Uwaga! Chcemy zaprosić każdą osobę, która zgłasza tutaj intencję, aby swoimi modlitwami ogarniała również intencje zgłaszane przez innych, bo gdzie „dwóch albo trzech zgromadzonych w imię moje, tam ja Jestem” mówi Pan Jezus.

Za zgłoszone intencje modlą się osoby z Diakonii Modlitwy.

Prosimy o nieużywanie nazwisk w treściach intencji.

Każda intencja zanim będzie widoczna na stronie, musi zostać przetworzona przez administratora. Może to zająć maksymalnie 24 godziny.

Administrator zastrzega sobie prawo edycji lub usunięcia intencji jeśli jest ona złorzecząca lub budząca niepokój.

Zapraszamy do składania intencji.

Dodano 05-08-2020 przez Bernadeta

Proszę o modlitwę dla Zofii będącej w ciężkim stanie, po doznanym udarze o łaskę powrotu do zdrowia
Proszę również o modlitwę za chorująca na nowotwór Katarzynę o potrzebne łaski w znoszeniu choroby i cierpienia i powrót do zdrowia. Bóg zapłać!


Dodano 05-08-2020 przez Henryk

Proszę o modlitwę o wyzwolenie z niewybieranej samotności i o dar spotkania miłości odwzajemnionej w sercu drugiego człowieka. Dziękuję


Dodano 04-08-2020 przez Natalia

Błagam o modlitwę w intencji usunięcia wszystkich przeszkód i węzłów istniejących między Natalią i Mikołajem, oraz w intencji daru regularnego dialogu, pojednania, przebaczenia i wzajemnego otwarcia serc między Natalią i Mikołajem.


Dodano 04-08-2020 przez Małgorzata

Proszę o modlitwę o uzdrowienie mojego męża Jarosława z przypadłości Bogu wiadomych, o przemianę jego serca i uratowanie naszego małżeństwa. Bóg zapłać za wspólną modlitwę


Dodano 30-07-2020 przez Agata

Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia Mariusza z choroby kręgosłupa, aby mógł pracować i wychowywać swojego syna Antosia.


Dodano 30-07-2020 przez Agata

Proszę o modlitwę w intencji narzeczonych Angeliki i Grzegorza o łaskę dobrego ślubu i wesela w dniu Wniebowzięcia NMP.


Dodano 28-07-2020 przez Alicja

O znalezienie dobrego katolika kandydata na męża Ali ,o zmianę Krzyśka postępowania do rodziny,o zdrowie,zgodę,opiekę Maryji,Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski Ali,Joli,Krzyśka,Zuzi,KS Kazimierza,s.zakonnych Eugeni i s.Tomiry


Dodano 28-07-2020 przez Marta

Św Antoni prosze o zdrowie i potrzebne łaski ,dopomóż w sprawie pracy i sprawach finansowych chroń nas od złego i złych ludzi uwolnij od przeszłości prosze o pokój i zgodę w rodzinie . św Antoni opiekuj się Gosia i naszym małżeństwem ,prosze bądź przy nas Św Antoni Ty wiesz wszystko dopomóż.Sw Antoni znajdź rozwiązanie naszych problemów .Dopomoz Córce w pracy błagam.


Dodano 26-07-2020 przez Urszula

Szczęść Boże. Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia z zaburzenia psychicznego. Bóg zapłać


Dodano 26-07-2020 przez Danuta

W intencji Anny aby Pan Jezus uleczył jej serce i przemienił je. Aby Pan Jezus i Matka Boża dali jej siłę w cierpieniu po utracie dzieciatka. Bóg zapłać za modlitwe


Dodano 25-07-2020 przez Adam

Proszę o modlitwę za moją zone Kasie by dobry Bóg uwolnił ją z mocy szatana i nałogów:alkoholizmu,przeklinania,palenia,lekomani.Za zmarłych mi bliskich i za śp.Macka,Zbyszka,Artura,Edka z rodzicami,Hieronima,Hanne.Za mame,córke,Ize,brata,Asie,Kasie,Age,Zdzicha,Piotra.Za ludzi grzesznych i niewierzących.Za mnie.Boze,niech nie moja,ale Twoja wola się stanie!


Dodano 19-07-2020 przez Marta

Św Antoni prosze o zdrowie i potrzebne łaski ,dopomóż w sprawie pracy i sprawach finansowych chroń nas od złego i złych ludzi uwolnij od przeszłości prosze o pokój i zgodę w rodzinie . św Antoni opiekuj się Gosia i naszym małżeństwem ,prosze bądź przy nas Św Antoni Ty wiesz wszystko dopomóż.Sw Antoni znajdź rozwiązanie naszych problemów .Dopomoz Córce w pracy błagam.


Dodano 13-07-2020 przez Halina

Proszę o powrót do Boga dla mojego syna Daniela z rodziną. By ponownie otworzyli serca dla Jezusa Chrystusa i Matki jego Maryi.By poznawali świat sercem Boga , wrócili z źle obranej drogi.Jako syn,mąż i ojciec jest wspaniałym człowiekiem,lecz zatracił wiarę w Boga. Proszę o modlitwę za którą serdecznie dziękuję.


Dodano 13-07-2020 przez diakon Wojciech

Szczęść Boże!
Pokornie proszę o modlitwę o Boże Miłosierdzie dla mnie. Poprosiłem o przeniesienie do innej diecezji ze względu na zaistniałe zniesławienie oraz szansę rozpoczęcia nowego etapu życia w nowej diecezji. Potrzeba, aby obaj biskupi się na to zgodzili. Po ludzku zrobiłem co mogłem, teraz tak bardzo potrzeba szturmu Nieba. Z serca dziękuję! diakon Wojtek


Dodano 11-07-2020 przez Małgorzata

Kochani, błagam o uzdrowienie Doroty z nowotworu mózgu. Dorota jest lekarzem i przez 30 lat ratowała innym życie, a teraz sama potrzebuje pomocy i wszelkiego wsparcia. Bóg zapłać za wspólną modlitwę. Prosi Małgorzata


Dodano 10-07-2020 przez Magda

Proszę gorąco o modlitwę w intencji Dominika o pozytywne zakończenie sprawy .Matko Najświętsza Królowo Różańca Świętego miej go w opiece, blogoslaw prowadź.


Dodano 08-07-2020 przez Natalia

Błagam o modlitwę w intencji daru dialogu, pojednania i wzajemnego przebaczenia między Natalią i Mikołajem, oraz w intencji usunięcia wszystkich przeszkód i węzłów istniejących między Natalią i Mikołajem.


