Uwaga! Chcemy zaprosić każdą osobę, która zgłasza tutaj intencję, aby swoimi modlitwami ogarniała również intencje zgłaszane przez innych, bo gdzie “dwóch albo trzech zgromadzonych w imię moje, tam ja Jestem” mówi Pan Jezus.

Za zgłoszone intencje modlą się osoby z Diakonii Modlitwy.

Prosimy o nieużywanie nazwisk w treściach intencji.

Każda intencja zanim będzie widoczna na stronie, musi zostać przetworzona przez administratora. Może to zająć maksymalnie 24 godziny.

Administrator zastrzega sobie prawo edycji lub usunięcia intencji jeśli jest ona złorzecząca lub budząca niepokój.

Zapraszamy do składania intencji.

  Dodano 11-06-2021 przez Beata

  Proszę, by mój kolega wzbudził w sobie szczerą skruchę i żal za grzech pychy i egoizmu


  Dodano 10-06-2021 przez Kasia

  Proszę o modlitwę w intencji znalezienia dobrego męża o odwzajemnioną miłość. Dziękuję


  Dodano 10-06-2021 przez Adam

  O Światłość Ducha Świętego w wybaczeniu i pojednaniu małżeństwa i rodziny. Bóg zapłać za modlitwę.


  Dodano 08-06-2021 przez Aleksandra

  Proszę o ukojenie bólu w sercach kobiet, które utraciły dzieci na skutek poronienia i o żal za grzech aborcji dla kobiet, które zabiły swoje dzieci


  Dodano 07-06-2021 przez Michał Cybulski

  Jezu dobry, Matko Najświętsza, Aniele Stróżu, Aniołowie wierzę w Was dlatego ośmielam się przeprosić za swoje grzechy. Dziękuję za to że żyję, jestem, za wszystkie łaski i za to ,że raczycie mnie słuchać i jesteście.
  Ośmielam się też zwrócić z prośbą o łaski odpuszczenia, przebaczenia i zapomnienia moich grzechów, a także prosić o otrzymanie jak najprędzej łaski jak najlepszego ,prawdziwego, szczerego wyrazistego, zrozumiałego, czytelnego i rozpoznawalnego komunikatu kim mam zostać, gdzie się udać, z kim rozmawiać, do kogo się zgłosić, w jakich terminach i aby rodzina dowiedziała się w swoim czasie o mojej przyszłej roli. Aby do czasu rozwiązania sprawy panował wokół mnie spokój i wyrozumiałość ludzi. Proszę też o wiele łask Bożych dla rodziny zwłaszcza mam tu na myśli łaski nawrócenia i wiary dla babci Pelagii C ,mamy Doroty C, cioci Marii C oraz wszelkie słuszne łaski dla siebie. Proszę o łaski dotyczące kierowania autem, abym stawał się coraz lepszym kierowcą, abym jeździł oszczędnie, bezpiecznie i ostrożnie. Proszę abym był najbardziej w oczach Boga jako ostatni i poniżony w innych wszystkich słusznych przymiotach. O raczcie wysłuchać Aniołowie, Aniele Stróżu, Matko Najświętsza, dobry Jezu.


  Dodano 06-06-2021 przez Aleksandra

  Proszę o łaskę zawarcia związku małżeńskiego z Tomaszem, jeżeli będzie to zgodne z wolą Pana. Otwórz Panie ponownie serce Tomasza na naszą miłość, abyśmy mogli stać się rodziną. Żałuję tego, co się stało pomiędzy nami i proszę o możliwość naprawienia i zadośćuczynienia. Pokornie błagam, dzięki Tomaszowi na nowo zbliżyłam się do Boga. Bądź Panie Milosierny i wysłuchaj mnie proszę, przez Twoje Święte Serce.


