Uwaga! Chcemy zaprosić każdą osobę, która zgłasza tutaj intencję, aby swoimi modlitwami ogarniała również intencje zgłaszane przez innych, bo gdzie “dwóch albo trzech zgromadzonych w imię moje, tam ja Jestem” mówi Pan Jezus.

Za zgłoszone intencje modlą się osoby z Diakonii Modlitwy.

Prosimy o nieużywanie nazwisk w treściach intencji.

Każda intencja zanim będzie widoczna na stronie, musi zostać przetworzona przez administratora. Może to zająć maksymalnie 24 godziny.

Administrator zastrzega sobie prawo edycji lub usunięcia intencji jeśli jest ona złorzecząca lub budząca niepokój.

Zapraszamy do składania intencji.

  Dodano 06-05-2021 przez Beata

  Szczęść Boże.
  Bardzo proszę o modlitwę o uzdrowienie z choroby nowotworowej mojej mamy Marii.
  Bóg zapłać
  Beata


  Dodano 02-05-2021 przez Wojciech

  Szczęść Boże,
  Proszę o modlitwę o uzdr. problemów z oddychaniem, z lęków, problemów z przełykaniem, klaustrofobii, zranień duchowych... Dziękuję. Bóg zapłać.


  Dodano 02-05-2021 przez Bozena

  Proszę o modlitwe za moja córkę o zdrowie dla niej i szczęśliwe zakończenie trudnej sytuacji życiowej w której się znalazła Bóg zaplac


  Dodano 01-05-2021 przez Joanna

  Proszę o dar potomstwa dla Diany i Tomka


  Dodano 30-04-2021 przez Anita

  Święty Ojcze Pio bardzo proszę o wstawiennictwo u Pana Boga o łaskę nawrócenia Mateusza, aby wrócił do domu rodziny dzieci oraz mnie. Odsuń proszę go od ludzi którzy wywierają na niego zły wpływ i odwracają jego serce ode mnie i dzieci. Otwórz jego serce na powrót i niech zrozumie jakie szczęście już posiada. Bóg zapłać


  Dodano 30-04-2021 przez Daniela

  Bardzo proszę o modlitwę w intencji zdrowia i potrzebnych łask dla Gabrieli z okazji urodzin.


  Dodano 29-04-2021 przez Teresa Fularczyk

  Prosze o Modlitwe za syna Krzysztofa ktory bładzi i niepotrafi znalezc prawdziwej drogi .Aby Dobry Bog uwolnił mojego syna Krzysztofa z wszystkich nałogow i obdarzyl syna łaska wolnosci. O dobra zone dla syna i prace .O dobre relacje mojego syna Krzysztofa z mezem Mieczyslawem. Aby Bog przemienil meza Mieczyslawa Serce i napelnil meza Serce miloscia do syna i do mnie zony Teresy.O spokoj i zgode w naszym domu i wybaczenie .Bog Zaplac .


  Dodano 29-04-2021 przez Maria

  Sw.Katarzyno prosze Cie o powrot do zdrowia.
  W intencji otrzymania dla mnie w calosci dobr ziemskich i duchowych/o pomoc w sprawach ekonomicznych, remotowych,mieszkaniowych,osobistych,urzedowych,spolecznych/.
  Dziekuje bardzo.


  Dodano 27-04-2021 przez Magdalena

  Szczęść Boże. Proszę o modlitwę w intencji łaski wiary dla Mariusza i Joanny. Naprawy naszych relacji. Łaski głębszej wiary dla Kamila, poprawy zdrowia oraz za rozwój naszej przyjaźni


  Dodano 26-04-2021 przez JI

  Proszę o modlitwę w intencji umierającej Ciotki Ireny o dobre przejście do Pana, żeby zwróciła się do Boga choćby w godzinie śmierci i osiągnęła Zbawienie i Życie Wieczne.


  Dodano 26-04-2021 przez Idalia

  Proszę o modlitwę, abym umiała wybaczyć człowiekowi, który mnie skrzywdził


  Dodano 26-04-2021 przez Ewa

  Proszę o modlitwę o dar potomstwa dla Małgorzaty i Piotra
  Bóg zapłać


  Dodano 25-04-2021 przez Krystyna Lewicka

  Proszę o modlitwę w intencji Pana Tadeusza , który jest hospitalizowany z powodu COVID. Proszę o szybki powrót dla niego do zdrowia.


  Dodano 24-04-2021 przez Adam

  Proszę o modlitwę za moją żone Kasie by dobry Bóg uwolnił ją z mocy szatana i nałogów:alkoholizmu,przeklinania,palenia,lekomani.Za mame,córke,Ize,brata,Asie z mamą,Kasie,Age,Zdzicha,Piotra,Darka,Krzyśka.Za zmarłych mi bliskich i za śp.Maćka,Zbyszka,Artura,Edka z rodzicami,Hieronima,Hanne,Marzene,Olka,Nalepe,Jarka,Mietka,Grześka,Jurka i moją wychowawczynie.Za ludzi grzesznych i niewierzących.Za mnie.Boże,niech nie moja,ale Twoja wola się stanie!


  Dodano 20-04-2021 przez Karolina i Tomek

  Panie Jezu, Mamo Boża błagamy żebyśmy my Karolina i Tomek na zawsze już byli razem, żebyśmy zawsze tak bardzo się kochali, byli sobie wierni, pobrali się, założyli razem wspaniałą rodzinę i o długie życie, zdrowie, wspaniałe relacje z Rodzicami i Ich akceptację zawsze, pomoc w pracy, szczęście, wzajemną zgodę, przebaczenie grzechów, nie karanie i brak problemów dla nas. Karolina i Tomek


  Dodano 20-04-2021 przez Żona

  Proszę o modlitwę o uzdrowienia mojego męża Daniela z nowotworu, o pomyślny przebieg leczenia.


  Dodano 19-04-2021 przez Adam

  W intencji mojego zdrowia, problemów z pęcherzem, sferą intymną, urologiczną. Cokolwiek dzieje się złego, doskwiera, martwi mnie panie, Ty wiesz co to jest, błagam, ulecz mnie, zabierz ode mnie tą chorobę, dolegliwość proszę. Adam


  Dodano 18-04-2021 przez Junona

  Panie i Stwórco jestem w strasznie trudnej życiowej sytuacji. Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny; o męża o przemianę w jego sercu, o pojednanie, zgodę i naprawienie relacji z córką. Proszę o uratowanie naszego małżeństwa i rodziny.


  Dodano 18-04-2021 przez Katarzyna

  O zdrowie i uzdrowienie z raka piersi dla Anny


  Dodano 17-04-2021 przez Ania

  Panie Jezu z całego serca Ciebie proszę o to bym była zadowolona z kolczyków żeby się dobrze zapinały jak i również żeby nie były uszkodzone podczas transportu.


  Dodano 17-04-2021 przez Daniela

  Proszę o modlitwę w intencji zdrowia i potrzebnych łask dla mojego dziadka Jana z okazji 81 urodzin.


  Dodano 17-04-2021 przez MALGORZATA

  Proszę o modlitwę za moją córkę Kasię o zdrowie psychiczne i fizyczne i bezpieczeństwo i ochronę przed złymi ludźmi.


  Dodano 15-04-2021 przez Daniela

  Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia z nowotworu mojego męża Daniela oraz o światło Ducha Świętego dla jego lekarzy.


  Dodano 14-04-2021 przez Dawid

  Proszę o modlitwę w intencji mojej siostry Magdaleny o dar zdrowia i pokój serca


  Dodano 14-04-2021 przez Jan

  Za zmarłego Manfreda Lachsa(zmarły Manfred Lachs)


  Dodano 13-04-2021 przez Krzysztof

  Proszę o modlitwę w intencji łaski od Boga dla Katarzyny, Anety i Joanny.
  Bóg zapłać!