Dodano 07-07-2020 przez Arkadiusz Rurański

O zdrowie dla Zygmunta


Dodano 05-07-2020 przez Ala

1. O ustanie pandemii koronawirusa.
2. O ochronę przed koronawirusem.
3. O uzdrowienie na duszy i ciele.
4. O stabilność finansową.
5. O ochronę miejsca pracy i bezpieczeństwo.
6. O wyrozumiałość i zrozumienie ludzi względem mnie z pomocą Ducha św.
7. O pozytywne rozwiązanie trapiących spraw.
8. Za dusze w czyśćcu cierpiące.
9. O nawrócenie i opamiętanie ojca.
10. O pokój na świecie.
11. Intencje dziękczynne za otrzymane łaski.


Dodano 26-06-2020 przez Adrian

Św.Antoni Proszę zmień mój los na lepszy. O zmiane sytuacji życiowej dosyć trudnej patowej.Bogosławieństwo Bożą.O dobrze płatną pracę stałą.O dar wiary silną. O dobrą kandydatkę na żone. O dobrych ludzi którzy mogą pomóc finansowo.


Dodano 26-06-2020 przez Ewelina

Proszę o modlitwę za moje małżeństwo, aby ono przetrwało to co się dzieje i abyśmy zamieszkali w Gdańsku i tam budowali nasz dom. Proszę, abyśmy się naprawdę kochali i szanowali. Proszę też o szczególną ochronę naszego małżeństwa przez Najświętszą Maryję Pannę.
Ewelina


Dodano 24-06-2020 przez Paweł

O wieczny odpoczynek dla śp.Jacka,oraz dla zmarłych krewnych i znajomych.Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę!


Dodano 24-06-2020 przez Joanna

Bardzo proszę o modlitwę w mojej intencji, aby ustąpiła nerwica, natręctwa, lęki, poczucie winy, które od pewnego czasu mnie niespodziewanie opanowały i paraliżują moje życie, o poznanie prawdy związanej z bolesnymi wspomnieniami, spokój w duszy oraz w intencji mojej spowiedzi i nawrócenia (od ponad roku nie byłam u spowiedzi).


Dodano 21-06-2020 przez Paweł

O potrzebne łaski dla Iwony,Jacka,Mariusza,Sławka,Piotra,Marcina,Pawła,Ryszarda,Haliny,Danuty,Haliny,Bogusławy,Rafała,Szczepana,Tomka,Adama,oraz dla ich rodzin i znajomych.Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę!


Dodano 16-06-2020 przez Magda

O uwolnienie z sideł szatanskich i Boże błogosławieństwo w intencji Dominika,który jest uzależniony od narkotyków by wyszedł z narkomanii i odnalazł sens życia.


Dodano 16-06-2020 przez Ania

Proszę o modlitwę w intencji Ani - o potrzebne łaski i zdanie egzaminu, który odbędzie się 23-26 czerwca


Dodano 15-06-2020 przez Jan

proszę o modlitwę się za mnie moją córkę Małgorzatę zostaliśmy odrzuceni i nigdy nie byliśmy kochani przez matkę mojej córki a moją żonę trwa proces o stwierdzenie nieważności małżeństwa a córka jest w ośrodku a to jest sytuacja beznadziejna i bez wyjścia bo żadna kobieta nie chce być moją żoną i matką mojej córki dlatego proszę o modlitwę abyśmy otrzymali kogoś w darze i byli szczęśliwą pełną rodziną bo cierpimy


Dodano 13-06-2020 przez Ania

Proszę o modlitwę za Patryka o potrzebne łaski i pomoc w zdaniu egzaminu i dostanie się do wymarzonej szkoły.


Dodano 13-06-2020 przez Ania

Proszę o modlitwę o odzyskanie radości życia i zdrowia oraz o postęp duchowy i opiekę przed złem dla mnie i moich najbliższych. Prosze o łaskę miłości i pomoc w znalezieniu dobrego męża i abym umiała przetrwać trudne chwile samotności i jeszcze założyła rodzinę i mogła mieć dzieci. Pomóż mi proszę.


Dodano 13-06-2020 przez matka

Swieta Rodzino prosze Cie o zdrowie dla dzieci i ich matki oraz blog.Wasze w pomyslnym rozwiazaniu naszych trudnych spraw zawodowych,mieszkaniowych,ekonomicznych,motoryzacyjnych,osobistych,rodzinnych,spolecznych.
Lacze ufnosc w pomoc Matki Bozej i sw.Jozefa.


Dodano 13-06-2020 przez Natalia

Przez wstawiennictwo Św. Antoniego, w dniu Jego święta, błagam o modlitwę w intencji usunięcia wszystkich przeszkód i węzłów istniejących między Mikołajem i Natalią, w intencji ich wzajemnego przebaczenia i nawiązania kontaktu. O dobrego męża dla Natalii.


Dodano 13-06-2020 przez Anna

o nawrocenie I uwolnienie Bronislawy, Anny, Boguslawa, Slawomira, Franciszka,o daryDucha sw.I łaskę.


Dodano 13-06-2020 przez Anna

o pomoc w trudnych sprawach mieszkaniowych, o jakies lokum na dluzej dla naszej 7 osobowej rodziny,abysmy mieli gdzie zamieszkac, o zdrowie dla dzieci, uzdrowienie ich z astmy, prosi mama


Dodano 13-06-2020 przez Anna

o nawrocenie dziadzi Boguslawa o potrzebne mu laski oraz o to samo dla wujka Slawka, o chrzest dla 3 letniego Frania, syna Slawomira


Dodano 12-06-2020 przez anna

Proszę przez wstawiennictwo sw Antoniego o łaskę uzdrowienia o Bożę Błogosławieństwo o łaskę ochrony od zła zarazy chorób o dobrą pracę i dobrego człowieka pobożnego mądrego pracowitego i o łaskę potrzebnych łask
Święty Antoni miej w swojej opiece i prowadź bezpiecznie przez życie dla Emilii


Dodano 11-06-2020 przez Kamila

proszę o modlitwe aby Adam odezwał sie do mnie aby zadzwonił aby dał znak życia aby jego mama pozwoliła nam rozmawiać nie rozdzielala nas znouw aby ta miesieczna rozłąka skończyła się


Dodano 07-06-2020 przez Danuta

Proszę o modlitwę za nawrócenie mojego syna


Dodano 07-06-2020 przez Irena i Kazimierz

Powrotu na łono kościoła tych, którzy od niego odeszli
Za Ojczyznę


Dodano 06-06-2020 przez Adam

Proszę o modlitwę za moją zone Kasie by dobry Bóg uwolnił ją z mocy szatana i nałogów:alkoholizmu,przeklinania,palenia,lekomani.Za zmarłych mi bliskich i za śp.Macka,,Zbyszka,Artura,Edka z rodzicami,Hieronima,Hanne.Za mame,córke,ize,brata,Asie,Kasie,Age,Zdzicha,Piotra.Za ludzi grzesznych i niewierzących.Za mnie.Boże,niech nie moja,ale Twoja wola się stanie!


