIECI .BOZE MILOSIERDZIA.


  Dodano 15-08-2020 przez Marta

  Św Antoni prosze o zdrowie i potrzebne łaski ,dopomóż w sprawie pracy i sprawach finansowych chroń nas od złego i złych ludzi uwolnij od przeszłości prosze o pokój i zgodę w rodzinie . św Antoni opiekuj się Gosia i naszym małżeństwem ,prosze bądź przy nas Św Antoni Ty wiesz wszystko dopomóż.Sw Antoni znajdź rozwiązanie naszych problemów .Dopomoz Córce w pracy Daj by Gosia zdała egzamin błagam.Św Antoni prosze daj siły pokieruj moimi krokami


  Dodano 14-08-2020 przez Tomasz

  Za sp. Aline Mariana Leona Marianne Józefa jadwige gabryś


  Dodano 14-08-2020 przez Tomasz

  O pomyślne zakończenie sprawy rentowej


  Dodano 14-08-2020 przez Roman

  Prosze omodlitwe w rocznice smierci mojego brata Marka


  Dodano 12-08-2020 przez Wojciech

  Szczęść Boże,

  Bardzo proszę o modlitwę o łaskę uzdrowienia z problemów z przełykaniem, lęków, klaustrofobii, zranień duchowych... Z góry dziękuję. Odwdzięczam się swoimi modlitwami. Z Bogiem.


  Dodano 12-08-2020 przez Klaudia

  Bardzo proszę o modlitwę za zdrowie naszego dziecka oraz o dużo zdrowia dla mnie i szczęśliwe rozwiązanie ciąży bez komplikacji.


  Dodano 10-08-2020 przez Monika

  Błagam o modlitwę abym była dobrą pracownicą w nowej pracy, abym nie popełniła żadnego błędu,abym się szybko nauczyła.matuchno Kochana błagam Cię spraw abym nie miała z pracodawcą problemów.Bóg zapłać.


  Dodano 10-08-2020 przez Bozena

  Proszę o modlitwe o prace dla męża Bóg zaplac


  Dodano 09-08-2020 przez Matka

  Proszę o modlitwe o wyzwolenie z nałogu oraz uleczenie zdrowia psychicznego załamania syna , a synowej Agacie łaskę nawrócenia i szacunku do męża i dzieci , bo egoizm sprawił kryzys i brak żadnej pomocy z jej strony pomimo prośb Uli Błogoslaw im,otocz opieka i wyproś potrzebne łaski oraz ulecz zranione serca
  Bóg zapłać Matka


  Dodano 09-08-2020 przez Marta

  prosze o zdrowie i potrzebne łaski , Jezu dopomóż w sprawie pracy i sprawach finansowych chroń nas od złego i złych ludzi uwolnij od przeszłości prosze o pokój i zgodę w rodzinie . Jezu opiekuj się Gosia i naszym małżeństwem ,prosze bądź przy nas Jezu Ty wiesz wszystko dopomóż,znajdź rozwiązanie naszych problemów .Dopomoz Córce w pracy błagam.Jezu prosze daj siły pokieruj moimi krokami


  Dodano 09-08-2020 przez Aleksandra

  Proszę o udaną operację mojego brata Arkadiusza dn. 11.08.2020 r.


  Dodano 05-08-2020 przez Bernadeta

  Proszę o modlitwę dla Zofii będącej w ciężkim stanie, po doznanym udarze o łaskę powrotu do zdrowia
  Proszę również o modlitwę za chorująca na nowotwór Katarzynę o potrzebne łaski w znoszeniu choroby i cierpienia i powrót do zdrowia. Bóg zapłać!


  Dodano 05-08-2020 przez Henryk

  Proszę o modlitwę o wyzwolenie z niewybieranej samotności i o dar spotkania miłości odwzajemnionej w sercu drugiego człowieka. Dziękuję


  Dodano 04-08-2020 przez Natalia

  Błagam o modlitwę w intencji usunięcia wszystkich przeszkód i węzłów istniejących między Natalią i Mikołajem, oraz w intencji daru regularnego dialogu, pojednania, przebaczenia i wzajemnego otwarcia serc między Natalią i Mikołajem.


  Dodano 04-08-2020 przez Małgorzata

  Proszę o modlitwę o uzdrowienie mojego męża Jarosława z przypadłości Bogu wiadomych, o przemianę jego serca i uratowanie naszego małżeństwa. Bóg zapłać za wspólną modlitwę


  Dodano 30-07-2020 przez Agata

  Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia Mariusza z choroby kręgosłupa, aby mógł pracować i wychowywać swojego syna Antosia.


  Dodano 30-07-2020 przez Agata

  Proszę o modlitwę w intencji narzeczonych Angeliki i Grzegorza o łaskę dobrego ślubu i wesela w dniu Wniebowzięcia NMP.