  Dodano 12-04-2021 przez Ula

  Proszę o modlitwę za mojego tatę. Zdiagnozowano u niego rana nerki. Jutro ma test na covid, we wtorek idzie do szpitala a w środę operacja. Proszę o pomyślny jej przebieg bez komplikacji i dalsza dobra rekonwalescencje. Proszę o dary ducha sw dla lekarzy i personelu medycznego zajmującego się niem w tym czasie oraz po operacji i dalszym leczeniu. Proszę o wsparcie i opiekę dla mamy i dla reszty mojego rodzeństwa. Nich dobry Bóg będzie dla nas miłosierny a Maryja opiekuje się nami, dba o tatę i wyprosi pomyślny przebieg operacji i rekonwalescrnsji. Bóg zapłać


  Dodano 11-04-2021 przez Katarzyna

  O łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej dla Anny


  Dodano 10-04-2021 przez Aneta

  Za Dimę i Patryka o ich nawrócenie i żeby byli dobrymi mężami, w intencjach serca.


  Dodano 10-04-2021 przez Sylwia

  Proszę o modlitwę za chorą Danutę, ma mieć przeszczepiany szpik. Proszę o modlitwę za chorego Jakuba, ma cztery choroby, był długo na zwolnieniu lekarskim. Proszę o modlitwę za chorych rodziców Jakuba: Sylwię i Jacka. O pokój, pojednanie, przebaczenie i zgodę w rodzinie Sylwii i Jacka. 
  Proszę o modlitwę o boże miłosierdzie dla zmarłych i żyjących z rodziny Szemrowicz, Kochanowskich, Helta, Jarockich, Sobczak, Mikuckich, Krygier, Wojewoda, Kowalskich, Płotka, Olejniczak, Kowalczyk, Trzpioła, Wojda, Duśko, Potrykus, Bańkowskich, Kaworek I, Kaworek II, Karasiewicz, Gajewskich, Bartczak, Kmiecik, Szczygielskich, Prosół, Letkiman, Protasiewicz, Kubackich, Bajon, Malc, Szyfelbein, Nerek, Decowskich, Ratzinger, Stehlin,...........  
  Dziekuję - Sylwia z Gdyni 


  Dodano 09-04-2021 przez Karolina i Tomek

  Panie Jezu, Mamo Boża błagamy żebyśmy my Karolina i Tomek na zawsze już byli razem, żebyśmy zawsze tak bardzo się kochali, byli sobie wierni, pobrali się, założyli razem wspaniałą rodzinę i o długie życie, zdrowie, wspaniałe relacje z Rodzicami i Ich akceptację zawsze, pomoc w pracy, szczęście, wzajemną zgodę, przebaczenie grzechów, nie karanie i brak problemów dla nas. Karolina i Tomek


  Dodano 08-04-2021 przez Maria

  Prosze o uwolnienie od stresów napięcia nieśmiałości od uzależnień od narkotyków i ułożenie życia osobistego o zdrowie i błogosławieństw Boże dla Pawla


  Dodano 08-04-2021 przez Anna

  Szczęść Boże!
  Bardzo proszę o modlitwę w intencji Sybilli i Mateusza o nawrócenie dla nich i uratowanie małżeństwa, które się rozpadło. Błagam dla nich o łaskę wiary, wzajemne przebaczenie, przeproszenie i wycofanie pozwu rozwodowego. Bóg zapłać za modlitwę! Szczęść Boże!


  Dodano 08-04-2021 przez Monika

  Proszę bardzo o modlitwę w mojej intencji - o uzdrowienie i pomyślne wyniki badań.


  Dodano 06-04-2021 przez Wiktor

  Prosimy Miłosiernego Boga o zdrowie, mocną wiarę i dobrego męża dla naszej córki Moniki Sobieckiej.


  Dodano 04-04-2021 przez Krzysztof

  Proszę o modlitwęvw intencji łaski od Boga dla Laury.
  Bóg zapłać.


  Dodano 04-04-2021 przez Mária

  za oslobodenie syna od alkoholu


  Dodano 02-04-2021 przez Natalia

  Proszę, aby Michał ponownie odwiedził mnie w kwietniu w salonie w którym pracuje. Nie mam do niego żadnego kontaktu. Wierzę w cud modlitwy.


  Dodano 30-03-2021 przez Krzysztof

  w intencjach Krzysztofa o zdrowie i inne łaski


  Dodano 30-03-2021 przez Krzysztof

  Proszę o modlitwę w intencji łaski od Boga dla Dagmary. Proszę również o modlitwę, aby w naszej relacji owocowała obecność Ducha Świętego. Bóg zapłać.


  Dodano 29-03-2021 przez Maria

  Potrzebna pilnie modlitwa.
  Mąż Moniki (mojej koleżanki z pracy) Jerzy w najgorszym stanie-Covid. Jego organizm zaczął zwalczać komórki jego organizmu. Sam siebie niszczy. Potrzebny cud!


  Dodano 29-03-2021 przez Karolina i Tomek

  Panie Jezu, Mamo Boża błagamy żebyśmy my Karolina i Tomek na zawsze już byli razem, żebyśmy zawsze tak bardzo się kochali, byli sobie wierni, pobrali się i założyli razem wspaniałą rodzinę i żebyście zawsze byli z nami. Błagamy o długie życie, zdrowie, szczęście, wspaniałe relacje z Rodzicami zawsze, bezpieczeństwo, pomoc w pracy i brak problemów dla nas. Karolina i Tomek


  Dodano 28-03-2021 przez Krzysztof

  Proszę o modlitwę w intencji zgody w rodzinie i pojednania z żoną. Aby Pan Bóg sprawił żeby nie doszło do rozwodu.


  Dodano 25-03-2021 przez Zbigniew

  Dziękuję za otrzymane łaski i proszę o Boże Milosierdzie dla Heleny rodziny


  Dodano 24-03-2021 przez Dorota

  Proszę o modlitwę za Janinę,o światło i mądrość DuchaŚwiętego, uwolnienie i uzdrowienie chorych uczuć i emocji, twardą miłość dopostępowania wobec uzależnionego i krzywdzącego ją syna. O odwagę i Bożą łaskę skierowania sprawy droga prawną i pomyślne jej rozwiązanie.


  Dodano 24-03-2021 przez Sylwia

  Maryjo Królowo Różańca Świętego proszę Cię o łaskę cudu poczęcia dzieciątka o które się z mężem staramy lecz ciągle bezskutecznie. Aby ten cud który nastanie, okazał się szczęściem dla nas wszystkich i pomyślnością


  Dodano 22-03-2021 przez Aneta

  Dobry Jezu, proszę o cud w spłacie wszystkich zobowiązań. Sytuacja jest tragiczna.


  Dodano 20-03-2021 przez Ewa

  BARDZO PROSZĘ O MODLITWĘ W Intencji mojej teściowej Małgorzaty, która leży w stanie ciężkim na covid.


  Dodano 19-03-2021 przez Paweł

  O potrzebne łaski dla Jacka,Mariusza,Sławka,Pawła,Marka,Tomka,Piotra,Ryszarda,Stasia,Barbary,Justyny,Iwony,Marcina,Pawła,Tomka,Marka,Radka,Wojtka,Mariusza,a także dla ich rodzin i znajomych.Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę!


  Dodano 13-03-2021 przez Gertruda

  Prosze ovwsparcie modlitewne w intencji madzi i juli o uzdrowienie iuwolnienie of osob uprawiających okultyzm


  Dodano 12-03-2021 przez Karolina i Tomek

  Panie Jezu, Mamo Boża za wszystko przepraszamy, dziękujemy i tak bardzo błagamy żebyśmy my Karolina i Tomek na zawsze już byli razem, żebyśmy zawsze tak bardzo się kochali, byli sobie wierni, żebyście zawsze byli z nami oraz o długie i szczęśliwe życie dla nas razem, żebyśmy stworzyli razem wspaniałą rodzinę. Błagamy też o zdrowie, pomoc w pracy, wspaniałe relacje z Rodzicami na zawsze, brak problemów i brak kłopotów dla nas. Karolina i Tomek


  Dodano 11-03-2021 przez Piotr

  Proszę o modlitwę. Daj zdrowie i mądrość. Miłość dobrobyt i szczęście. Ty który żyjesz i krulujesz w przenajswietszym sakramencie teraz i zawsze i wszędzie i na wieki wieków w. Amen


  Dodano 11-03-2021 przez Piotr

  Proszę o modlitwę za konających i duszę w czyśccu cierpiące aby Bóg miłosierny przebaczył im grzechy i dał życie wieczne. Amen


  Dodano 10-03-2021 przez Natalia

  O dar regularnego dialogu, pojednania, przebaczenia i wzajemnego otwarcia serc między Natalią i Mikołajem. O usunięcie wszystkich przeszkód i węzłów istniejących między Natalią i Mikołajem. O uwolnienie Mikołaja M. spod wpływu innych kobiet. Bóg zapłać.