Dodano 04-06-2020 przez Ewa

Proszę o modlitwę o uleczenie mnie ze schorzenia, o opiekę i łaskę zdrowia. Jezu Ty możesz wszystko


Dodano 04-06-2020 przez Ewa

Proszę o modlitwę w intencji pozytywnego rozwiązania trudnej sprawy. Bóg zapłać, Ewa


Dodano 31-05-2020 przez Ewa

Proszę o modlitwę za mojego zmarłego męża Czesława z którym 40 lat temu w czerwcu brałam slub


Dodano 26-05-2020 przez Ewa

Proszę o modlitwę o uzdrowienie z niepłodności Małgorzaty i dar poczęcia i urodzenia zdrowego dzieciątka dla małżeństwa Małgorzaty i Piotra.
Bóg zapłać Ewa


Dodano 24-05-2020 przez Katzryna

Proszę o modlitwę w intencji Marka - o przemianę serca i o naprawienie relacji w rodzinie.


Dodano 22-05-2020 przez Basia

O nawrócenie dla mojego męża Marka i syna Maćka, oraz o błogosławieństwo dla moich bliskich. Proszę niech Opatrzność Boska czuwa na demną i nad moją rodziną.


Dodano 21-05-2020 przez Klaudia

Proszę o modlitwę w intencji Bożego męża takiego jak Święty Józef prosząc by Pan Bóg pozwolił nam się spotkać. Również za małżeństwo moich rodziców Agaty i Mariusza o przemianę serca mojego taty i za małżeństwo mojej siostry Moniki które przechodzi kryzys.O Boże Błogosławieństwo dla mojej rodziny


Dodano 19-05-2020 przez Ala

O dobrego męża Ali oraz o zdrowie,zgodę,opiekę Maryji i potrzebne łaski Ali,Joli,Krzyśka,Zuzi,KS Kazika


Dodano 19-05-2020 przez Olga

Proszę o modlitwę za moją rodzinę, o rozwiązanie bardzo trudnej sytuacji, o uwolnienie Kasi z sideł nienawiści wobec matki, o ochronę dla dzieci, o wszystkie potrzebne łaski dla calej rodziny.


Dodano 17-05-2020 przez Halina

Proszę o modlitwę w intencji ustąpienia choroby nowotworowej u mojego męża.


Dodano 01-05-2020 przez Danuta

Proszę o modlitwę za nawrócenie i odejście od nałogu alkoholowego Zbigniewa


Dodano 27-04-2020 przez Witek

Jezu Ty możesz wszystko
Proszę o modlitwę za Marcina o uzdrowienie z choroby i uwolnienie z uzależnień. Proszę też o czyste, wolne i spokojne serce


Dodano 23-04-2020 przez Gosia

Proszę o modlitwę w intencji uratowania mojego małżeństwa. By mąż opamiętał się i nawrócił, by wrócił do rodziny. Proszę też za nasze nienarodzone dzieciątko, o szczęśliwy przebieg ciąży i porodu. Jezu ufam Tobie.


Dodano 20-04-2020 przez Łucja.

Gorąco proszę o modlitwę w intencji Piotra o łaski dla niego .By Jezus Miłosierny pokierował jego życiem .


Dodano 19-04-2020 przez Anna

Proszę w intencji uratowania małżeństwa Anny i Jacka. O odrodzenie więzi małżeńskiej i łaskę Bożą. Bóg zapłać.


Dodano 14-04-2020 przez Dorota

Boże, Maryjo, św. Józefie

dziękuję Wam za całe moje życie, za to, jakie było, jakie jest i za to, które jeszcze będzie, a także za wszystkich, których w tym życiu spotkałam, spotykam i spotkam.
Proszę też we wszystkich znanych mi intencjach, zwłaszcza zdrowotno-domowych, a dziś szczególnie o uzdrowienie z raka męża Anki.

Dorota

PS Pomodlę się z radością za tych, którzy się za mnie będą modlić:)


Dodano 14-04-2020 przez Magdalena

Dziś Marta trafiła do szpitala. Dostała wylewu krwi do mózgu . Jest na intensywnej terapii. Stan jest bardzo poważny. Lekarz powiedział, że do domu nie wróci... ma 37 lat i dwójkę małych dzieci. Prosimy o modlitwę.


Dodano 13-04-2020 przez s. Bożena

Módlmy się o nawrócenie kleryków Radomskiego seminarium którzy odmawiają pomocy w miejscowym szpitalu.


Dodano 11-04-2020 przez Ania

Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia brata i całej rodziny.
Bóg zapłać!


Dodano 10-04-2020 przez Anna

Panie Jezu dziękuję za wszystkie otrzymane łaski i prowadzemie przez Twoją Matkę Maryję.
Pokornie proszę o łaskę nawrócenia moich najbliższych i wszystkich grzeszników oraz o zdrowie dla moich rodziców.


Dodano 07-04-2020 przez rodzina

Maryjo Matko nasza, prosimy Cie wyslij nam Aniola, aby pokierowal naszymi krokami do zalozenia pieknej rodziny, Maryjo Ty wiesz jak to zalatwic


Dodano 05-04-2020 przez Zdzisław

O zdrowie dla nas wszystkich - Panie Boże szczęść nam wszystkim w tych godzinach. Panie Boże miej w swojej opiece Krysię. Amen


Dodano 05-04-2020 przez Gosia

Proszę o modlitwę w mojej intencji o opiekę i łaskę zdrowia i uleczenie ze schorzenia.