  Dodano 06-06-2021 przez Aleksandra

  proszę by wszyscy wszystko wszystkim przebaczali i by nikt do nikogo nie chował urazy. O spowiedź świętą i szczery żal za grzechy dla wszystkich ludzi na ziemi


  Dodano 05-06-2021 przez Adam

  O Boże Błogosławieństwo dla rodziny.


  Dodano 03-06-2021 przez Sylwia

  Maryjo, Matko Jezusa! Pod swoim sercem nosiłaś Zbawiciela świata. Dzięki łasce Ojca naszego w niebiosach poznałaś czym jest radość i ból macierzyństwa. Znasz moje imię. Znasz moją udrękę i smutek. Z ukochanym małżonkiem nie możemy doczekać się upragnionego dzieciątka. Wierzę, że dziecko przychodzi na świat dlatego, że tego chce Bóg. Dlatego z głęboką wiarą i ufnością błagam Cię o wyproszenie u Stwórcy łaski macierzyństwa. Amen.


  Dodano 03-06-2021 przez Bożena Ratajczak

  O łaskę uwolnienia od alkoholu dla Bożeny i Stanisława


  Dodano 28-05-2021 przez Michał Cybulski

  Jezu Dobry, Matko Najświętsza, Aniele Stróżu, Aniołowie wierzę w Was dlatego ośmielam się przeprosić za moje grzechy (Michała C,31 lat) zwłaszcza za grzechy, głupstwa które spowodowały dalsze prośby. Dziękuję za to żyję, jestem, za łaski i za to, że jesteście. Ośmielam się prosić o to aby moja mama Dorota C, ofiarowała mi swobodę w życiu, zarządzaniu sobą, swoimi finansami, aby nie kontrolowała mi życia, kont bankowych, wydatków, aby przestała się zajmować i interesować moim życiem, abym nie musiał się tłumaczyć ze swoich wyjść i powrotów do domu i innych spraw. Aby uzyskać pełną swobodę i wolność osobistą. Ta sama prośba dotyczy mojej cioci Marii C i babci Pelagii C aby zapomniały też te moje winy, grzechy głupstwa aby całkowicie przestały się mną interesować, wszystkie trzy wymienione wcześniej osoby. Proszę też o łaski nawrócenia, wiary i inne słuszne łaski dla wszystkich trzech wymienionych osób(babci Pelagii, mamy Doroty C cioci Marii C. Aby po prostu wierzyły, modliły się i mnie rozumiały i słuchały. Proszę o łaskę odzyskania zębów(utraconych i tych których nie ma) i ubytków w zębach. Aby stać się godnym i porządnym. Ośmielam się prosić o wysłuchanie i jak najprędszą interwencje Anioła Stróża, Aniołów, Matkę Najświętszą i Dobrego Jezusa.


  Dodano 27-05-2021 przez Agnieszka

  Bardzo proszę o modlitwę za syna Grzegorza o wyjście z nałogu grania w gry internetowe oraz o ukończenie szkoły z Bożą Łaską.


  Dodano 26-05-2021 przez Żona

  Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego męża Daniela z nowotworu i o pomyślny wynik najbliższego badania. Bóg zapłać.