  Dodano 10-03-2021 przez Ewa

  Jezu mój ukochany błagam przez ręce Maryji Ukochanej Mateczki o uwolnienie mojego męża Grzegorza uzależnionego od alkoholu i innych zniewoleń, nawrócenie powrót do domu i uzdrowienie naszego małżeństwa oraz opiekę Matki Bożej dla całej rodziny


  Dodano 09-03-2021 przez Alicja

  Proszę o modlitwę o zdrowie dla syna,męza i dla mnie


  Dodano 09-03-2021 przez mama

  Bardzo prosze o modlitwe do Ojca w Imie Jezusa przez rece Matki Niepokalanej o zdrowie oraz pomyslne rozwiazanie trudnej sprawy Wojciecha i jego matki.
  W intencji otrzymania w calosci dla dzieci i dla mnie dobr ziemskich i duchowych.
  o uchronienie nas oraz rodzine od nieszczesc i wszelkiego zla nienawisci ze strony nieprzyjaciol/koronawirusa,strat,szkod,zlej woli urzedniaka/.
  Dziekuje bardzo.


  Dodano 08-03-2021 przez Karolina i Tomek

  Panie Jezu, Mamo Boża za wszystko przepraszamy, dziękujemy i tak bardzo błagamy żebyśmy my Karolina i Tomek na zawsze już byli razem, żebyśmy zawsze tak bardzo się kochali, byli sobie wierni, żebyście zawsze byli z nami oraz o długie i szczęśliwe życie dla nas razem, żebyśmy stworzyli razem wspaniałą rodzinę. Błagamy też o zdrowie, pomoc w pracy, wspaniałe relacje z Rodzicami na zawsze, brak problemów i brak kłopotów dla nas. Karolina i Tomek


  Dodano 08-03-2021 przez Iwona

  Prośba o miłosierdzie boże dla syna Antoniego - pomyślne rozwiązanie wszelkich spraw sądowych, o nawrócenie i owocny sakrament pokuty dla Antoniego, o błogosławieństwo Boże dla Dominika w 18 urodziny, Dary Ducha Świętego, nawrócenie i owocny sakrament pokuty, uzdrowienie duchowe dla męża i wytrwanie w trzeźwości. O uwolnienie mnie od lęków i bezgraniczne zaufanie Panu i błogosławieństwo Boże dla całej naszej rodziny. Bóg Zapłać


  Dodano 03-03-2021 przez Grazyna Książek

  W imię Jezusa Chrystusa proszę Ciebie Panie Boże Wszechmogący o wszelkie Boże Łaski dla Maćka. Bóg zapłać.


  Dodano 02-03-2021 przez Jakub

  Proszę o modlitwie w intencji uzdrowienia mojej córki Marysi z cukrzycy.


  Dodano 02-03-2021 przez Dorota

  Proszę o modlitwę o dobrego męża dla Doroty


  Dodano 02-03-2021 przez Dorota

  Proszę o modlitwę w intencji moich rodziców Danuty i Jana o uzdrowienie dla nich, zdrowie i potrzebne łaski dla rodzeństwa oraz cioci, poprawę warunków pracy rodzeństwa oraz o dar potomstwa dla Małgosi i Pawła oraz Marty i Łukasza.


  Dodano 01-03-2021 przez Aleksandra

  Proszę o uwolnienie wszystkich mężczyzn od nałogów niszczących ich dusze w szczególności pornografii


  Dodano 27-02-2021 przez Aleksandra

  Proszę o wypełnienie się woli Bożej co do białego małżeństwa dla Aleksandry i zgodę mężczyzny przeznaczonego jej na męża na białe małżeństwo.


  Dodano 27-02-2021 przez Aleksandra

  Proszę o opiekę Maryi, wszystkich świętych i św. Archaniołów i Aniołów nad Arkadiuszem


  Dodano 26-02-2021 przez Monika

  Aby odnalazła się w bibliotece szkolnej książka Magiczne drzewo Pióro tirexa, które podobno nie jet wypożyczone u dziewczynki z 1 klasy aby ktoś je oddał jak najszybciej. Aby odnalazł sie dwa podręczniki zagubione klsa 2 cz3 i klasa 2 cz 3. Bardzo proszę o modlitwę


  Dodano 22-02-2021 przez Alicja

  Maryjo,Panie Jezu proszę Was uzdrówcie mojego syna,mezaci mnie.


  Dodano 21-02-2021 przez Anna

  Panie Boże, proszę o rozwiązanie trudnej sytuacji w pracy. Bądź wola Twoja


  Dodano 20-02-2021 przez anna

  o potrzebne łaski
  uzdrowienia


  Dodano 19-02-2021 przez Marcin

  Błagam o opiekę nad moją rodziną oraz o kojącą wizję,która mogłaby zaleczyć moje okaleczone istnienie.


  Dodano 18-02-2021 przez Maja

  O zdrowie dla moich Rodziców, Mama ma covida 🙁 Błagam o modlitwę. Ja mieszkam daleko nawet nie mogę ich wesprzeć.


  Dodano 17-02-2021 przez Aleksandra

  Proszę o to by pewnie człowiek przestał się znęcać nad zwierzętami i zaczął o nie dbać


  Dodano 16-02-2021 przez Aleksandra

  Proszę o to by Duch Święty napełniał każdego dnia aż do skończenia świata serca wszystkich ludzi czystą miłością.(ta intencja chroni świat przed 3 wojną światową)


  Dodano 16-02-2021 przez Katarzyna

  Prosze o zdrowie psychiczne o fizyczne. O laske spokoju, wiary, wyprostoeaniu sciezki mojego zycia. O odnowienie kontaktu i odbudoeaniu relacji z Kamilem i o jego nawrocenie.


  Dodano 14-02-2021 przez Grażyna

  Proszę o modlitwę o mojego syna Maciusia za zdrowie i we wszystkie łaski mu potrzebne. Bóg zapłać Mama


  Dodano 14-02-2021 przez Anna

  Proszę o modlitwę w intencji przemiany serca Leszka i jego powrotu. Oraz przebaczenia.


  Dodano 12-02-2021 przez Karolina i Tomek

  Panie Jezu, Mamo Boża za wszystko przepraszamy, dziękujemy i błagamy żebyśmy my Karolina i Tomek na zawsze już byli razem, zawsze tak bardzo się kochali, byli sobie wierni, żebyście zawsze byli z nami oraz o długie i szczęśliwe życie dla nas razem. Karolina i Tomek (Piekoszów/Kielce)


  Dodano 09-02-2021 przez Zbigniew

  O Boże Miłosierdzie dla Andrzeja i rodziny i osób bliskich


  Dodano 07-02-2021 przez Karolina i Tomek

  Panie Jezu, Mamo Boża, Święta Rito za wszystko przepraszamy, dziękujemy i błagamy żebyśmy my Karolina i Tomek na zawsze już byli razem, żebyśmy zawsze się tak kochali, byli sobie wierni, żebyście zawsze byli z nami oraz o długie i szczęśliwe życie razem dla nas, wspaniałe relacje z Rodzicami, zdrowie, bezpieczeństwo, pomoc w pracy i brak problemów dla nas. Karolina i Tomek (Piekoszów/Kielce)


  Dodano 07-02-2021 przez Anna

  O Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski, a szczególnie o łaskę dobrego męża i pracę zgodną z moim wykształceniem.


  Dodano 07-02-2021 przez Aleksandra

  Proszę o to by Duch Święty napełniał każdego dnia aż do skończenia świata serca wszystkich ludzi czystą miłością.