  Dodano 28-07-2020 przez Alicja

  O znalezienie dobrego katolika kandydata na męża Ali ,o zmianę Krzyśka postępowania do rodziny,o zdrowie,zgodę,opiekę Maryji,Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski Ali,Joli,Krzyśka,Zuzi,KS Kazimierza,s.zakonnych Eugeni i s.Tomiry


  Dodano 28-07-2020 przez Marta

  Św Antoni prosze o zdrowie i potrzebne łaski ,dopomóż w sprawie pracy i sprawach finansowych chroń nas od złego i złych ludzi uwolnij od przeszłości prosze o pokój i zgodę w rodzinie . św Antoni opiekuj się Gosia i naszym małżeństwem ,prosze bądź przy nas Św Antoni Ty wiesz wszystko dopomóż.Sw Antoni znajdź rozwiązanie naszych problemów .Dopomoz Córce w pracy błagam.


  Dodano 26-07-2020 przez Urszula

  Szczęść Boże. Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia z zaburzenia psychicznego. Bóg zapłać


  Dodano 26-07-2020 przez Danuta

  W intencji Anny aby Pan Jezus uleczył jej serce i przemienił je. Aby Pan Jezus i Matka Boża dali jej siłę w cierpieniu po utracie dzieciatka. Bóg zapłać za modlitwe


  Dodano 25-07-2020 przez Adam

  Proszę o modlitwę za moją zone Kasie by dobry Bóg uwolnił ją z mocy szatana i nałogów:alkoholizmu,przeklinania,palenia,lekomani.Za zmarłych mi bliskich i za śp.Macka,Zbyszka,Artura,Edka z rodzicami,Hieronima,Hanne.Za mame,córke,Ize,brata,Asie,Kasie,Age,Zdzicha,Piotra.Za ludzi grzesznych i niewierzących.Za mnie.Boze,niech nie moja,ale Twoja wola się stanie!


  Dodano 19-07-2020 przez Marta

  Św Antoni prosze o zdrowie i potrzebne łaski ,dopomóż w sprawie pracy i sprawach finansowych chroń nas od złego i złych ludzi uwolnij od przeszłości prosze o pokój i zgodę w rodzinie . św Antoni opiekuj się Gosia i naszym małżeństwem ,prosze bądź przy nas Św Antoni Ty wiesz wszystko dopomóż.Sw Antoni znajdź rozwiązanie naszych problemów .Dopomoz Córce w pracy błagam.


  Dodano 13-07-2020 przez Halina

  Proszę o powrót do Boga dla mojego syna Daniela z rodziną. By ponownie otworzyli serca dla Jezusa Chrystusa i Matki jego Maryi.By poznawali świat sercem Boga , wrócili z źle obranej drogi.Jako syn,mąż i ojciec jest wspaniałym człowiekiem,lecz zatracił wiarę w Boga. Proszę o modlitwę za którą serdecznie dziękuję.


  Dodano 13-07-2020 przez diakon Wojciech

  Szczęść Boże!
  Pokornie proszę o modlitwę o Boże Miłosierdzie dla mnie. Poprosiłem o przeniesienie do innej diecezji ze względu na zaistniałe zniesławienie oraz szansę rozpoczęcia nowego etapu życia w nowej diecezji. Potrzeba, aby obaj biskupi się na to zgodzili. Po ludzku zrobiłem co mogłem, teraz tak bardzo potrzeba szturmu Nieba. Z serca dziękuję! diakon Wojtek


  Dodano 11-07-2020 przez Małgorzata

  Kochani, błagam o uzdrowienie Doroty z nowotworu mózgu. Dorota jest lekarzem i przez 30 lat ratowała innym życie, a teraz sama potrzebuje pomocy i wszelkiego wsparcia. Bóg zapłać za wspólną modlitwę. Prosi Małgorzata


  Dodano 10-07-2020 przez Magda

  Proszę gorąco o modlitwę w intencji Dominika o pozytywne zakończenie sprawy .Matko Najświętsza Królowo Różańca Świętego miej go w opiece, blogoslaw prowadź.


  Dodano 08-07-2020 przez Natalia

  Błagam o modlitwę w intencji daru dialogu, pojednania i wzajemnego przebaczenia między Natalią i Mikołajem, oraz w intencji usunięcia wszystkich przeszkód i węzłów istniejących między Natalią i Mikołajem.


  Dodano 07-07-2020 przez Arkadiusz Rurański

  O zdrowie dla Zygmunta


  Dodano 05-07-2020 przez Ala

  1. O ustanie pandemii koronawirusa.
  2. O ochronę przed koronawirusem.
  3. O uzdrowienie na duszy i ciele.
  4. O stabilność finansową.
  5. O ochronę miejsca pracy i bezpieczeństwo.
  6. O wyrozumiałość i zrozumienie ludzi względem mnie z pomocą Ducha św.
  7. O pozytywne rozwiązanie trapiących spraw.
  8. Za dusze w czyśćcu cierpiące.
  9. O nawrócenie i opamiętanie ojca.
  10. O pokój na świecie.
  11. Intencje dziękczynne za otrzymane łaski.