Dodano 03-04-2020 przez Beata

Proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla kolegi


Dodano 31-03-2020 przez Rodzina

Z prośbą do Jezusa Miłosiernego, za wstawiennictwem Matki Bożej Bolesnej o powrót do zdrowia dla Sylwestra. Niech Bóg Miłosierny obdarzy go łaską życia, zdrowia oraz możliwością naprawy swoich błędów. Jezu ufam Tobie!


Dodano 31-03-2020 przez jan

za papieża o łaskę w godzinie ciemności


Dodano 31-03-2020 przez Monika

O przemianę serca Piotra
O dar macierzyństwa dla Moniki


Dodano 30-03-2020 przez czciciel

Św Antoni upros zdrowie,opieke Bożą i błogosławieństwo Boże dla mnie,mamy ,braci i rodziny.


Dodano 30-03-2020 przez Gosia

Proszę o modlitwę w intencji znalezienia dobrego męża.


Dodano 30-03-2020 przez Gosia

Proszę o to aby wirus panujący w naszym kraju i na świecie zaprzestał się rozprzestrzeniać.


Dodano 28-03-2020 przez Kamila

Proszę o modlitwe w intencji aby Adam odezwał się abyśmy szczerze porozmawili ,aby zadzwonił i nie zerwał naszej przyjaźni, aby wyznał mi prawdę co go trapi, aby znowu mi zaufał, aby jego mama pozwoliła być nam znowu razem nie rozdzieliła nas znowu abyśmy mieli szanse być znowu razem aby zadzwonił


Dodano 26-03-2020 przez Agata

Proszę o modlitwę za mnie z powodu ciężkiej depresji. Od 20 lat walczę z powracającą depresją. Ta choroba paraliżuje i niszczy życie. Boże ufam Tobie. Bóg zapłać


Dodano 26-03-2020 przez irena

proszę o modlitwę w intencji mojej siostrzenicy o zdrowie psychiczne i fizyczne o nowa pracę


Dodano 26-03-2020 przez irena

Proszę o to aby wirus panujący w naszym kraju i na cały świecie przestał istnieć


Dodano 21-03-2020 przez Urszula

Proszę o modlitwę w intencji uleczenia z natrętnych myśli (nerwica natręctw stwierdzona).


Dodano 21-03-2020 przez Sylwia

Proszę o zmianę pracy dla męża na inną. Proszę aby zadzwonili do niego z nowej pracy i aby z obecnej się zwolnił ponieważ jest niebezpieczna i źle na niego wpływa. Proszę także o dar macierzyństwa dla mnie. Ufam, że w końcu będziemy szczęśliwi. Proszę Cię Boże wysłuchaj mnie


Dodano 18-03-2020 przez Krystyna

Proszę o modlitwę za zięcia Janusza by Dobry Bóg raczył mu dać siły do walki z nowotworem i by mógł cieszyć się życiem rodzinnym i wychowaniem syna


Dodano 03-03-2020 przez Alina i Piotr para rejonowa Głogów

Szczęść Boże. Prosimy o modlitwę za Ewelinę z naszego rejonu DK, u której wykryto ostrą białaczkę. Sytuacja jest dramatyczna. Pozdrawiamy z Bogiem.
Alina i Piotr


Dodano 29-02-2020 przez Ewa

Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mnie z choroby i łaskę powrotu do zdrowia .


Dodano 29-02-2020 przez Ewa

Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia na dobrą drogę Kamila


Dodano 29-02-2020 przez Ewa

Proszę o modlitwę w intencji poprawy relacji w naszej rodzinie, o zgodę w rodzinie.


Dodano 29-02-2020 przez Ewa

Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojej Mamy Lidii od dolegliwości bólowych rak oraz o uzdrowienie z choroby.


Dodano 28-02-2020 przez MARCIN KUBIK

o uwolnienie od zła dla Marcina za wstawiennictwem świętych archaniołów


Dodano 25-02-2020 przez Barbara

prosze o modlitwe za zmarlego brata Ryszarda niech spoczywa w pokoju


Dodano 23-02-2020 przez Kamila

Proszę o modlitwe w intencji aby Adam odezwał się abyśmy szczerze porozmawili i mogli być znowu razem, o zgodę między nami aby zadzwonił Maryjo pomóż mi błagam


Dodano 21-02-2020 przez Natalia

Proszę o modlitwę o pokój serca i Dary Ducha Świętego podczas pisania pracy licencjackiej:) Bóg zapłać za modlitwę


Dodano 20-02-2020 przez Norbert

Proszę o modlitwę za ŚP Małgorzatę Dudek, Krystynę i Jana Skrzypczyk


Dodano 18-02-2020 przez Przemysław

Proszę o modlitwę w intencji o zdrowie dla mojego taty i mamy,o łaskę nawrócenia dla całej mojej rodziny dla koleżanki Justyny i kolegów Pawła i Pawła,o łaskę płaczu nad swoimi grzechami,o łaskę podniesienia się z nałogu dla mojej cioci i dla mnie,o łaskę miłość do Boga,świętą wytrwałość w łasce bożej.o modrość i przymnożenie wiary,żebym znalazł dobrą żonę i przyjaciół,o łaskę zbawienia dla nas.


Dodano 17-02-2020 przez Urszula

Proszę o modlitwę w intencji Ireny, cierpiącej na depresję i białaczkę, w trakcie diagnozowania nowotworu-o wiarę,światło w ciemnościach,uzdrowienie na ciele i duszy.


Dodano 16-02-2020 przez Dorota

Proszę o modlitwę w intencji mojego taty Jana o uzdrowienie dla niego z choroby nowotworowej oraz o szczęśliwą operację dla mamy Danuty a także o poprawę warunków pracy Pawła i Anety


Dodano 16-02-2020 przez Aneta

Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia związku Piotra i Anety oraz powrotu Piotra do rodziny. Dziękuję


Dodano 13-02-2020 przez Ewa

proszę o modlitwę za Grzegorza o Jego uzdrowienie psychiczne. Ewa


Dodano 10-02-2020 przez MARCIN KUBIK

proszę o uwolnienie od zła dla Marcina przez wstawiennictwo świętych archaniołów


Dodano 10-02-2020 przez Lucyna

O uratowanie małżeństwa Lucyny i Marka. O wiarę dla Marka.


Dodano 07-02-2020 przez Magdalena

Proszę o cud uzdrowienia mnie z choroby na tle psychicznym, która dotknęła mnie po porodzie mojej córeczki.


Dodano 07-02-2020 przez Mariola

Proszę o wyprostowanie drogi życiowej Roberta ,uzdrowienie relacji między nami ,oraz uwolnienie od wzajemnych zranień i pretensji.