  Dodano 07-02-2021 przez Aneta

  O szybki ślub z Dimą, w intencjach serca


  Dodano 06-02-2021 przez Adam

  Proszę o modlitwę za moją zone Kasie by dobry Bóg uwolnił ją z mocy szatana i nałogów:alkoholizmu,przeklinania,palenia,lekomani.Za mame,córke,Ize,brata,Asie,Kasie,Age,Zdzicha,Piotra,Krzyśka,Darka.Za zmarłych mi bliskich i za śp.Maćka,Zbyszka,Artura,Edka z rodzicami,Józka,Ziemka,Hieronima,Hanne,Marzene,Olka,Nalepe,Jarka,Mietka,Grześka,Jurka.Za ludzi grzesznych i niewierzących.Za mnie.Boże,niech nie moja,ale Twoja wola się stanie!


  Dodano 04-02-2021 przez Dorota

  Jezu Miłosierny proszę ratuj Pawła, wyciągnij go z tego nadmiaru pracy. Proszę o poprawę warunków pracy i potrzebne łaski dla niego. Maryjo ratuj go.


  Dodano 04-02-2021 przez Karolina

  Panie Jezu, Mamo Boża, Święta Rito błagam żeby Tomek długo żył, był zdrowy, żeby nigdy nie stało Mu się nic niedobrego i żebyśmy zawsze już byli razem, żebyśmy zawsze tak bardzo się kochali, byli sobie wierni, żebyście zawsze byli z nami i o długie i szczęśliwe życie razem dla nas. Karolina, lat 32


  Dodano 03-02-2021 przez Karolina

  Panie Jezu, Mamo Boża błagam żeby Tomkowi nigdy nie stało się nic niedobrego, żeby długo żył, był zdrowy i żebyśmy zawsze już byli razem i tak bardzo się kochali. Karolina, lat 32


  Dodano 03-02-2021 przez Malwina

  O łaskę nawrócenia, dary Ducha Świetego oraz uratowanie małżeństwa Arlety i Marcina.
  Bóg zapłać.


  Dodano 02-02-2021 przez Beata

  Za moje dzieci o potrzebne łaski i pomoc na czas egzaminów


  Dodano 27-01-2021 przez Karolina i Tomek

  Panie Jezu, Mamo Boża przepraszamy za wszystko, dziękujemy i błagamy żebyśmy my Karolina i Tomek na zawsze już byli razem, bardzo się kochali, byli sobie wierni i żebyście zawsze byli z nami. Karolina i Tomek (Piekoszów/Kielce)


  Dodano 27-01-2021 przez Mama Jacka

  Panie Boże mój i Ojcze!
  Proszę, aby Jacek poszedł do szpitala i zaczął leczyć się...
  Aby nie doszło do żadnej tragedii i dlatego konieczna jest hospitalizacja i ZOL!
  Wysłuchaj mnie Boże, bo muszę pracować do końca...
  Oby Jacek znalazł się najszybciej w szpitalu i nie wyrządził nikomu krzywdy!
  Proszę o zdrowie dla Wszystkich !

  Amen
  Bóg zapłać !


  Dodano 26-01-2021 przez Jan

  Za wstawiennictwem Św. Józefa proszę Boga Ojca Wszechmogącego o zdrowie, odpuszczenie grzechów, ochronę od zła, dary Ducha Świętego i obfite błogosławieństwo w życiu dla Anny, Ewy, Ireny, Justyny, Karoliny, Renaty, Anity oraz rodzin: Jana, Piotra, Kazimierza, Aleksandra, Sandry, Zenona, Joanny.


  Dodano 26-01-2021 przez Dominik

  Szczęść Boże,
  proszę o uzdrowienie mojej Mamy z choroby nowotworowej i zdrowie dla mnie i dla mojego Ojca.


  Dodano 22-01-2021 przez Wojciech

  Szczęść Boże,
  Bardzo proszę o modlitwę o uzdrowienie kręgosłupa, przełykania, psychiczne z lęków i klaustrofobii, zranień duchowych... Dziękuję. Z Bogiem.


  Dodano 21-01-2021 przez Marcin i Monika

  Szczęść Boże!

  Prosimy Was o dołączenie się do modlitwy o cud uzdrowienia dla nowo narodzonej Małgosi oraz przymnożenie wiary dla jej rodziny.

  Monika i Marcin, rodzice


  Dodano 20-01-2021 przez Maria

  Za moje dzieci, o wiarę, dary Ducha Świętego oraz o pomyślne zdanie egzaminów


  Dodano 20-01-2021 przez Aneta

  Jezu nie mam z czego się utrzymać. Straciłam pracę. Nie chcę tracić swojego moeszkania. Proszę pomóż mi zarobić na potrzeby. O wymarzoną pracę. O wykonywanie powołania.


  Dodano 20-01-2021 przez Wiktoria

  Proszę o modlotwe za Huberta i Wiktorię aby podjeli dobrą decyzje o małrzeństwie.


  Dodano 17-01-2021 przez Karolina i Tomek

  Panie Jezu, Mamo Boża za wszystko przepraszamy, dziękujemy i błagamy żebyśmy my Karolina i Tomek na zawsze już byli razem, tak bardzo się kochali, byli sobie wierni i żebyście zawsze byli z nami. Karolina i Tomek


  Dodano 16-01-2021 przez Katarzyna

  O łaskę stwierdzenia nieważności małżeństwa w roku 2021, jeśli taka wola Boża oraz łaski i zdolności potrzebne pracownikom sądu biskupiego, który zajmuje się tą sprawą.
  Amen


  Dodano 15-01-2021 przez Karolina

  Panie Jezu, Mamo Boża za wszystko przepraszam, dziękuję i błagam żebyśmy z Tomkiem na zawsze już byli razem, tak bardzo się kochali, byli sobie wierni i żebyście zawsze byli z nami. Karolina Lussa, lat 31


  Dodano 14-01-2021 przez Kasia

  Proszę o to by ta pandemia zmieniła nas na lepsze ale ustala na tyle szybko by nie wyrządzić większych szkód. Módlmy się za życie wieczne dla Aldony i Boże prowadzenie dla Katarzyny.


  Dodano 14-01-2021 przez Karolina

  Panie Jezu, Mamo Boża za wszystko przepraszam, dziękuję i błagam żebyśmy z Tomkiem na zawsze już byli razem, tak bardzo się kochali, byli sobie wierni i żebyście zawsze byli z nami. Karolina lat 31


  Dodano 13-01-2021 przez Piotr

  Bardzo proszę o modlitwę w intencji uwolnienia od pomówień, plotek, które rozpowiadają ludzie, którzy nie znają prawdy, a szkodzą mi i moim relacją z innymi ludźmi.


  Dodano 11-01-2021 przez Karolina

  Panie Jezu, Mamo Boża za wszystko przepraszam, dziękuję i błagam żebyśmy z Tomkiem na zawsze już byli razem, bardzo się kochali, byli sobie wierni i żebyście zawsze byli z nami. Karolina lat 31


  Dodano 09-01-2021 przez aga i radek

  Prosimy o modlitwę w intencji wyjaśnienia i pomyślnego rozwiązania trudnej sprawy. Już sami nie dajemy rady i uginamy się pod ciężarem problemów. Prosimy o Wasze orędownictwo u Pana Boga.


  Dodano 07-01-2021 przez Anna

  O łaskę nawrócenia, dar wewnętrznej przemiany, odwagę i siłę do wyjścia z drogi zła i grzechu, zerwania relacji z niewłaściwym człowiekiem oraz światło Ducha Świętego dla Hazal.


  Dodano 07-01-2021 przez Grażyna

  Za Maciusia o potrzebne łaski. Mama


  Dodano 06-01-2021 przez Anna

  O łaskę nawrócenia, dar wewnętrznej przemiany, odwagę i siłę do wyjścia z drogi zła i grzechu, zerwania relacji z niewłaściwym człowiekiem oraz światło Ducha Świętego dla Hazal.


  Dodano 06-01-2021 przez Zbigniew

  Dziękuję za opiekę Matki Bożej i proszę o Boże Miłosierdzie dla Zbigniewa i osób


  Dodano 05-01-2021 przez Aleksandra

  Proszę by Komunie Świętą przyjmowały tylko osoby o czystych sercach by nie dochodziło do świętokradczych Komunii Świętych już nigdy więcej.