  Dodano 26-06-2020 przez Adrian

  Św.Antoni Proszę zmień mój los na lepszy. O zmiane sytuacji życiowej dosyć trudnej patowej.Bogosławieństwo Bożą.O dobrze płatną pracę stałą.O dar wiary silną. O dobrą kandydatkę na żone. O dobrych ludzi którzy mogą pomóc finansowo.


  Dodano 26-06-2020 przez Ewelina

  Proszę o modlitwę za moje małżeństwo, aby ono przetrwało to co się dzieje i abyśmy zamieszkali w Gdańsku i tam budowali nasz dom. Proszę, abyśmy się naprawdę kochali i szanowali. Proszę też o szczególną ochronę naszego małżeństwa przez Najświętszą Maryję Pannę.
  Ewelina


  Dodano 24-06-2020 przez Paweł

  O wieczny odpoczynek dla śp.Jacka,oraz dla zmarłych krewnych i znajomych.Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę!


  Dodano 24-06-2020 przez Joanna

  Bardzo proszę o modlitwę w mojej intencji, aby ustąpiła nerwica, natręctwa, lęki, poczucie winy, które od pewnego czasu mnie niespodziewanie opanowały i paraliżują moje życie, o poznanie prawdy związanej z bolesnymi wspomnieniami, spokój w duszy oraz w intencji mojej spowiedzi i nawrócenia (od ponad roku nie byłam u spowiedzi).


  Dodano 21-06-2020 przez Paweł

  O potrzebne łaski dla Iwony,Jacka,Mariusza,Sławka,Piotra,Marcina,Pawła,Ryszarda,Haliny,Danuty,Haliny,Bogusławy,Rafała,Szczepana,Tomka,Adama,oraz dla ich rodzin i znajomych.Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę!


  Dodano 16-06-2020 przez Magda

  O uwolnienie z sideł szatanskich i Boże błogosławieństwo w intencji Dominika,który jest uzależniony od narkotyków by wyszedł z narkomanii i odnalazł sens życia.


  Dodano 16-06-2020 przez Ania

  Proszę o modlitwę w intencji Ani - o potrzebne łaski i zdanie egzaminu, który odbędzie się 23-26 czerwca


  Dodano 15-06-2020 przez Jan

  proszę o modlitwę się za mnie moją córkę Małgorzatę zostaliśmy odrzuceni i nigdy nie byliśmy kochani przez matkę mojej córki a moją żonę trwa proces o stwierdzenie nieważności małżeństwa a córka jest w ośrodku a to jest sytuacja beznadziejna i bez wyjścia bo żadna kobieta nie chce być moją żoną i matką mojej córki dlatego proszę o modlitwę abyśmy otrzymali kogoś w darze i byli szczęśliwą pełną rodziną bo cierpimy


  Dodano 13-06-2020 przez Ania

  Proszę o modlitwę za Patryka o potrzebne łaski i pomoc w zdaniu egzaminu i dostanie się do wymarzonej szkoły.


  Dodano 13-06-2020 przez Ania

  Proszę o modlitwę o odzyskanie radości życia i zdrowia oraz o postęp duchowy i opiekę przed złem dla mnie i moich najbliższych. Prosze o łaskę miłości i pomoc w znalezieniu dobrego męża i abym umiała przetrwać trudne chwile samotności i jeszcze założyła rodzinę i mogła mieć dzieci. Pomóż mi proszę.


  Dodano 13-06-2020 przez matka

  Swieta Rodzino prosze Cie o zdrowie dla dzieci i ich matki oraz blog.Wasze w pomyslnym rozwiazaniu naszych trudnych spraw zawodowych,mieszkaniowych,ekonomicznych,motoryzacyjnych,osobistych,rodzinnych,spolecznych.
  Lacze ufnosc w pomoc Matki Bozej i sw.Jozefa.


  Dodano 13-06-2020 przez Natalia

  Przez wstawiennictwo Św. Antoniego, w dniu Jego święta, błagam o modlitwę w intencji usunięcia wszystkich przeszkód i węzłów istniejących między Mikołajem i Natalią, w intencji ich wzajemnego przebaczenia i nawiązania kontaktu. O dobrego męża dla Natalii.


  Dodano 13-06-2020 przez Anna

  o nawrocenie I uwolnienie Bronislawy, Anny, Boguslawa, Slawomira, Franciszka,o daryDucha sw.I łaskę.