Dodano 07-02-2020 przez Magdalena

Proszę o cud uzdrowienia mnie  z choroby na tle psychicznym, która  dotknęła mnie po porodzie mojej córeczki.
Postaw na mojej drodze dobrych specjalistów. Daj mi siłę do opieki nad moją kochaną córeczką Stefanią.
Dodano 06-02-2020 przez Henryk

Proszę o modlitwę o wyzwolenie z niewybieranej samotności i o dar spotkania miłości odwzajemnionej w sercu drugiego człowieka. Dziękuję


Dodano 05-02-2020 przez Konstancja

Witam. Poproszę o modlitwę w intencji dusz z czyśćca, aby oddać im mój smutek.


Dodano 04-02-2020 przez Alicja

O rozwiązanie węzłów samotności Ali,o znalezienie Ali dobrego kawalera kandydata na męża ,o zmianę Krzyśka postępowania do rodziny oraz czasu zdrowie,zgodę,opiekę Maryji,Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski Ali,Joli,Krzyska


Dodano 01-02-2020 przez Basia

Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu błagam aby Maksiu był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrażało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Błagam Panie o uzdrowienie Maksia z chorób układu moczowego, oddechowego, nerwowego i trawiennego. Bóg zapłać.


Dodano 30-01-2020 przez marcin

Uprzejmie proszę o gorliwą modlitwę w intencji ułożenia życzliwych relacji z sąsiadem i zakończenia sporu.


Dodano 28-01-2020 przez marcin

Proszę o modlitwę za mnie i łaskę wyjścia z nałogu alkoholizmu.


Dodano 24-01-2020 przez Emilian Seruga

(INTENCJA BOGU WIADOMA!)


Dodano 23-01-2020 przez Agnieszka

Proszę o zdrowie dla mojej mamy.


Dodano 22-01-2020 przez Ewa

Proszę o modlitwę o cud uzdrowienia mnie z raka piersi o także uzdrowienie fizyczne,psychiczne i duchowe.

Ewa


Dodano 21-01-2020 przez Ala

O pokój i bezpieczeństwo w domu i pracy, o uzdrowienie, o radość i dobrego męża, o pozytywne załatwienie spraw, o światło ducha św., za osoby Bogu wiadome.


Dodano 20-01-2020 przez Alina

Proszę o modlitwę za Karolinę, o uzdrowienie z ciężkiej choroby.


Dodano 19-01-2020 przez Adam

Proszę o modlitwę za moją żone Kasie by dobry Bóg uwolnił ją z mocy szatana i nałogów:alkoholizmu,przeklinania,palenia,lekomani.Za zmarłych mi bliskich i za śp.Maćka,Zbyszka,Artura,Edka z rodzicami,Hieronima,Hanne.Za mame,córke,Ize,brata,Asie,Kasie,Age,Zdzicha,Piotra.Za ludzi grzesznych i niewierzących.Za mnie.Boże,niech nie moja,ale Twoja wola się stanie!


Dodano 16-01-2020 przez Mikołaj

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus,
Proszę o modlitwę za zdrowie babci Danuty, by powróciła szybko do zdrowia i odzyskała radość życia.
Wnuk Mikołaj


Dodano 15-01-2020 przez Ewa

Proszę o modlitwe w intencji mojej mamy o zdrowie dla mamy


Dodano 13-01-2020 przez Beata

Proszę o modlitwę za Franciszka o powrót do zdrowia, aby mógł chodzić, o dobrą rehabilitację.
Bóg zapłać


Dodano 12-01-2020 przez Natalia

Proszę o modlitwę za Darię, która związała się z dużo starszym, żonatym mężczyzną, który ją omamił i cały czas oszukuje. Niech Duch Święty otworzy jej oczy i serce na prawdę, a Matka Boska niech doprowadzi, by poznała kogoś wartościowego.


Dodano 09-01-2020 przez Córka

Bardzo Proszę o MODLITWĘ w intencji mojego najukochańszego tatusia Janusza o łaskę uzdrowienia z choroby 🙁


Dodano 09-01-2020 przez Matka

Se. Antoni wyblagaj u Boga
- nawrócenie dla Marty, Radka, Justyny i Tomka.
- upros o uzdrowienie z raka dla Marty,
Sw. Antoni pomóż w kwestii finansów Tomkowi i opiekuj się moimi wnukami Wojtusiem i Stasiem.
Sw. Antoni dziękuje Ci za pomoc w rozwiązaniu moich trudnych spraw i że zawsze mogę liczyć na Twoją pomoc.
Jezu naucz mnie ufać Tobie bardziej.


Dodano 08-01-2020 przez Anna

O uratowanie małżeństwa Anny i Jacka.


Dodano 06-01-2020 przez Anna

Proszę dobrego Boga i Najświętszą Matkę o uratowanie małżeństwa.


Dodano 06-01-2020 przez Urszula

Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia. Bóg zapłać


Dodano 06-01-2020 przez Agnieszka

Sw.Antoni błagam o odrodzenie małżeństwa i rodziny .Sw.Antoni opiekuj się nami i strzeż .


Dodano 04-01-2020 przez Jacek

Panie Jezu powierzam Ci swoje życie. Proszę, uczyń z nim, co zechcesz. Spraw bym był Ci całkowicie posłusznym narzędziem. Spraw bym był nowym stworzeniem przemienionym przez miłość, którą mi okazałeś. Spraw by przez tę przemianę moja żona Magda dostrzegła we mnie znów atrakcyjnego mężczyznę bo niestety mój związek z nią się rozpada. Spraw Panie by żona odeszła od grzechu cudzołóstwa i uczyń proszę by się nawróciła. Spraw proszę by córka miała mamę i tatę ale lepszych. Niech się dzieje Twoja wola


Dodano 02-01-2020 przez Monika

Proszę o modlitwę za mojego ojca Józefa chorego na serce,aby jego stan zdrowia się tak szybko nie pogarszal.Bóg zapłać.


Dodano 30-12-2019 przez Maria

św.pamięci Karolinę , władysławę , MIchała , Józefa


Dodano 28-12-2019 przez Alicja

O dobrego męża Ali oraz o zdrowie,zgodę i potrzebne łaski Ali i jej rodziny


Dodano 28-12-2019 przez Barbara

Panie Boże Wszechmogący błagam Cię o uzdrowienie z chorob dla mojej córeczki. Ty możesz wszystko co po ludzku niemożliwe.