  Dodano 25-05-2021 przez Michał Cybulski

  Jezu dobry, Matko Najświętsza wierzę w Was ,Aniele Stróżu, Aniołowie wierzę w Was, św.Maksymilianie Kolbe więrzę w Ciebie, dlatego ośmielam się przeprosić za swoje grzechy ,zwłaszcza za nierozpoznanie i nietaktowne zachowanie się wobec Matki Najświętszej. Dziękuje za życie, za to, że jestem, za łaski i za to, że jesteście. Ośmielam się też zwrócić z prośbą o przebaczenie i zapomnienie tych grzechów tego nierozpoznania i nietaktu, a także prosić mojego Anioła Stróża i św.Maksymiliana Kolbego o to by przepraszali Matkę Najświętszą z tego powodu w moim imieniu (Michała C)oraz prosili o przebaczenie i zapomnienie tego oraz o łaski które sprawią, że to się nigdy więcej nie powtórzy a także dziękowali za słuchanie mnie i za łaski. Abym wiedział kiedy i ile czasu się modlić . Aby relacja między mną a niebem stawała się coraz lepsza abym otrzymywał coraz więcej łask i abyśmy lepiej, coraz bardziej prawdziwie ,czytelniej, wyraźnie otwarcie, i szczerze się komunikowali. Proszę też o łaski nawrócenia i wiary i inne słuszne łaski dla mamy Doroty C, cioci Marii C, babci Pelagii C. Aby wierzyły, modliły się, były świadome grzechu, rozumiały mnie, rozumiały mnie i słuchały. Proszę też o łaski przypomnienia, uświadomienia sobie wszystkich, absolutnie wszystkich swoich grzechów abym je wszystkie z siebie wydobył i wszystkie je dobrze wyznał na spowiedzi. O raczcie wysłuchać Aniołowie, Aniele Stróżu, Matko Najświętsza, dobry Jezu.


  Dodano 25-05-2021 przez Joanna

  Proszę o ratunek i zdrowie dla mojego nienarodzonego dziecka. Proszę, by mogło się urodzić i byśmy mogli przekazywać mu wiarę w naszego Pana Jezusa Chrystusa. Proszę także o życie w wiecznej szczęśliwości dla naszych 2 córeczek: Anastazji i Marii.


  Dodano 24-05-2021 przez Alicja

  Panie Jezu,Maryjo proszę Cię uzdrów mojego syna,męża,siostrę i mnie.


  Dodano 24-05-2021 przez Matka

  Prosze o nawrócenie syna Artura i synowej Agaty oddalenia od niego Anny , pomoc w leczeniu z nałogu i powrót do abstynencji, swiatło ducha św aby zdecydował sie na terapię , pracę , uratowanie dobytku dla własnych dzieci Uli i Piotrusia , wyjścia z długów i szacunek do mnie jako Matki , bo chcę mu pomóc.Jezu ulituj się nad nimi , ufam miłosierdziu.Matko zawierzam Ci


  Dodano 24-05-2021 przez Wiola

  Proszę o modlitwę w intencji uwolnienia , uzdrowienia , oświecenia Wiolety oraz powołanie jej do małżeństwa i macierzyństwa oraz pomyślność ewangeliczną dla niej. Proszę o dary i owoce Ducha Świętego Wiolety oraz zgodę i miłość w jej rodzinie.


  Dodano 23-05-2021 przez Michał Cybulski

  Jezu dobry, Matko Najświętsza, Aniele Stróżu, Aniołowie wierzę w Was dlatego ośmielam się przeprosić za moje grzechy(Michała C,31 lat) zwłaszcza za grzechy, głupstwa które spowodowały dalsze prośby. Dziękuję też za to, że żyję, jestem, za wszelkie łaski i za to że jesteście Aniele Stróżu, Aniołowie, Matko Najświętsza i dobry Jezu. Proszę o przebaczenie ,odpuszczenie i zapomnienie tych grzechów. Proszę o to aby moja mama Dorota C, ofiarowała mi swobodę w życiu, zarządzaniu sobą, swoimi finansami, aby nie kontrolowała mi życia, kont bankowych, wydatków, aby przestała się zajmować i interesować moim życiem, abym nie musiał się tłumaczyć ze swoich wyjść i powrotów do domu i innych spraw. Aby uzyskać pełną swobodę i wolność osobistą. Ta sama prośba dotyczy mojej cioci Marii C i babci Pelagii C aby zapomniały też te moje winy, grzechy głupstwa aby całkowicie przestały się mną interesować, wszystkie trzy wymienione wcześniej osoby. Proszę też o łaski nawrócenia, wiary i inne słuszne łaski dla wszystkich trzech wymienionych osób(babci Pelagii C, mamy Doroty C, cioci Marii C) Proszę też o łaski dla mnie dotyczące przypomnienia, uświadomienia sobie wszystkich grzechów i wydobycia ich z siebie a także dobrej spowiedzi. .Ośmielam się prosić o wysłuchanie i jak najprędszą interwencje Anioła Stróża, Aniołów, Matkę Najświętszą i Dobrego Jezusa


  Dodano 22-05-2021 przez Beata

  Szczęść Boże. Bardzo proszę o modlitwę o uzdrowienie z choroby nowotworowej mojej mamy Marii. Bóg zapłać Beata.