  Dodano 05-01-2021 przez Karolina

  Panie Jezu, Mamo Boża błagam żebym zawsze już mieszkała osobno, miała pracę i w pełni sama się utrzymywała, a jednocześnie o wspaniałe relacje z Rodzicami, zdrowie dla Nich oraz akceptację dla moich decyzji i żeby byli szczęśliwi, oraz o brak zmartwień, kłótni, konfliktów, o dobrą atmosferę. Karolina


  Dodano 04-01-2021 przez Agnieszka

  Prośba o zdrowie ducha i ciała taty Floriana❤


  Dodano 03-01-2021 przez Krystyna

  Proszę o modlitwę o szybki powrót utraconego związku z Mariuszem o jego miłość do mnie i byśmy byli razem ze sobą na dobre i na złe szczęśliwi razem ze sobą do grobowej deski byśmy szybko powrócili do siebie. Trwali w wierności. By nie ulegał pokusom innych kobiet. By dziewczyny mieszające mu w głowie znalazły inną drogę życia. By obdarzał mnie czystą miłością


  Dodano 03-01-2021 przez Małgorzata

  Proszę o modlitwę w intencji uratowania małżeństwa Małgorzaty i Łukasza. O dar wzajemnego przebaczenia i budowania od nowa na Chrystusie. Jezu, ratuj nas!


  Dodano 02-01-2021 przez aga i radek

  Prosimy o w intencji naszego synka, o zdrowie i szybką poprawę wyników krwi i pracy nerek. Bóg zapłać!


  Dodano 02-01-2021 przez Kazimierz

  Błagam o modlitwę wstawienniczą w intencji nawrócenia mojej żony Iwonki. Uzdrowienia jej z depresji i innych chorób psychicznych i duchowych i uratowanie naszego małżeństwa i rodziny. Bóg zapłać. Szczęść Boże. Kazimierz


  Dodano 01-01-2021 przez Dawid Chmielewski

  Łącząc się we wspólnej modlitwie we wszystkich Naszych intencjach prosimy o modlitwę o Błogosławieństwo Boże, światło wiary i opiekę Maryji dla Kamila, Natana i Serafina oraz dla ich rodziców Magdaleny i Dawida.


  Dodano 01-01-2021 przez Karolina

  Panie Jezu, Mamo Boża za wszystko przepraszam, dziękuję i błagam żebyśmy z Tomkiem na zawsze już byli razem, kochali się, byli sobie wierni, żebyście zawsze byli z nami. Karolina, lat 31


  Dodano 31-12-2020 przez Karolina

  Panie Jezu, Mamo Boża za wszystko tak bardzo przepraszam, za wszystko z całego serca dziękuję i błagam jak tylko mogę najbardziej żebyśmy z Tomkiem na zawsze już byli razem, bardzo się kochali, byli sobie wierni i żebyście zawsze byli z nami. Błagam o długie życie, zdrowie, szczęście, pomoc w pracy, wspaniałe relacje z Rodzicami, bezpieczeństwo i brak problemów dla nas. Błagam też żebym zawsze była dobrym człowiekiem, o urodę i żebym zawsze była chudziutka, żeby Pan Jezus zawsze był w moim serduszku. Błagam o brak chorób, nieszczęść, wypadków czy uzależnień. Błagam żeby rzeczy, których nie chcę, nie stały się. Błagam też o ochotę, zdolność i siłę do pracy, żebym była dobrym radcą prawnym i żebym nigdy nie straciła pracy i nie straciła uprawnień i o poprawę sytuacji materialnej i żebym zawsze już mieszkała osobno, a także o wspaniałe relacje z innymi ludźmi. Z całego serca przepraszam i dziękuję. Karolina, lat 31


  Dodano 31-12-2020 przez żona

  O cud w życiu Krzysztofa i Elwiry, o Boże prowadzenie tej relacji i Boże Miłosierdzie dla tej pary, o ratunek dla ich małżeństwa, by potrafili obronić to co ich połączyło i zawierzyć na nowo siebie Bogu, o uzdrowienie relacji w ich rodzinach i wzajemne wybaczenie oraz pojednanie
  O Boże błogosławieństwo na studiach dla N., o światło Ducha Św. podczas zaliczeń i sesji egzaminacyjnych oraz wypracowanie i uzyskanie stypendium naukowego, które pozwoli na dalszą edukację


  Dodano 30-12-2020 przez Anna

  O Boże Błogosławieństwo i łaskę dobrego męża dla Anny.


  Dodano 29-12-2020 przez Aleksandra

  Proszę o to by ludzie przestali zanieczyszczać środowisko naturalne paląc śmieci w piecu
  o opamiętanie dla tych osób.


  Dodano 28-12-2020 przez RODZINA

  PROSZE O MODLITWE ZA ZDROWIE DLA NASZEJ RODZINY CHRON NAS PANIE BOZE OD ZLA I NIESZCZESC BLAGAM O POMOC DLA MEZA O UTRZYMANIE PRACY NA KTOREJ MU BARDZO ZALEZY PANIE JEZU ODDAL OD NAS ZLO POSTAW DOBRYCH POMOCNYCH LUDZI BLAGAM NIE ZOSTAWIAJ NAS BOG ZAPLAC DZIEKUJEMY


  Dodano 26-12-2020 przez Jadzia

  Proszę o modlitwę o miłość żeby mój kochany Franuś zadzwonił zatęsknił wrócił do mnie jeszcze bardziej mnie pokochał żebyśmy byli nierozlaczni do końca życia uwolnij Go od toksycznych ludzi z którymi teraz przebywa a w szczególności Jadwigi Mateusza Zenona Anety oświeć mu rozum żeby nie dał się zmanipulować żeby potrafił dokonać wyboru jaki postanowił Boże Ufam tobie


  Dodano 25-12-2020 przez radek

  Prosimy o modlitwę w intencji naszego synka, o zdrowie i poprawę wyników krwi i pracy nerek.


  Dodano 22-12-2020 przez Alicja

  O znalezienie Ali dobrego kawalera katolika kandydata na męża,o zmianę Krzyśka postępowania do rodziny,o zdrowie,zgodę,opiekę Maryji,Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski Ali,Joli,Krzyśka,Zuzi


  Dodano 21-12-2020 przez Agnieszka

  Proszę o modlitwę w intencji mojej mamy. O zdrowie dla Niej, by odzyskala siły,o ulgę w cierpieniu. By leczenie przyniosło efekty i rany się zagoiły. Bog zapłać za modlitwę.


  Dodano 21-12-2020 przez Alina

  Milosierny Boze prosze o laske uzdrowienia dla Tomasza,dla którego po ludzku nie ma juz nadziei.


  Dodano 19-12-2020 przez Jakub

  Prosimy o modlitwę za Roberta, który choruje na COVID i jest w ciężkim stanie. Prosimy o łaskę zdrowia i pokój serca w tej trudnej sytuacji.


  Dodano 16-12-2020 przez Anna

  O przemianę serca Leszka i jego powrót.O Boże błogosławieństwo w tej sprawie


  Dodano 12-12-2020 przez Stanisław Wółkiewicz

  Proszę o modlitwę o nawrócenie dla Damiana i oczystość dla niego a także o umocnienie dla ks. Andrzeja


  Dodano 12-12-2020 przez Aleksandra

  proszę o uzdrowienie kręgosłupa mamy


  Dodano 11-12-2020 przez Agnieszka

  zwolnili mnie dzisiaj z pracy. Proszę o modlitwę w intencji znalezienia nowej pracy


  Dodano 09-12-2020 przez Anna

  Prosze o modlitwe o sile w walce z rakiem .Bog zaplac


  Dodano 08-12-2020 przez Dorota  Proszę o modlitwę w intencji moich rodziców Danuty i Jana o uzdrowienie i dobre wyniki badań dla nich, poprawe warunków pracy Pawła i Anety oraz potrzebne łaski dla naszej rodziny.   Dodano 05-12-2020 przez Barbara

  prosze o modlitwe o zdrowie moje i Jaromira


  Dodano 05-12-2020 przez Krzysztof

  Proszę Pana Jezusa i Matkę Bożą, o opiekę od Ducha Świętego, o modlitwę za wszystkich ludzi cierpiących niesprawiedliwości w swoim życiu, za odnowienie relacji pomiędzy mną, a Anną - opartą na zaufaniu i przyjaźni, znalezienie dobrej pracy, założenie własnej rodziny i ukończenie szkoły.
  Intencję składa Krzysztof.
  Z Bogiem.