Dodano 28-12-2019 przez Marcin

Proszę o modlitwę w intencji uniknięcia egzekucji komorniczej


Dodano 25-12-2019 przez marcin

Uprzejmie proszę o gorliwą modlitwę w intencji, aby dobry Bóg uzdrowił mnie z choroby.


Dodano 24-12-2019 przez Katarzyna

Pokornie proszę o modlitwę w intencji Bartka, który przeżywa trudności natury psychicznej i nie radzi sobie ze sobą i relacjami z innymi.


Dodano 21-12-2019 przez Matka

Proszę o modlitwę w intencji mojego syna o łaskę uzdrowienia.


Dodano 20-12-2019 przez Marta

Szczęść Boże, kłania się Marta z Koszalina, pokornie proszę o modlitwę w intencji znalezienia pracy, gdyż od lipca jestem bezrobotna i jest mi ciężko. Serdeczne Bóg zapłać. Marta


Dodano 18-12-2019 przez jola

Prosze bardzo o modlitwe o zdrowie i sily dla mojej mamy po udarze mozgu.Niech z dnia na dzien czuje sie lepiej i uwierzyly,ze wszystko bedzie dobrze.


Dodano 15-12-2019 przez Anna

O napełnienie serca mojego męża miłością, nawrócenie z drogi kłamstwa i zdrady, o jego szybki powrót do domu i odpędzenie od niego złych demonów. Boże wspomóż odrodzenie naszego małżeństwa.


Dodano 14-12-2019 przez Anna

Proszę o napełnienie serca mojego męża miłością do mnie, o odgonienie od niego złych demonów i o jego powrót do domu. Niech nasze małżeństwo odrodzi się z Bożą pomocą.


Dodano 13-12-2019 przez Basia

Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Bóg zapłać.


Dodano 09-12-2019 przez Karolina

Proszę o modlitwę za Sebastiana, który jest w szpitalu, a lekarze nie potrafią zdiagnozować choroby. I za jego rodziców o nawrócenie i zbawienie.


Dodano 07-12-2019 przez Stroskana Matka

Proszę Matko Niepokalanie Poczęta o uzdrowienie z grzechu lenistwa i marnotrawienia czasu mojego syna oraz tych wszystkich, ktorzy tej modlitwy potrzebują. Proszę o Twoją Nieustanną Opiekę.
Niechaj z nami będzie Pan. Amen


Dodano 05-12-2019 przez Marta

Proszę o modlitwę o odnowienie serca. Jezu daj mi swoje serce. Kocham Cię


Dodano 04-12-2019 przez Paweł

proszę o modlitwę w intencji mego uzdrowienia z nerwicy lękowej i napadów panicznego strachu przed śmiercią, o pełne zaufanie Bogu


Dodano 01-12-2019 przez Ola

O ustąpienie chorobowej nieśmiałości i fobii społecznej  które utrudniają funkcjonowanie i codzienne życie,
Przez wstawiennictwo i zasługi św Barbary


Dodano 30-11-2019 przez Barbara

Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu, Ty się tym zajmij. Bóg zapłać.


Dodano 30-11-2019 przez Piotr

Błagam o zdrowie dla siebie, o uzdrowienie moich relacji z najbliższymi, zwłaszcza z moimi dziećmi, oraz o przełamanie wszelkich więzów zła w mojej rodzinie. Dziekuję serdecznie za wszystkie łaski.


Dodano 29-11-2019 przez Dariusz

Proszę o modlitwę w intencji utrzymania abstynencji od leków i alkoholu.Uwolnienie od nieczystości.Proszę o znalezienie pracy.Prosi Darek


Dodano 28-11-2019 przez Joanna

O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny oraz pozytywne wyniki klasyfikacji dla synów.
Bóg zapłać


Dodano 24-11-2019 przez Dawid

O wybawienie Magdy I Dawida oraz ich dzieci od wszelkiego zła, aby Pani nasza nauczyła Nas prawdziwej miłości i rozwiązała wszystkie węzły i problemy, które oddzielają Nas od Boga oraz w intencjach wszystkich modlących się tutaj, teraz wspólnie.


Dodano 20-11-2019 przez Natalia

Proszę o modlitwę w intencji łaski daru potomstwa dla mojego małżeństwa Natalia i Jarek


Dodano 19-11-2019 przez Alicja

O dobrego męża Ali oraz o zdrowie,zgodę i potrzebne łaski Ali Joli Krzyska,KS Kazika


Dodano 18-11-2019 przez Halina

Proszę o łaskę zdrowia dla mojego męża Stanisława.


Dodano 18-11-2019 przez Aneta

Za wstawiennictwem Św.Antoniego proszę o modlitwę w intencji mojego męża Adama o jego nawrócenie, powrót do Boga i porzucenie życia w grzechu


Dodano 17-11-2019 przez Basia

Proszę o modlitwę za Piotra o uzdrowienie z alkoholizmu,powodzenie leczenia odwykowego i terapii oraz uzdrowienie jego małżeństwa i rodziny.


Dodano 17-11-2019 przez Ksenia

Bardzo prosze o modlitwe w intencji powrotu do zdrowia mojej ukochanej babci Eli, ktora cale zycie byla i jest dla mnie jak mama.


Dodano 16-11-2019 przez Sylwia

Proszę o modlitwę o łaskę przemiany i wyzwolenia dla Piotra i jego kamratów = dziękuję


Dodano 15-11-2019 przez marcin

Uprzejmie proszę o modlitwę w intencji odzyskania zdrowia przeze mnie.


Dodano 14-11-2019 przez Mama

Proszę o modlitwę w intencji syna, o uzdrowienie Jego duszy i ciała, o nawrócenie i uwolnienie od złego.


Dodano 14-11-2019 przez Renata

Gorąco proszę o pozytywne zakończenie spraw zawodowych, potrzebne łaski dla rodziny.


Dodano 13-11-2019 przez Anna

Proszę o modlitwę w intencji mojej przyjaźni z bliską mi osobą, o dar zgody i wzajemne zrozumienie,
Z Bogiem.


Dodano 09-11-2019 przez jola

Prosze o modlitwe w intencji mojego malzeństwa, by maz mnie kochal , sznował, aby mnie nie zdradzal , nie oszukiwal, nie okłamywał.Aby sie nawrócił , by był dobrym, kochajacym mezem i ojcem dla naszej córeczki. Jezu Ty sie tym zajmij.