  Dodano 22-05-2021 przez Adam

  Bardzo proszę o modlitwę ratowania małżeństwa. O łaski- dar wybaczenia i pojednania. Bóg zapłać.


  Dodano 21-05-2021 przez Krystyna

  Proszę o modlitwę o szczęśliwe i udane małżeństwo z Mariuszem o jego miłość do mnie. Aby nic i nikt nie stanoł na naszej wspólnej drodze życia


  Dodano 20-05-2021 przez Michał Cybulski

  Jezu Dobry,Matko Najświętsza,Aniele Stróżu,Aniołowie wierzę w Was,dlatego ośmielam się przeprosić za wszystkie swoje grzechy zwłaszcza te które powodują dalsze prośby. Ośmielam się też prosić o łaske przedstawienia mi wszystkich moich przodków aż do pierwszych rodziców/rodzica i możliwie wyczerpujących informacji o nich/ na ich temat.Aby zrozumieć siebie i swoje pochodzenie.Ośmielam się też prosić o łaske odzyskania wszystkich zgubionych przeze mnie rzeczy tych które nie zostały przywłaszczone przez nikogo.Aby pojawiły się w moim pokoju móc z nich mądrze korzystać.Ośmielam się prosić o wysłuchanie i jak najprędszą interwencje Anioła Stróża,Aniołów,Matke Najświętszą i Dobrego Jezusa.


  Dodano 19-05-2021 przez Michał Cybulski

  Dobry Jezu,Matko Najświętsza,Aniele Strózu,Aniołowie wierzę w Was dlatego ośmielam się prosić o odpuszczenie,przebaczenie i zapomnienie grzechów dziadka Władysława C oraz wuja Kazimierza C,aby jak najprędzej doznali pociechy i dostąpili zaszczytu oglądania Bożej światłości.
  Ośmielam się też prosić o łaske nawrócenia i wiary i wszelkie inne słuszne łaski dla mojej mamy Doroty C,cioci Marii C,babci Pelagii C.Aby zaczęły się modlić,wierzyć i wykazywały się zrozumieniem dla mnie i moich rad.Dobry Jezu,Matko Najświętsza,Aniołowie Stróże,Aniołowie proszę wysłuchajcie.


  Dodano 19-05-2021 przez Natalia

  Proszę o modlitwę w intencji oczyszczenia i ozdrowienia mojego związku z ukochanym mi mężczyzną. Zawierzam nasze dwie cierpiące duszę Twojemu Miłosierdziu Panie i proszę o łaskę wiary, nadziei i miłości w ten związek, abyśmy odważnie bronili naszej relacji i weszli wspólnie w sakramentalny związek małżeński. Bóg zapłać.


  Dodano 19-05-2021 przez Magdalena

  Proszę o modlitwę o uzdrowienie moich córeczek bliźniaczek.


  Dodano 18-05-2021 przez Alina

  Prosze o modlitwe o laske korzystnej sprzedaży lub zamiany mieszkania,oraz o ujęcie włamywacza.


  Dodano 18-05-2021 przez Daniela

  Proszę o modlitwę w intencji zdrowia i potrzebnych łask dla mojego chrzestnego Lucjana z okazji urodzin.


  Dodano 17-05-2021 przez Maria

  Błagam Cię o łaskę nawrócenia dla mojego syna i synowej, ich głęboką przemianę wewnętrzną, przemianę ich myślenia, o światło i dary Ducha Świętego dla nich oraz ich powrót do normalności.