  Dodano 05-12-2020 przez Potrzebująca pomocy

  Proszę o modlitwę o uwolnienie mnie i mojego męża od złych duchów gniewu, nienawiści, złości, przekleństwa, oskarżania się nawzajem, nieprzebaczenia i wszelkich innych; o napełnienie nas oboje pokojem, łagodnością, opanowaniem, cierpliwością, umiejętnością darowania zła i przebaczenia, miłością do siebie nawzajem, wiarą i nadzieją; o łaskę bycia dobrymi małżonkami i rodzicami; o wszelkie błogosławieństwo dla naszej rodziny, zwłaszcza naszej 4-miesięcznej córeczki, aby się dobrze rozwijała emocjonalnie, psychicznie, fizycznie, duchowo i intelektualnie; o błogosławieństwo w dokończeniu budowy domu i w pracy.


  Dodano 03-12-2020 przez Karolina

  Panie Jezu, Mamo Boża błagam żebyśmy z Tomkiem na zawsze już byli razem, kochali się, byli sobie wierni, żebyście zawsze byli z nami oraz o dobre relacje z Rodzicami, długie życie, zdrowie i szczęście. Karolina Lussa, lat 31, Piekoszów


  Dodano 30-11-2020 przez nn

  Proszę o westchnienie za Ryszarda, jest w stanie agonalnym, niepojednany z Bogiem, nie chce księdza widzieć ,a jego syn ateista. Bóg zapłać.


  Dodano 30-11-2020 przez Łukasz

  o łaskę zdrowia dla Tomasza , aby doświadczenie choroby było dla niego otwarciem się a wole Twoją Panie


  Dodano 28-11-2020 przez Karolina urbanowicz

  Maryjo prosze o dobre wyniki badań , oraz o spokojną , bez stresu pracę . Także , o pomoc w znalezieniu swojej drogi zawodowej .Wsparcie w innych trudnych sprawach dla mnie Proszę tez o zdrowe oczy i dobry wzrok. Pod Twoją Obronę ...


  Dodano 27-11-2020 przez Karolina

  Panie Jezu, Mamo Boża błagam żebyśmy z Tomkiem na zawsze już byli razem, kochali się i byli sobie wierni. Błagam o pomoc w pracy, zdrowie, szczęście, akceptację, długie życie, bezpieczeństwo i brak problemów dla nas. Dla mnie również o dobre relacje z Rodzicami i żebym na zawsze już mieszkała osobno, o urodę i bycie chudziutką, o brak wypadków i chorób i uzależnień. Błagam żeby rzeczy których nie chcę nie stały się. Błagam żebyśmy naprawdę spędzili z Tomkiem razem resztę życia i trwali zawsze razem i żebyście Panie Jezu i Mamo Boża zawsze byli z nami. Karolina Lussa, lat 31, Piekoszów.


  Dodano 26-11-2020 przez Joanna

  Szczęść Boże,
  Chciałabym prosić o modlitwę o uzdrowienie mnie z chorób, które zabrały mi siły do życia. Każdy dzień to teraz dla mnie walka o przetrwanie z godziny na godzinę i walka z myślami przeciwko życiu. Jest mi strasznie ciężko i boję się, że stracę wiarę i życie wieczne. Asia.


  Dodano 25-11-2020 przez Karolina

  Panie Jezu, Mamo Boża błagam żebyśmy z Tomkiem na zawsze już byli razem, kochali się i byli sobie wierni. Błagam o zdrowie, długie życie, bezpieczeństwo, dobre relacje z Rodzicami, szczęście, akceptację, pomoc w pracy i brak problemów dla nas i żebyście Panie Jezu i Mamo Boża zawsze byli z nami. Karolina Lussa, lat 31, Piekoszów


  Dodano 25-11-2020 przez Jadwiga

  Proszę o modlitwę w mojej intencji o cud uzdrowienia z nieuleczalnego szpiczaka.
  Jezu zmiłuj się nade mną.


  Dodano 25-11-2020 przez Karolina

  Panie Jezu i Mamo Boża błagam żebym zawsze miała wspaniałe relacje z Rodzicami, ale żebym zawsze już mieszkała osobno. Błagam żeby naprawdę to zaakceptowali. Błagam żebyśmy kochali się tak jak teraz. Karolina, lat 31


  Dodano 23-11-2020 przez Justyna

  O nawrócenie, uwolnienie z nałogów i przemianę życia dla Michała


  Dodano 22-11-2020 przez Karolina Lussa

  Panie Jezu, Mamo Boża błagam żebyśmy z Tomkiem na zawsze już byli razem, kochali się i byli sobie wierni. Błagam o zdrowie, długie życie, bezpieczeństwo, dobre relacje z Rodzicami, szczęście, akceptację, pomoc w pracy i brak problemów dla nas i żebyście Panie Jezu i Mamo Boża zawsze byli z nami. Karolina Lussa, lat 31, Piekoszów


  Dodano 21-11-2020 przez marcin

  Uprzejmie proszę o gorliwą modlitwę w intencji znalezienia przeze mnie dobrej pracy.


  Dodano 18-11-2020 przez Karolina, lat 31

  Panie Jezu i Mamo Boża błagam żebym zawsze miała wspaniałe relacje z Rodzicami, ale żebym zawsze już mieszkała osobno. Błagam żeby naprawdę to zaakceptowali. Błagam żebyśmy kochali się tak jak teraz.


  Dodano 16-11-2020 przez Aneta

  O uwolnienie od alkoholu mojego chłopaka. W intencji serca


  Dodano 16-11-2020 przez kasia bienko

  O Boże błogosławieństwo dla Mikołaja. W imię mojego małżeństwa Panie Jezu, Maryjo proszę wychowujcie go. Maryjo przyjmij go do swojego niepokalanego serca i swego matczynego łona. Obdarz go miłością której ja mu dać nie mogłam.Panie Jezu proszę ty wiesz jak mu pomoc. Wyprostuj to wszystko co ja zniszczyłam swoim gadaniem i zachowaniem.Duchu Święty proszę daj mu miłość taką prawdziwą do Boga, bliźniego i siebie samego.


  Dodano 13-11-2020 przez Krystyna

  Proszę o modlitwę o szybki powrót utraconego związku z Mariuszem o jego miłość do mnie i byśmy byli razem ze sobą na dobre i na złe szczęśliwi razem ze sobą do grobowej deski byśmy szybko powrócili do siebie


  Dodano 12-11-2020 przez Halina

  O siły i pomoc dla mnie i córki po odejściu męża. O opamiętanie i wyjście z nałogu dla niego.


  Dodano 12-11-2020 przez Karolina

  Panie Jezu, Mamo Boża,tak bardzo chciałabym za wszystko przeprosić i za wszystko podziękować i błagam żebyśmy z Tomkiem byli razem na zawsze, żeby naprawdę bardzo mnie kochał jak mówi mi to każdego dnia, był mi wierny i trwały w tej decyzji. Błagam żeby rzeczy te których nie chcę nie stały się. Błagam o pomoc w pracy, zdrowie, szczęście, akceptację, długie życie, bezpieczeństwo i brak problemów dla nas. Dla mnie również żeby Rodzice nie martwili się o mnie i akceptowali moje decyzje i żebym mieszkała osobno, o urodę i bycie chudziutką, o brak wypadków i chorób i uzależnień i żebym nie straciła pracy i nie straciła uprawnień. Błagam żebyśmy naprawdę spędzili z Tomkiem razem resztę życia, kochali się bardzo i trwali zawsze razem. Karolina, lat 31, Piekoszów.


  Dodano 09-11-2020 przez jan

  za dusze kapłanów w czyśćcu cierpiące aby dzięki łasce Boga mogły dołączyć do grona zbawionych


  Dodano 07-11-2020 przez Elżbieta

  O uratowanie mojego małżeństwa.


  Dodano 06-11-2020 przez Halina

  O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla mnie i całej rodziny.