Dodano 07-11-2019 przez Marcin

Proszę o uwolnienie z długów i możliwość spłaty swoich zobowiązań


Dodano 06-11-2019 przez Wiesia

Boze dziekuje Ci za wszystko co mnie spotyka, przepraszam za moja mala wiary, Sw Jozefie prosze pomoz mi znalesc dodatkowe dobre godziny pracy, jest mi bardzo ciezko, stracilam czesc pracy, Bog ma Swoje plany, prosze przyjdz Duchu Swiety ze Swoimi Darami i Owocami


Dodano 03-11-2019 przez Ewa

O cud uzdrowienia mojego męża Bogusława


Dodano 02-11-2019 przez Barbara

Proszę o łaskę dla mojego syna Karola, aby uwierzył w siebie i pokonał trudności jaki go spotykają w szkole pomimo tego ,że się stara bardzo.


Dodano 02-11-2019 przez Barbara

Bardzo proszę o zdrowie dla mojego taty Piotra, który ostatnio przechodzi trudny czas, aby cieszył się dobrym zdrowiem i nabrał większej chęci do życia


Dodano 28-10-2019 przez Monika

Bardzo proszę o Boże Błogosławieństwo dla Stefana, łaskę uzdrowienia dla niego z choroby nowotworowej oraz łaske przeżycia jeszcze wielu lat z nami.


Dodano 22-10-2019 przez Danuta

Proszę o modlitwę za śp.ojca Jana i śp ojca Medarda z Kościoła św Antoniego w Nowej Soli.


Dodano 22-10-2019 przez danuta

Prosze o modlitwę w mojej intencji i za mnie.Proszę o zdrowie i siły,aby mój zabieg na oczy uwolnił mnie od dolegliwość i mogła dobrze widzieć i wykonywać wszystkie prace.Aby piętrzące sprawy odeszły,aby się wyprostowały,aby intencje się spełniły. Abym uwolniła się od codziennych dolegliwości bólowych.żeby zapanowała miła atmosfera w domu i w rodzinie bez kłopotów.Aby obie córki wyzdrowiały:jedna połamała nogę ,druga miała udar. Wnuki starsze aby miały pracę,zdrowie i swoje miłości i miłość dla reszty rodziny.Młodszy wnuk aby był posłuszny,miły i żeby nie brał złego przykładu z innych kolegów.Żeby cała rodzina trzymała się razem z miłością ,żeby wszyscy mieli zdrowie.


Dodano 17-10-2019 przez Natalia

Proszę o modlitwę w intencji o dar Nieba dla rodziców : śp.Wiesławy i śp.Mirosława.
Intencja od córki Natalii.


Dodano 12-10-2019 przez Barbara

Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu błagam aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrażało jego życiu i zdrowiu. Błagam Panie o uzdrowienie Maksia z chorób układu moczowego, oddechowego, nerwowego i trawiennego. Bóg zapłać.


Dodano 12-10-2019 przez Grzegorz

Błagam Was o modlitwę za mnie i w moich intencjach. Proszę o zdrowie, siły i jasność umysłu. Proszę, abym w końcu mógł cieszyć się życiem, aby ciągle piętrzące się problemy odeszły, aby sprawy się wyprostowały, aby intentencje się spełniły. Kilka dni temu, wracając z nowej pracy – prawie cały czas jechałem w deszczu, ale w połowie drogi – pomimo, że ciągle padało – na niebie pojawiła się piękna podwójna tęcza. Panie Boże – powiedz, że to jest znak, że wkrótce będzie dobrze., że problemy się skończą,…? Panie Jezu Ty się tym zajmij! Maryjo – Matko Boska uproś u syna swego łaski dla mnie i spełnienie moich próśb oraz intencji. Wszyscy Święci – w szczególności Święty Judo Tadeuszu, Święta Rito, Ojcze Pio, Janie Pawle II, Ojcze Charbelu – wiecie że modlę się do Was – proszę wspomnijcie mnie u Pana naszego. Proszę Wszystkich o modlitwę, Odwdzięczę się tym samym. Bóg zapłać.


Dodano 07-10-2019 przez Jan

Proszę o modlitwę za uratowanie małżeństwa, które się rozpada i o pojednanie członków tej rodziny.


Dodano 07-10-2019 przez Jan

O moje nawrócenie


Dodano 07-10-2019 przez m

Proszę o modlitwe za Marzene o uzdrowienie i uwolnienie jej ze skutków przeszłego patologicznego związku z chłopakiem. o uwolnienie ze zniewolenia tamtym zwiazkiem.
i o Ducha Świetego dla Niej.
Bóg zapłać.


Dodano 06-10-2019 przez Irena

Proszę o modlitwę o uzdrowienie ciała i duszy syna Jaroslawa


Dodano 05-10-2019 przez Krzysztof

w intencjach Krzysztofa o zdrowie i inne łaski


Dodano 02-10-2019 przez Mariusz

O powrót do zdrowia mojej mamy


Dodano 30-09-2019 przez Anna

Za ojca Mirosława ktory nie szczędzi sił,czasu i energii na odprawianie pieknych srodowych adoracji, o Boże błogosławieństwo dla Niego oraz uświęcenie


Dodano 30-09-2019 przez Henryk

O wyzwolenie z niewybieranej samotności i o dar spotkania miłości odwzajemnionej w sercu drugiego człowieka i założenia rodziny


Dodano 26-09-2019 przez Olga

Proszę o modlitwę o potrzebne łaski dla wszystkich z mojej rodziny, o pokój i miłość wzajemną.


Dodano 26-09-2019 przez Magda

Z całego serca proszę o modlitwę w intencji mojego Taty, o powrót do zdrowia i pełni sił po ciężkiej operacji.


Dodano 24-09-2019 przez Kasia

aby wszelkie zło i działania złych ludzi przeciwko mnie zostały całkowicie oddalone ode mnie .O UZDROWIENIE i wszelkie łaski potrzebne do życia.


Dodano 21-09-2019 przez Justyna

Matko boża proszę ciebie o pomoc żebyśmy wzięli ślub i proszę o to żebym znalazła pracę wreszcie jakąś i proszę o to żeby moja matka przestała mi utrudniać moją drogę życiową i gnębić i proszę za mojego narzeczonego Tomka żeby znalazł dobra pracę


Dodano 17-09-2019 przez Dorota

Proszę Cię Boże o zdrowia dla moich rodziców oraz o Bożą jasność umysłu dla mojego brata ,który znów poblądził i żeby znów był dobrym człowiekiem.