  Dodano 17-05-2021 przez Krystyna

  Proszę o modlitwę o szczęśliwe i udane małżeństwo z Mariuszem o jego miłość do mnie. Aby nic i nikt nie stanoł na naszej wspólnej drodze życia


  Dodano 16-05-2021 przez Ewa

  Proszę o modlitwę o dar potomstwa dla Małgorzaty i Piotra. Bóg zapłać


  Dodano 16-05-2021 przez Gosia

  Bardzo proszę o modlitwę o uwolnienie od samotności, poprawę sytuacji życiowej oraz odzyskanie utraconych przyjaciół. Dziękuję


  Dodano 14-05-2021 przez Dorota

  Proszę o modlitwę o uzdrowienie taty Jana z choroby nowotworowej oraz depresji. Jezu proszę pomóż nam w remontach, skieruj dobrych ludzi aby nam pomogli.


  Dodano 14-05-2021 przez Paweł

  Za Annę o uzdrowienie z wszelkich zdrowotncy dolegliwości jakie ją nurtują, za Alojzego o uzdrowienie z choroby jaką jest Stwardnienie Rozsiane, za syna Pawła i babcię Annę Kurpiel o zdrowie, Boże Błogosławieństwo, Dary Ducha Św. i potrzebne łaski na każdy dzień dla nich wszystkich, jak również o uwolnienie i uzdrowienie ich dusz, serc, umysłu i ciała od złego ducha oraz bioenergoterapeutów którzy się znaleźli na ich drodze od wrogów i nieprzyjaciół, ludzi toksycznych i wampirów energetycznych o spokój wewnętrzny dla nich a dla Pawła wspaniałą dobrą dziewczynę która zostanie jego żoną.


  Dodano 14-05-2021 przez Kasia

  Proszę o modlitwę o nawrócenie dzieci Bartka i Olgi i Oli i Kamila. O dar potomstwa


  Dodano 13-05-2021 przez Łukasz

  W intencji młodego człowieka o doświadczenie Bożej bliskości i poprawę trudnego dla niego położenia.


  Dodano 12-05-2021 przez Krystyna

  Proszę o modlitwę o szczęśliwe i udane małżeństwo z Mariuszem o jego miłość do mnie. Aby nic i nikt nie stanoł na naszej wspólnej drodze życia


  Dodano 12-05-2021 przez Czcicielka

  Maryjo proszę Cię o zdrowie i potrzebne łaski dla Iwony z okazji urodzin.


  Dodano 11-05-2021 przez Rafał

  Proszę o modlitwę w mojej intencji o rozwiązanie trudnych dla.mnie spraw oraz cierpliwość i wytrwałość w ich przeżywaniu oraz światło Ducha Świętego w rozeznawaniu okoliczności życia. Z góry serdeczne Bóg zapłać


  Dodano 11-05-2021 przez Michał C

  Dobry Jezu,Matko Najświętsza wielbię Was i miłuję Aniele Stróżu, Aniołowie miłuję Was,św.Maksymilianie Kolbe miłuję Cię jak brata, dlatego ośmielam się przeprosić za swoje grzechy i wyrazić głęboki żal,skruche zwłaszcza za nierozpoznanie i nietaktowne zachowanie się wobec Matki Najświętszej. Ośmielam się też zwrócić z prośbą o przebaczenie i zapomnienie tych grzechów tego nierozpoznania i nietaktu, a także prosić mojego Anioła Stróża i św.Maksymiliana Kolbego o to by przepraszali Matkę Najświętszą w moim imieniu oraz prosili o przebaczenie tego a także dziękowali za słuchanie mnie i za łaski i prosili o kolejne. Abym wiedział kiedy i ile czasu się modlić . Aby relacja między mną a niebem stawała się coraz lepsza abym otrzymywał coraz więcej łask i abyśmy lepiej, coraz bardziej rozwojowo ,czytelniej,otwarcie i szczerze się komunikowali.Dobry Jezu,Matko Najświętsza,Aniele Stróżu ,Aniołowie św.Maksymilianie Kolbe proszę wysłuchajcie i jak najlepiej oraz jak najprędzej się powyższą intencją zajmijcie. Błagam o to i proszę!.