  Dodano 06-11-2020 przez Karolina

  Panie Jezu, Mamo Boża,tak bardzo chciałabym za wszystko przeprosić i za wszystko podziękować i błagam żebyśmy z Tomkiem byli razem na zawsze, żeby naprawdę bardzo mnie kochał jak mówi mi to każdego dnia, był mi wierny i trwały w tej decyzji. Błagam żeby rzeczy te których nie chcę nie stały się. Błagam o pomoc w pracy, zdrowie, szczęście, akceptację, długie życie, bezpieczeństwo i brak problemów dla nas. Dla mnie również żeby Rodzice nie martwili się o mnie i akceptowali moje decyzje i żebym mieszkała osobno, o urodę i bycie chudziutką, o brak wypadków i chorób i uzależnień i żebym nie straciła pracy i nie straciła uprawnień. Błagam żebyśmy naprawdę spędzili z Tomkiem razem resztę życia, kochali się bardzo i trwali zawsze razem. Karolina Lussa, lat 31, Piekoszów.


  Dodano 04-11-2020 przez Natalia

  O dar regularnego dialogu, pojednania, przebaczenia i wzajemnego otwarcia serc między Natalią i Mikołajem. O usunięcie wszystkich przeszkód i węzłów istniejących między Natalią i Mikołajem. Bóg zapłać!


  Dodano 03-11-2020 przez Dominik

  Proszę o uzdrowienie mojej Mamy z choroby nowotworowej. Proszę również o łaskę zdrowia dla mnie i dla mojego Ojca.


  Dodano 03-11-2020 przez matka

  Bardzo prosze o modlitwe o zdrowie oraz o pomoc Boza w moich i moich dzieci wszystkich potrzebach.
  W intencji blog.Bozego w naszych sprawach zawodowych,ekonomicznych,motoryzacyjnych,mieszkaniowych/o spokojne warunki/.O uchronienie nas od nieszczesc i wszelkiego zla/koronawirusa i udaremnienie zla ze strony nieprzyjaciol/.
  Dziekuje bardzo.


  Dodano 02-11-2020 przez Ola

  Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia naszego poczętego dzieciątka oraz o szczęśliwe rozwiązanie dla Oli


  Dodano 02-11-2020 przez Karolina L.

  Panie Jezu, Mamo Boża,tak bardzo chciałabym za wszystko przeprosić i za wszystko podziękować i błagam żebyśmy z Tomkiem byli razem na zawsze, żeby naprawdę bardzo mnie kochał jak mówi mi to każdego dnia, był mi wierny i trwały w tej decyzji. Błagam żeby rzeczy te których nie chcę nie stały się. Błagam o pomoc w pracy, zdrowie, szczęście, akceptację, długie życie, bezpieczeństwo i brak problemów dla nas. Dla mnie również żeby Rodzice nie martwili się o mnie i akceptowali moje decyzje i żebym mieszkała osobno, o urodę i bycie chudziutką, o brak wypadków i chorób i uzależnień i żebym nie straciła pracy i nie straciła uprawnień. Błagam żebyśmy naprawdę spędzili z Tomkiem razem resztę życia, kochali się bardzo i trwali zawsze razem. Karolina L., lat 31, Piekoszów.


  Dodano 01-11-2020 przez Małgosia

  Za duszę św.pamięci mojego taty oraz za wszystkich krewnych i znajomych i wszystkich zmarłych


  Dodano 01-11-2020 przez Fabian

  O Boże miłosierdzie i łaskę zbawienia dla śp. Stanisława i zmarłych z rodziny.


  Dodano 30-10-2020 przez matka

  O Dar nawrócenia synowej Agaty, jej matki Krystyny i siostry Edyty , aby pogodzili się z Arturem i przebaczyli sobie nie szukajac zemsty ponieważ stał się nieszczęśliwym ojcem małych dzieci Uli i Piotrusia oddalenia od nich wszelkiego zła , opieki wszystkich św oraz bożęj opatrzności i powrótu do dzieci.Jezu ufam Tobie. Matko zawierzam Ci ich i oddaję bożej opatrzności a Annie łaskę opamiętania się.


  Dodano 29-10-2020 przez Piotr

  Błagam o zdrowie dla mojego syna Szymona.


  Dodano 27-10-2020 przez Karolina

  Panie Jezu, Mamo Boża,tak bardzo chciałabym za wszystko przeprosić i za wszystko podziękować i błagam żebyśmy z Tomkiem byli razem na zawsze, żeby naprawdę bardzo mnie kochał jak mówi mi to każdego dnia, był mi wierny i trwały w tej decyzji. Błagam żeby rzeczy te których nie chcę nie stały się. Błagam o pomoc w pracy, zdrowie, szczęście, akceptację, długie życie, bezpieczeństwo i brak problemów dla nas. Dla mnie również żeby Rodzice nie martwili się o mnie i akceptowali moje decyzje i żebym mieszkała osobno, o urodę i bycie chudziutką, o brak wypadków i chorób i uzależnień.Błagam żebyśmy naprawdę spędzili z Tomkiem razem resztę życia, kochali się bardzo i trwali zawsze razem. Karolina L., lat 31, Piekoszów.


  Dodano 26-10-2020 przez Aleksandra

  Proszę o powrót do zdrowia papieża Benedykta XVI


  Dodano 26-10-2020 przez Anna

  O łaskę nawrócenia, dar wewnętrznej przemiany, odwagę i siłę do wyjścia z drogi zła i grzechu, zerwania relacji z niewłaściwym człowiekiem oraz światło Ducha Świętego dla Hazal.


  Dodano 26-10-2020 przez Anna

  O łaskę nawrócenia, dar wewnętrznej przemiany, odwagę i siłę do wyjścia z drogi zła i grzechu, zerwania relacji z niewłaściwym człowiekiem oraz światło Ducha Świętego dla Hazal.


  Dodano 25-10-2020 przez Ania

  Proszę o modlitwę za mojego brata Janusza, który jest w ogromnym bólu po śmierci syna. O Bożą pomoc i ratunek, pocieszenie, ukojenie i Boży pokój serca. Żeby nie zaczął pić i żeby nic sobie nie zrobił i żeby chciał pomocy od Boga i specjalistów.


  Dodano 23-10-2020 przez Witek

  Jezu proszę o łagodny przebieg choroby i uzdrowienie dla Braci Kapucynów dotkniętych Covidem


  Dodano 23-10-2020 przez Witek

  Jezu proszę o uzdrowienie Doroty i Marcina
  Proszę o miłość między nami
  o Ducha Świętego dla nas


  Dodano 23-10-2020 przez Anna

  O łaskę nawrócenia, dar wewnętrznej przemiany, odwagę i siłę do wyjścia z drogi zła i grzechu, zerwania relacji z niewłaściwym człowiekiem oraz światło Ducha Świętego dla Hazal.


  Dodano 20-10-2020 przez Maria

  Barrdzo prosze o modlitwe o powrot do zdrowia dla syna ora Dary Ducha Swietego dla niego w zdaniu egzaminu na prawo-jazdy.
  W intencji zdrowia,bezpieczesntwa i blog.Bozego dla dzieci i ich matki.
  Dziekuje bardzo.


  Dodano 20-10-2020 przez Aga

  Pokornie proszę o modlitwę za duszę mojego zmarłego Taty. Wierzę głęboko,że Boże Miłosierdzie weźmie górę nad Sprawiedliwością. Maryjo, ukochana mamusiu wyproś u swego Syna zbawienie dla Taty. Bóg zapłać stokrotnie Wszystkim z modlitwę. Bóg dał, Bóg wziął. Niech Jego Święte Imię będzie pochwalone.


  Dodano 19-10-2020 przez Aneta

  O ślub z ukochanym i dar komunikacji, empatii. W intencji serca.