Dodano 17-09-2019 przez Adrian

Panie Jezu proszę pomóż mnie być w czystości.O dobrą pracę stałą dobrze płatną.O zdrowie, jasność umysłu cierpliwości.O bogosławieństwo finansowe.


Dodano 13-09-2019 przez Mariusz

O wyzdrowienie mojej mamy


Dodano 12-09-2019 przez Jadwiga

bardzo proszę o modlitwę o uratowanie narzeczeństwa Jadwigi i Kamila, jeśli jest to zgodne z wolą Bożą, o uwolnienie od wszelkich zniewoleń i wpływów złego w ich życiu, od mieszania innych osób, od fascynacji innymi osobami, o uwolnienie od kłótni, złych wyobrażeń o związku i małżeństwie, o siłę i uwolnienie od rozpaczy dla Jadwigi, o łaskę rozmowy i wyjaśnienia sobie nieporozumień, żeby Kamil też chciał ratować związek i się odezwał, o odnowienie miłości, a także żeby Kamil nie bał się odpowiedzialności i małżeństwa z Jadwigą, jeśli taka jest Twoja wola Panie, o łaskę spokoju ducha i cierpliwości dla Jadwigi, o uwolnienie od nerwowości


Dodano 10-09-2019 przez janina

proszę o łaskę zdrowia dla obu chorych córek i pojednanie z Bogiem


Dodano 18-08-2019 przez Basia

Proszę o siłę dla rodziny, wiarę po tragicznej śmierci Zuzi przed którą było życie pełne Jej planów i marzeń.


Dodano 17-08-2019 przez Beata

Proszę o nawrócenie dla mojej rodziny


Dodano 16-08-2019 przez Basia

Ogromnie proszę Cię Boże o powrót do zdrowia dla mojego taty po ciężkim oparzeniu. O wytrwałość, cierpliwość i siłę w znoszeniu przez niego bólu. Proszę Cię też o czuwanie nade mną w moim postanowieniu bycia lepszym człowiekiem.


Dodano 15-08-2019 przez Ela

Szczęść Boże,

proszę za wstawiennictwem Matki Bożej o modlitwę:
- łaskę poczęcia i urodzenia zdrowego dziecka,
- zdrowie dla mamy Ireny,

Chwała Panu 🙂

Elżbieta


Dodano 14-08-2019 przez Sabina

Proszę o wzajemną miłość i przebaczenie,uzdrowienie relacji w rodzinie Sabiny,za chorego na nerwicę natręctw Michała,o łaskę nawrócenia dla Pawła,o znalezienie i podjęcie pracy przez Dawida i Joannę,o znalezienie pomocnej dłoni w kłopotach finansowych rodziny Stanisława,o straż Aniołów i ochronę przed wszelkim złem w rodzinie,o potrzebne łaski dla Adama w dniu jego urodzin.


Dodano 12-08-2019 przez Adrian

Proszę o modlitwę w intencji o rozwiązanie tej trudnej sytuacji finansowej.O dobrą żonę siły rozum boży jasność umysłu cierpliwości.Bogosławieństwo finansowe.


Dodano 01-08-2019 przez Irek

Proszę o wiarę i zdrowie szczególnie tym razem dla mnie i Opiekę Matki Bożej Klewańskiej nad mną i moją rodziną ....


Dodano 01-08-2019 przez Zdzisław

Panie Boże, proszę, wspieraj Krystynę w jej staraniach o zdrowie Mamy;
Panie Boże, proszę, uczyń mnie lepszym człowiekiem;
Panie Boże, proszę, wspieraj moją pracę. Amen.


Dodano 31-07-2019 przez Marcin

Proszę w intencjach Bogu wiadomych.


Dodano 27-07-2019 przez Ula

Bardzo proszę o modlitwę w intencji 5-letniego Bartka i jego rodziców.chłopiec od urodzenia prawie nieustannie przebywa w szpitalu ze względu na nawracajace infekcje dróg moczowych.jego rodzice żyją przez to praktycznie osobno, bardzo trudna sytuacja.


Dodano 27-07-2019 przez Zygmunt

O zdrowie I dlugie lata zycia I blogoslawienstwo boze


Dodano 27-07-2019 przez Tomasz

Prosze o modlitwe w zalatwieniu stalego pobytu w kanadzie I Boze blogoslawienstwo


Dodano 23-07-2019 przez Anna

Proszę by Duch Święty napełnił wzajemną miłością serca Anny i Arkadiusza, aby żyli szczęśliwie i darzyli siebie na wzajem szacunkiem. Proszę o ochronę przed zawiścią i wszelkimi złymi urokami.


Dodano 23-07-2019 przez Anna

Proszę o zgodę i naprawienie relacji w mojej rodzinie oraz w rodzinach bliskich mi osób, aby nastała miłość i pokój.


Dodano 21-07-2019 przez Elżbieta

proszę o modlitwę w intencji mojego 21-letniedo syna Michała - o uwolnienie od złych skłonności, wyzwolenie z nałogów, łaskę wiary, sakrament pokuty, o nawrócenie. Z serca dziękuję


Dodano 18-07-2019 przez Aga

Proszę o modlitwę za duszę zmarłego dziś 21-letniego Krzysia i za Jego najbliższych, aby Dobry Bóg obdarzył Go życiem wiecznym, a rodzinie był pocieszeniem i pomocą.
Bóg zapłać za każde westchnienie w tej intencji.


Dodano 17-07-2019 przez katarzyna

Prosżę o miłość wzajemną Katarzyny i Mateusza, jego szybki powrót, łaskę narzeczeństwa, wspólne życie w miłości, szczęściu, przyjaźni i wierności; ochronę przed złem i szkodliwymi przyjaciółmi


Dodano 16-07-2019 przez Magdalena

Proszę pilnie o modlitwę za moją ciocię Małgorzatę, która choruje na wyjątkowo agresywny rodzaj nowotworu.
Proszę o modlitwę za nią o ulgę w cierpieniu (które jest już bardzo duże), zahamowanie postępu choroby i jak najdłuższe jeszcze życie bez bólu, a przede wszystkim o to, żeby chciała i zdążyła wrócić do Boga - bo jest osobą odciętą od Kościoła i sakramentów i zamkniętą na to. Proszę też o cud uzdrowienia dla niej.