  Dodano 13-06-2020 przez Anna

  o pomoc w trudnych sprawach mieszkaniowych, o jakies lokum na dluzej dla naszej 7 osobowej rodziny,abysmy mieli gdzie zamieszkac, o zdrowie dla dzieci, uzdrowienie ich z astmy, prosi mama


  Dodano 13-06-2020 przez Anna

  o nawrocenie dziadzi Boguslawa o potrzebne mu laski oraz o to samo dla wujka Slawka, o chrzest dla 3 letniego Frania, syna Slawomira


  Dodano 12-06-2020 przez anna

  Proszę przez wstawiennictwo sw Antoniego o łaskę uzdrowienia o Bożę Błogosławieństwo o łaskę ochrony od zła zarazy chorób o dobrą pracę i dobrego człowieka pobożnego mądrego pracowitego i o łaskę potrzebnych łask
  Święty Antoni miej w swojej opiece i prowadź bezpiecznie przez życie dla Emilii


  Dodano 11-06-2020 przez Kamila

  proszę o modlitwe aby Adam odezwał sie do mnie aby zadzwonił aby dał znak życia aby jego mama pozwoliła nam rozmawiać nie rozdzielala nas znouw aby ta miesieczna rozłąka skończyła się


  Dodano 07-06-2020 przez Danuta

  Proszę o modlitwę za nawrócenie mojego syna


  Dodano 07-06-2020 przez Irena i Kazimierz

  Powrotu na łono kościoła tych, którzy od niego odeszli
  Za Ojczyznę


  Dodano 06-06-2020 przez Adam

  Proszę o modlitwę za moją zone Kasie by dobry Bóg uwolnił ją z mocy szatana i nałogów:alkoholizmu,przeklinania,palenia,lekomani.Za zmarłych mi bliskich i za śp.Macka,,Zbyszka,Artura,Edka z rodzicami,Hieronima,Hanne.Za mame,córke,ize,brata,Asie,Kasie,Age,Zdzicha,Piotra.Za ludzi grzesznych i niewierzących.Za mnie.Boże,niech nie moja,ale Twoja wola się stanie!


  Dodano 04-06-2020 przez Ewa

  Proszę o modlitwę o uleczenie mnie ze schorzenia, o opiekę i łaskę zdrowia. Jezu Ty możesz wszystko


  Dodano 04-06-2020 przez Ewa

  Proszę o modlitwę w intencji pozytywnego rozwiązania trudnej sprawy. Bóg zapłać, Ewa


  Dodano 31-05-2020 przez Ewa

  Proszę o modlitwę za mojego zmarłego męża Czesława z którym 40 lat temu w czerwcu brałam slub


  Dodano 26-05-2020 przez Ewa

  Proszę o modlitwę o uzdrowienie z niepłodności Małgorzaty i dar poczęcia i urodzenia zdrowego dzieciątka dla małżeństwa Małgorzaty i Piotra.
  Bóg zapłać Ewa


  Dodano 24-05-2020 przez Katzryna

  Proszę o modlitwę w intencji Marka - o przemianę serca i o naprawienie relacji w rodzinie.


  Dodano 22-05-2020 przez Basia

  O nawrócenie dla mojego męża Marka i syna Maćka, oraz o błogosławieństwo dla moich bliskich. Proszę niech Opatrzność Boska czuwa na demną i nad moją rodziną.


  Dodano 21-05-2020 przez Klaudia

  Proszę o modlitwę w intencji Bożego męża takiego jak Święty Józef prosząc by Pan Bóg pozwolił nam się spotkać. Również za małżeństwo moich rodziców Agaty i Mariusza o przemianę serca mojego taty i za małżeństwo mojej siostry Moniki które przechodzi kryzys.O Boże Błogosławieństwo dla mojej rodziny


  Dodano 19-05-2020 przez Ala

  O dobrego męża Ali oraz o zdrowie,zgodę,opiekę Maryji i potrzebne łaski Ali,Joli,Krzyśka,Zuzi,KS Kazika


  Dodano 19-05-2020 przez Olga

  Proszę o modlitwę za moją rodzinę, o rozwiązanie bardzo trudnej sytuacji, o uwolnienie Kasi z sideł nienawiści wobec matki, o ochronę dla dzieci, o wszystkie potrzebne łaski dla calej rodziny.


  Dodano 17-05-2020 przez Halina

  Proszę o modlitwę w intencji ustąpienia choroby nowotworowej u mojego męża.


  Dodano 01-05-2020 przez Danuta

  Proszę o modlitwę za nawrócenie i odejście od nałogu alkoholowego Zbigniewa


  Dodano 27-04-2020 przez Witek

  Jezu Ty możesz wszystko
  Proszę o modlitwę za Marcina o uzdrowienie z choroby i uwolnienie z uzależnień. Proszę też o czyste, wolne i spokojne serce


  Dodano 23-04-2020 przez Gosia

  Proszę o modlitwę w intencji uratowania mojego małżeństwa. By mąż opamiętał się i nawrócił, by wrócił do rodziny. Proszę też za nasze nienarodzone dzieciątko, o szczęśliwy przebieg ciąży i porodu. Jezu ufam Tobie.