  Dodano 16-10-2020 przez Zbigniew

  O Boże Miłosierdzie dla Zbigniewa i osób bliskich


  Dodano 16-10-2020 przez Grazyna

  Panie Boże Wszechmogący w Trójcy Jedyny Błogosławiony na wieki proszę o modlitwę w znalezieniu przyjaciół, bratniej duszy, przyjaciółki dla Maciusia i zdobycie 19.X. pracy przez Damianka, wyleczeniu ich z depresji i wszelkie Łaski Boże dla Macieja,Damiana,Grazyny,Hanny,Andrzeja.
  Jezu ufam Tobie.
  Bóg zapłać. Mama


  Dodano 15-10-2020 przez Karolina

  Panie Jezu, Mamo Boża, tak bardzo chciałabym za wszystko przeprosić i za wszystko podziękować i błagam żebyśmy z Tomkiem byli razem na zawsze, żeby naprawdę bardzo mnie kochał jak mówi mi to każdego dnia, był mi wierny i trwały w tej decyzji. Błagam żeby rzeczy te których nie chcę nie stały się. Błagam o pomoc w pracy, zdrowie, szczęście, akceptację, długie życie i bezpieczeństwo dla nas. Karolina, lat 31, Piekoszów


  Dodano 12-10-2020 przez Janina

  Proszę o uzdrowienie Andrzeja z choroby nowotworowej.


  Dodano 11-10-2020 przez małgosia

  Błagam o modlitwę w intencji łaski zdrowia, pracy i zadowolenia dla mamy brata i dla mnie. O pomoc i natchnienie przy pisaniu tekstów zaakceptowaniu publikacji oraz zdobyciu kolejnych stopni. Proszę o dobrego mężczyznę który zostanie moim wiernym mężem. Proszę o pomoc w znalezieniu nowej pracy. Błagam aby bratu udało się rozwinąć biznes o Dary Ducha Świętego i łaski dla całej mojej rodziny. Błagam o łaskę zdrowia aby krwawienie ustało, abym nie miała nowotworu i abym nie musiała przebywać w szpitalu. Proszę strzeż nas i pomagaj w każdej chwili naszego życia.


  Dodano 11-10-2020 przez Angela

  1/O dar poczęcia zdrowego dziecka


  Dodano 10-10-2020 przez Marzena

  Prosze Was o wstawiennictwo i modlitwe u Jezusa i Maryji abym bez problemu otrzymala przedluzenie umowy. Abysmy mieli zapewniona prace. Prosze takzez aby Bog udaremnil dzialania zlego w mojej pracy po przez kolege Wojtka. Aby nie mogl mi w zaden sposb zaszkodzic. Bardzo mnie niszczy psychicznie, wywzsza sie nade mna, pokazuje ze jestem nikim, ze nic nie umiem. Prosze aby Bog zakonczyl ten temat i udaremnil jego dzialania. Aby kierownictwo dostrzeglo jego manipulacje i prawdziwe intencje, aby to zakonczylo. Abym sie go nie bala.
  Bog zaplac,


  Dodano 10-10-2020 przez matka

  Prosze o modlitwę o nawrócenie Anny i niech nie niszczy czyjejś Rodziny , kobieta nie majaca boga w sercu


  Dodano 10-10-2020 przez Matka

  Proszę o przemianę serca synowej Agaty oraz o boże błogosławieństwo , potrzebne łaski uwolnnienie od zła Artura i pracę dla niego oraz powrót miłości do dzieci , które odizolowała agata i niech odejdzie od Anny , która niszczy jego i Rodzinę a on niech podejmie terapię od uzaleznienia


  Dodano 10-10-2020 przez Jan

  Matko Najświętsza uproś dla Nataszy, Martyny,Ireny, Michała,Jana oraz rodzin: Piotra, Aleksandra, Kazimierza i Anny zdrowie, odpuszczenie grzechów, opiekę od zła i obfite błogosławieństwo Pana Boga.


  Dodano 09-10-2020 przez Irena

  !/ O cud poczęcia zdrowego dziecka dla Marty i Lukasza
  2/ O mądrość decydentów wwalce z Covid 19

  Bóg zapłąć


  Dodano 09-10-2020 przez Karolina

  Panie Jezu i Mamo Boża Ukochana, na początku bardzo chciałabym za wszystko przeprosić i za wszystko podziękować. Panie Jezu i Mamo Boża błagam o ukochanego mężczyznę już teraz, żeby mnie kochał i był mi wierny, przepraszam i błagam żeby był wysoki, szczupły, przystojny, włosy, silny, wykształcony, troszkę tylko straszy, żeby mi się podobał, i żeby to był ten Jedyny. Błagam o pełne zdrowie, szczęście, brak chorób i nosicielstw i uzależnień i wypadków i trosk, o pomoc w pracy i żebym jej nie straciła, o urodę i bycie chudziutką, i żebym już nie cierpiała i była szczęśliwa, błagam z całej duszy. Błagam z całego serca o relacje z Radosławem, z Hubertem, z Tomaszem. Panie Jezu Mamo Boża żeby było tak jakbym chciała... tak właśnie jak chciałabym… Wy wiecie... błagam tak bardzo… przepraszam. Błagam o zdrowie, długie życie, brak trosk, dostatek i brak problemów dla moich Rodziców. Błagam żeby może też tak nie włączali się w moje życie tzn. nie martwili się, nie denerwowali, byli zadowoleni i zawsze z uśmiechem pozwalali podejmować własne decyzje. I żebym zamieszkała już sama jak najprędzej. Karolina, lat 31, Piekoszów


  Dodano 09-10-2020 przez Adrian

  Matko Boża Proszę o uwolnienie Wande z sgreji,nienawiści,nie przebaczenia.Nawrucenie spowiedź św.
  Dar wiary mocnej stałej.
  O stałą pracę dobrze płatną w Londynie. Bogosławieństwo finansowe.


  Dodano 07-10-2020 przez Grażyna i Hanna

  Wieczny odpoczynek racz dac Panie,
  naszej Mamie Halinie,
  A światłość wiekuista niechaj Jej swieci na wieki ?? ??


  Dodano 04-10-2020 przez Zbigniew

  O Boże Miłosierdzie dla Zbigniewa i osób bliskich


  Dodano 01-10-2020 przez Anna

  O potrzebne łaski dla chorego Taty.


  Dodano 01-10-2020 przez Karolina

  Panie Jezu i Mamo Boża Ukochana, na początku bardzo chciałabym za wszystko przeprosić i za wszystko podziękować. Panie Jezu i Mamo Boża błagam o ukochanego mężczyznę już teraz, żeby mnie kochał i był mi wierny, przepraszam i błagam żeby był wysoki, szczupły, przystojny, włosy, silny, wykształcony, troszkę tylko straszy, żeby mi się podobał, i żeby to był ten Jedyny. Błagam o pełne zdrowie, szczęście, brak chorób i nosicielstw i uzależnień i wypadków i trosk, o pomoc w pracy i żebym jej nie straciła, o urodę i bycie chudziutką, i żebym już nie cierpiała i była szczęśliwa, błagam z całej duszy. Karolina, Piekoszów, lat 31


  Dodano 27-09-2020 przez Anna

  O łaskę poznania dobrego chłopaka, z którym stworze Szczęśliwy dom i rodzine. Aby moje oczy i serce go rozpoznały. Bym umiała się otworzyć na ta znajomość. Prosze bym jeszcze mogła się zrealizować jako dobra żona i matka.


  Dodano 26-09-2020 przez Marzena

  Boże Ojcze Ty powiedziales: Opusci mezczyzna ojca swego i matkę swoja, i zlaczy sie z zona swoja, tak ze od tad dwoje stana sie jednym cialem. Proszę niech Twoja Wola wypelni sie w naszym malzenstwie. Daj nam odejsc od rodzicow, aby moc zalozyz wlasna rodzine. W Twojej obietnicy jest gwarancja, ze Ty Sam zatroszczysz sie o nasz byt, o nasz dom. W Imie Jezusa Chrystusa moca sakramentu małżeństwa, ja Cię prosze zrób coś w koncu, aby skonczylo sie to co trwa teraz. Abysmy mieli w koncu wlasne zycie. Zakoncz rzady tesciow i szwagra w naszym zyciu, aby przestali manipulowac moim mezem, Aby moj mąż przestał się czuć przymuszony do zycia wedlug ich woli. Abys wylał na niego Swa prawdę. Wylej Swą prawdę i spraw aby dotarła do uszu ich wszystkich, aby odstapili od nas. Aby stało się to Twoją mocą. Ty powiedziałeś: Proscie a otrzymacie - wiec ja Ci ufam i prosze i wierze, że mnie nie zawiedziesz i że Twoja Wola wypełni się miedzy mną a moim mężem. Wyrwij moją dusze lwom - moje jedyne dobro. Amen