  Dodano 10-05-2021 przez Aleksandra

  Proszę o uzdrowienie Sławomira


  Dodano 10-05-2021 przez Alina

  Proszę o szturm modlitewny za br. Pawła , o szybki powrót do zdrowia.


  Dodano 10-05-2021 przez Michał Cybulski

  Dobry Jezu,Matko Najświętsza wielbię Was i miłuję Aniele Stróżu, Aniołowie miłuję Was dlatego ośmielam się przeprosić za swoje grzechy i mojej rodziny. Ośmielam się też zwrócić z prośbą o przebaczenie i zapomnienie tych grzechów, a także prosić o otrzymanie jak najprędzej łaski jak najlepszego, jasnego, czytelnego i rozpoznawalnego komunikatu kim mam zostać,gdzie się udać,z kim rozmawiać,do kogo się zgłosić,w jakich terminach i aby rodzina dowiedziła się w swoim czasie o mojej przyszłej roli i zaakceptowała to z życzliwością i wszyscy ludzie których po drodze napotkam też aby byli łagodni i życzliwi dla mnie. Aby do czasu rozwiązania sprawy panował wokół mnie spokój i wyrozumiałość ludzi.Proszę też o wiele innych łask Bożych dla siebie i dla rodziny. Dobry Jezu,Matko Najświętsza,Aniele Stróżu ,Aniołowie proszę wysłuchajcie i jak najlepiej oraz jak najprędzej się powyższą intencją zajmijcie. Błagam o to i proszę!.


  Dodano 09-05-2021 przez Michał Cybulski

  Żal,przeproszenie,skrucha za moje grzechy(Michała C) zwłaszcza za grzechy/głupstwa które spowodowały dalsze prośby. Prośba o przebaczenie,odpuszczenie i zapomnienie tych grzechów. Prośba o to aby moja mama Dorota C,ofiarowała mi swobodę w życiu,zarządzaniu sobą,swoimi finansami,aby nie kontrolowała mi życia,kont bankowych,wydatków,aby przestała się zajmować moim życiem,abym nie musiał się tłumaczyć ze swoich wyjść i powrotów do domu i innych spraw. Aby uzyskać pełną swobodę i wolność osobistą. Ta sama prośba dotyczy mojej cioci Marii C i babci Pelagii C aby całkowicie przestały się mną zajmować. Aby zapomniały też te moje winy,grzechy głupstwa ,wszystkie trzy wymienione wcześniej osoby.Oto proszę i błagam. Dobry Jezu,Matko Najświętsza, Aniołowie Stróże inni Aniołowie proszę wysłuchajcie i jak najlepiej oraz jak najprędzej zajmijcie się powyższą intencją. Błagam i proszę o to!


  Dodano 07-05-2021 przez Alina

  Prosze o modlitwe o odnalezienie osoby,która mnie i sąsiadów okrada,by nie krzywdzila juz nikogo.


  Dodano 06-05-2021 przez Beata

  Szczęść Boże.
  Bardzo proszę o modlitwę o uzdrowienie z choroby nowotworowej mojej mamy Marii.
  Bóg zapłać
  Beata


  Dodano 02-05-2021 przez Wojciech

  Szczęść Boże,
  Proszę o modlitwę o uzdr. problemów z oddychaniem, z lęków, problemów z przełykaniem, klaustrofobii, zranień duchowych... Dziękuję. Bóg zapłać.