  Dodano 20-04-2020 przez Łucja.

  Gorąco proszę o modlitwę w intencji Piotra o łaski dla niego .By Jezus Miłosierny pokierował jego życiem .


  Dodano 19-04-2020 przez Anna

  Proszę w intencji uratowania małżeństwa Anny i Jacka. O odrodzenie więzi małżeńskiej i łaskę Bożą. Bóg zapłać.


  Dodano 14-04-2020 przez Dorota

  Boże, Maryjo, św. Józefie

  dziękuję Wam za całe moje życie, za to, jakie było, jakie jest i za to, które jeszcze będzie, a także za wszystkich, których w tym życiu spotkałam, spotykam i spotkam.
  Proszę też we wszystkich znanych mi intencjach, zwłaszcza zdrowotno-domowych, a dziś szczególnie o uzdrowienie z raka męża Anki.

  Dorota

  PS Pomodlę się z radością za tych, którzy się za mnie będą modlić:)


  Dodano 14-04-2020 przez Magdalena

  Dziś Marta trafiła do szpitala. Dostała wylewu krwi do mózgu . Jest na intensywnej terapii. Stan jest bardzo poważny. Lekarz powiedział, że do domu nie wróci... ma 37 lat i dwójkę małych dzieci. Prosimy o modlitwę.


  Dodano 13-04-2020 przez s. Bożena

  Módlmy się o nawrócenie kleryków Radomskiego seminarium którzy odmawiają pomocy w miejscowym szpitalu.


  Dodano 11-04-2020 przez Ania

  Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia brata i całej rodziny.
  Bóg zapłać!


  Dodano 10-04-2020 przez Anna

  Panie Jezu dziękuję za wszystkie otrzymane łaski i prowadzemie przez Twoją Matkę Maryję.
  Pokornie proszę o łaskę nawrócenia moich najbliższych i wszystkich grzeszników oraz o zdrowie dla moich rodziców.


  Dodano 07-04-2020 przez rodzina

  Maryjo Matko nasza, prosimy Cie wyslij nam Aniola, aby pokierowal naszymi krokami do zalozenia pieknej rodziny, Maryjo Ty wiesz jak to zalatwic


  Dodano 05-04-2020 przez Zdzisław

  O zdrowie dla nas wszystkich - Panie Boże szczęść nam wszystkim w tych godzinach. Panie Boże miej w swojej opiece Krysię. Amen


  Dodano 05-04-2020 przez Gosia

  Proszę o modlitwę w mojej intencji o opiekę i łaskę zdrowia i uleczenie ze schorzenia.


  Dodano 03-04-2020 przez Beata

  Proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla kolegi


  Dodano 31-03-2020 przez Rodzina

  Z prośbą do Jezusa Miłosiernego, za wstawiennictwem Matki Bożej Bolesnej o powrót do zdrowia dla Sylwestra. Niech Bóg Miłosierny obdarzy go łaską życia, zdrowia oraz możliwością naprawy swoich błędów. Jezu ufam Tobie!


  Dodano 31-03-2020 przez jan

  za papieża o łaskę w godzinie ciemności


  Dodano 31-03-2020 przez Monika

  O przemianę serca Piotra
  O dar macierzyństwa dla Moniki


  Dodano 30-03-2020 przez czciciel

  Św Antoni upros zdrowie,opieke Bożą i błogosławieństwo Boże dla mnie,mamy ,braci i rodziny.


  Dodano 30-03-2020 przez Gosia

  Proszę o modlitwę w intencji znalezienia dobrego męża.


  Dodano 30-03-2020 przez Gosia

  Proszę o to aby wirus panujący w naszym kraju i na świecie zaprzestał się rozprzestrzeniać.


  Dodano 28-03-2020 przez Kamila

  Proszę o modlitwe w intencji aby Adam odezwał się abyśmy szczerze porozmawili ,aby zadzwonił i nie zerwał naszej przyjaźni, aby wyznał mi prawdę co go trapi, aby znowu mi zaufał, aby jego mama pozwoliła być nam znowu razem nie rozdzieliła nas znowu abyśmy mieli szanse być znowu razem aby zadzwonił


  Dodano 26-03-2020 przez Agata

  Proszę o modlitwę za mnie z powodu ciężkiej depresji. Od 20 lat walczę z powracającą depresją. Ta choroba paraliżuje i niszczy życie. Boże ufam Tobie. Bóg zapłać


  Dodano 26-03-2020 przez irena

  proszę o modlitwę w intencji mojej siostrzenicy o zdrowie psychiczne i fizyczne o nowa pracę


  Dodano 26-03-2020 przez irena

  Proszę o to aby wirus panujący w naszym kraju i na cały świecie przestał istnieć


  Dodano 21-03-2020 przez Urszula

  Proszę o modlitwę w intencji uleczenia z natrętnych myśli (nerwica natręctw stwierdzona).


  Dodano 21-03-2020 przez Sylwia

  Proszę o zmianę pracy dla męża na inną. Proszę aby zadzwonili do niego z nowej pracy i aby z obecnej się zwolnił ponieważ jest niebezpieczna i źle na niego wpływa. Proszę także o dar macierzyństwa dla mnie. Ufam, że w końcu będziemy szczęśliwi. Proszę Cię Boże wysłuchaj mnie


  Dodano 18-03-2020 przez Krystyna

  Proszę o modlitwę za zięcia Janusza by Dobry Bóg raczył mu dać siły do walki z nowotworem i by mógł cieszyć się życiem rodzinnym i wychowaniem syna


  Dodano 03-03-2020 przez Alina i Piotr para rejonowa Głogów

  Szczęść Boże. Prosimy o modlitwę za Ewelinę z naszego rejonu DK, u której wykryto ostrą białaczkę. Sytuacja jest dramatyczna. Pozdrawiamy z Bogiem.
  Alina i Piotr


  Dodano 29-02-2020 przez Ewa

  Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mnie z choroby i łaskę powrotu do zdrowia .


  Dodano 29-02-2020 przez Ewa

  Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia na dobrą drogę Kamila


  Dodano 29-02-2020 przez Ewa

  Proszę o modlitwę w intencji poprawy relacji w naszej rodzinie, o zgodę w rodzinie.


  Dodano 29-02-2020 przez Ewa

  Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojej Mamy Lidii od dolegliwości bólowych rak oraz o uzdrowienie z choroby.


  Dodano 28-02-2020 przez MARCIN KUBIK

  o uwolnienie od zła dla Marcina za wstawiennictwem świętych archaniołów


  Dodano 25-02-2020 przez Barbara

  prosze o modlitwe za zmarlego brata Ryszarda niech spoczywa w pokoju


  Dodano 23-02-2020 przez Kamila

  Proszę o modlitwe w intencji aby Adam odezwał się abyśmy szczerze porozmawili i mogli być znowu razem, o zgodę między nami aby zadzwonił Maryjo pomóż mi błagam


  Dodano 21-02-2020 przez Natalia

  Proszę o modlitwę o pokój serca i Dary Ducha Świętego podczas pisania pracy licencjackiej:) Bóg zapłać za modlitwę


  Dodano 20-02-2020 przez Norbert

  Proszę o modlitwę za ŚP Małgorzatę Dudek, Krystynę i Jana Skrzypczyk


  Dodano 18-02-2020 przez Przemysław

  Proszę o modlitwę w intencji o zdrowie dla mojego taty i mamy,o łaskę nawrócenia dla całej mojej rodziny dla koleżanki Justyny i kolegów Pawła i Pawła,o łaskę płaczu nad swoimi grzechami,o łaskę podniesienia się z nałogu dla mojej cioci i dla mnie,o łaskę miłość do Boga,świętą wytrwałość w łasce bożej.o modrość i przymnożenie wiary,żebym znalazł dobrą żonę i przyjaciół,o łaskę zbawienia dla nas.


  Dodano 17-02-2020 przez Urszula

  Proszę o modlitwę w intencji Ireny, cierpiącej na depresję i białaczkę, w trakcie diagnozowania nowotworu-o wiarę,światło w ciemnościach,uzdrowienie na ciele i duszy.


  Dodano 16-02-2020 przez Dorota

  Proszę o modlitwę w intencji mojego taty Jana o uzdrowienie dla niego z choroby nowotworowej oraz o szczęśliwą operację dla mamy Danuty a także o poprawę warunków pracy Pawła i Anety


  Dodano 16-02-2020 przez Aneta

  Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia związku Piotra i Anety oraz powrotu Piotra do rodziny. Dziękuję


  Dodano 13-02-2020 przez Ewa

  proszę o modlitwę za Grzegorza o Jego uzdrowienie psychiczne. Ewa


  Dodano 10-02-2020 przez MARCIN KUBIK

  proszę o uwolnienie od zła dla Marcina przez wstawiennictwo świętych archaniołów


  Dodano 10-02-2020 przez Lucyna

  O uratowanie małżeństwa Lucyny i Marka. O wiarę dla Marka.


  Dodano 07-02-2020 przez Magdalena

  Proszę o cud uzdrowienia mnie z choroby na tle psychicznym, która dotknęła mnie po porodzie mojej córeczki.


  Dodano 07-02-2020 przez Mariola

  Proszę o wyprostowanie drogi życiowej Roberta ,uzdrowienie relacji między nami ,oraz uwolnienie od wzajemnych zranień i pretensji.


  Dodano 07-02-2020 przez Magdalena

  Proszę o cud uzdrowienia mnie  z choroby na tle psychicznym, która  dotknęła mnie po porodzie mojej córeczki.
  Postaw na mojej drodze dobrych specjalistów. Daj mi siłę do opieki nad moją kochaną córeczką Stefanią.
  Dodano 06-02-2020 przez Henryk

  Proszę o modlitwę o wyzwolenie z niewybieranej samotności i o dar spotkania miłości odwzajemnionej w sercu drugiego człowieka. Dziękuję


  Dodano 05-02-2020 przez Konstancja

  Witam. Poproszę o modlitwę w intencji dusz z czyśćca, aby oddać im mój smutek.


  Dodano 04-02-2020 przez Alicja

  O rozwiązanie węzłów samotności Ali,o znalezienie Ali dobrego kawalera kandydata na męża ,o zmianę Krzyśka postępowania do rodziny oraz czasu zdrowie,zgodę,opiekę Maryji,Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski Ali,Joli,Krzyska


  Dodano 01-02-2020 przez Basia

  Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu błagam aby Maksiu był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrażało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Błagam Panie o uzdrowienie Maksia z chorób układu moczowego, oddechowego, nerwowego i trawiennego. Bóg zapłać.


  Dodano 30-01-2020 przez marcin

  Uprzejmie proszę o gorliwą modlitwę w intencji ułożenia życzliwych relacji z sąsiadem i zakończenia sporu.


  Dodano 28-01-2020 przez marcin

  Proszę o modlitwę za mnie i łaskę wyjścia z nałogu alkoholizmu.


  Dodano 24-01-2020 przez Emilian Seruga

  (INTENCJA BOGU WIADOMA!)


  Dodano 23-01-2020 przez Agnieszka

  Proszę o zdrowie dla mojej mamy.


  Dodano 22-01-2020 przez Ewa

  Proszę o modlitwę o cud uzdrowienia mnie z raka piersi o także uzdrowienie fizyczne,psychiczne i duchowe.

  Ewa


  Dodano 21-01-2020 przez Ala

  O pokój i bezpieczeństwo w domu i pracy, o uzdrowienie, o radość i dobrego męża, o pozytywne załatwienie spraw, o światło ducha św., za osoby Bogu wiadome.


  Dodano 20-01-2020 przez Alina

  Proszę o modlitwę za Karolinę, o uzdrowienie z ciężkiej choroby.


  Dodano 19-01-2020 przez Adam

  Proszę o modlitwę za moją żone Kasie by dobry Bóg uwolnił ją z mocy szatana i nałogów:alkoholizmu,przeklinania,palenia,lekomani.Za zmarłych mi bliskich i za śp.Maćka,Zbyszka,Artura,Edka z rodzicami,Hieronima,Hanne.Za mame,córke,Ize,brata,Asie,Kasie,Age,Zdzicha,Piotra.Za ludzi grzesznych i niewierzących.Za mnie.Boże,niech nie moja,ale Twoja wola się stanie!


  Dodano 16-01-2020 przez Mikołaj

  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus,
  Proszę o modlitwę za zdrowie babci Danuty, by powróciła szybko do zdrowia i odzyskała radość życia.
  Wnuk Mikołaj


  Dodano 15-01-2020 przez Ewa

  Proszę o modlitwe w intencji mojej mamy o zdrowie dla mamy


  Dodano 13-01-2020 przez Beata

  Proszę o modlitwę za Franciszka o powrót do zdrowia, aby mógł chodzić, o dobrą rehabilitację.
  Bóg zapłać


  Dodano 12-01-2020 przez Natalia

  Proszę o modlitwę za Darię, która związała się z dużo starszym, żonatym mężczyzną, który ją omamił i cały czas oszukuje. Niech Duch Święty otworzy jej oczy i serce na prawdę, a Matka Boska niech doprowadzi, by poznała kogoś wartościowego.


  Dodano 09-01-2020 przez Córka

  Bardzo Proszę o MODLITWĘ w intencji mojego najukochańszego tatusia Janusza o łaskę uzdrowienia z choroby 🙁


  Dodano 09-01-2020 przez Matka

  Se. Antoni wyblagaj u Boga
  - nawrócenie dla Marty, Radka, Justyny i Tomka.
  - upros o uzdrowienie z raka dla Marty,
  Sw. Antoni pomóż w kwestii finansów Tomkowi i opiekuj się moimi wnukami Wojtusiem i Stasiem.
  Sw. Antoni dziękuje Ci za pomoc w rozwiązaniu moich trudnych spraw i że zawsze mogę liczyć na Twoją pomoc.
  Jezu naucz mnie ufać Tobie bardziej.


  Dodano 08-01-2020 przez Anna

  O uratowanie małżeństwa Anny i Jacka.


  Dodano 06-01-2020 przez Anna

  Proszę dobrego Boga i Najświętszą Matkę o uratowanie małżeństwa.


  Dodano 06-01-2020 przez Urszula

  Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia. Bóg zapłać


  Dodano 06-01-2020 przez Agnieszka

  Sw.Antoni błagam o odrodzenie małżeństwa i rodziny .Sw.Antoni opiekuj się nami i strzeż .


  Dodano 04-01-2020 przez Jacek

  Panie Jezu powierzam Ci swoje życie. Proszę, uczyń z nim, co zechcesz. Spraw bym był Ci całkowicie posłusznym narzędziem. Spraw bym był nowym stworzeniem przemienionym przez miłość, którą mi okazałeś. Spraw by przez tę przemianę moja żona Magda dostrzegła we mnie znów atrakcyjnego mężczyznę bo niestety mój związek z nią się rozpada. Spraw Panie by żona odeszła od grzechu cudzołóstwa i uczyń proszę by się nawróciła. Spraw proszę by córka miała mamę i tatę ale lepszych. Niech się dzieje Twoja wola


  Dodano 02-01-2020 przez Monika

  Proszę o modlitwę za mojego ojca Józefa chorego na serce,aby jego stan zdrowia się tak szybko nie pogarszal.Bóg zapłać.


  Dodano 30-12-2019 przez Maria

  św.pamięci Karolinę , władysławę , MIchała , Józefa


  Dodano 28-12-2019 przez Alicja

  O dobrego męża Ali oraz o zdrowie,zgodę i potrzebne łaski Ali i jej rodziny


  Dodano 28-12-2019 przez Barbara

  Panie Boże Wszechmogący błagam Cię o uzdrowienie z chorob dla mojej córeczki. Ty możesz wszystko co po ludzku niemożliwe.


  Dodano 28-12-2019 przez Marcin

  Proszę o modlitwę w intencji uniknięcia egzekucji komorniczej


  Dodano 25-12-2019 przez marcin

  Uprzejmie proszę o gorliwą modlitwę w intencji, aby dobry Bóg uzdrowił mnie z choroby.


  Dodano 24-12-2019 przez Katarzyna

  Pokornie proszę o modlitwę w intencji Bartka, który przeżywa trudności natury psychicznej i nie radzi sobie ze sobą i relacjami z innymi.


  Dodano 21-12-2019 przez Matka

  Proszę o modlitwę w intencji mojego syna o łaskę uzdrowienia.


  Dodano 20-12-2019 przez Marta

  Szczęść Boże, kłania się Marta z Koszalina, pokornie proszę o modlitwę w intencji znalezienia pracy, gdyż od lipca jestem bezrobotna i jest mi ciężko. Serdeczne Bóg zapłać. Marta


  Dodano 18-12-2019 przez jola

  Prosze bardzo o modlitwe o zdrowie i sily dla mojej mamy po udarze mozgu.Niech z dnia na dzien czuje sie lepiej i uwierzyly,ze wszystko bedzie dobrze.


  Dodano 15-12-2019 przez Anna

  O napełnienie serca mojego męża miłością, nawrócenie z drogi kłamstwa i zdrady, o jego szybki powrót do domu i odpędzenie od niego złych demonów. Boże wspomóż odrodzenie naszego małżeństwa.


  Dodano 14-12-2019 przez Anna

  Proszę o napełnienie serca mojego męża miłością do mnie, o odgonienie od niego złych demonów i o jego powrót do domu. Niech nasze małżeństwo odrodzi się z Bożą pomocą.


  Dodano 13-12-2019 przez Basia

  Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Bóg zapłać.


  Dodano 09-12-2019 przez Karolina

  Proszę o modlitwę za Sebastiana, który jest w szpitalu, a lekarze nie potrafią zdiagnozować choroby. I za jego rodziców o nawrócenie i zbawienie.


  Dodano 07-12-2019 przez Stroskana Matka

  Proszę Matko Niepokalanie Poczęta o uzdrowienie z grzechu lenistwa i marnotrawienia czasu mojego syna oraz tych wszystkich, ktorzy tej modlitwy potrzebują. Proszę o Twoją Nieustanną Opiekę.
  Niechaj z nami będzie Pan. Amen


  Dodano 05-12-2019 przez Marta

  Proszę o modlitwę o odnowienie serca. Jezu daj mi swoje serce. Kocham Cię


  Dodano 04-12-2019 przez Paweł

  proszę o modlitwę w intencji mego uzdrowienia z nerwicy lękowej i napadów panicznego strachu przed śmiercią, o pełne zaufanie Bogu


  Dodano 01-12-2019 przez Ola

  O ustąpienie chorobowej nieśmiałości i fobii społecznej  które utrudniają funkcjonowanie i codzienne życie,
  Przez wstawiennictwo i zasługi św Barbary