  Dodano 02-05-2021 przez Bozena

  Proszę o modlitwe za moja córkę o zdrowie dla niej i szczęśliwe zakończenie trudnej sytuacji życiowej w której się znalazła Bóg zaplac


  Dodano 01-05-2021 przez Joanna

  Proszę o dar potomstwa dla Diany i Tomka


  Dodano 30-04-2021 przez Anita

  Święty Ojcze Pio bardzo proszę o wstawiennictwo u Pana Boga o łaskę nawrócenia Mateusza, aby wrócił do domu rodziny dzieci oraz mnie. Odsuń proszę go od ludzi którzy wywierają na niego zły wpływ i odwracają jego serce ode mnie i dzieci. Otwórz jego serce na powrót i niech zrozumie jakie szczęście już posiada. Bóg zapłać


  Dodano 30-04-2021 przez Daniela

  Bardzo proszę o modlitwę w intencji zdrowia i potrzebnych łask dla Gabrieli z okazji urodzin.


  Dodano 29-04-2021 przez Teresa Fularczyk

  Prosze o Modlitwe za syna Krzysztofa ktory bładzi i niepotrafi znalezc prawdziwej drogi .Aby Dobry Bog uwolnił mojego syna Krzysztofa z wszystkich nałogow i obdarzyl syna łaska wolnosci. O dobra zone dla syna i prace .O dobre relacje mojego syna Krzysztofa z mezem Mieczyslawem. Aby Bog przemienil meza Mieczyslawa Serce i napelnil meza Serce miloscia do syna i do mnie zony Teresy.O spokoj i zgode w naszym domu i wybaczenie .Bog Zaplac .


  Dodano 29-04-2021 przez Maria

  Sw.Katarzyno prosze Cie o powrot do zdrowia.
  W intencji otrzymania dla mnie w calosci dobr ziemskich i duchowych/o pomoc w sprawach ekonomicznych, remotowych,mieszkaniowych,osobistych,urzedowych,spolecznych/.
  Dziekuje bardzo.


  Dodano 27-04-2021 przez Magdalena

  Szczęść Boże. Proszę o modlitwę w intencji łaski wiary dla Mariusza i Joanny. Naprawy naszych relacji. Łaski głębszej wiary dla Kamila, poprawy zdrowia oraz za rozwój naszej przyjaźni


  Dodano 26-04-2021 przez JI

  Proszę o modlitwę w intencji umierającej Ciotki Ireny o dobre przejście do Pana, żeby zwróciła się do Boga choćby w godzinie śmierci i osiągnęła Zbawienie i Życie Wieczne.


  Dodano 26-04-2021 przez Idalia

  Proszę o modlitwę, abym umiała wybaczyć człowiekowi, który mnie skrzywdził


  Dodano 26-04-2021 przez Ewa

  Proszę o modlitwę o dar potomstwa dla Małgorzaty i Piotra
  Bóg zapłać


  Dodano 25-04-2021 przez Krystyna Lewicka

  Proszę o modlitwę w intencji Pana Tadeusza , który jest hospitalizowany z powodu COVID. Proszę o szybki powrót dla niego do zdrowia.


  Dodano 24-04-2021 przez Adam

  Proszę o modlitwę za moją żone Kasie by dobry Bóg uwolnił ją z mocy szatana i nałogów:alkoholizmu,przeklinania,palenia,lekomani.Za mame,córke,Ize,brata,Asie z mamą,Kasie,Age,Zdzicha,Piotra,Darka,Krzyśka.Za zmarłych mi bliskich i za śp.Maćka,Zbyszka,Artura,Edka z rodzicami,Hieronima,Hanne,Marzene,Olka,Nalepe,Jarka,Mietka,Grześka,Jurka i moją wychowawczynie.Za ludzi grzesznych i niewierzących.Za mnie.Boże,niech nie moja,ale Twoja wola się stanie!


  Dodano 20-04-2021 przez Żona

  Proszę o modlitwę o uzdrowienia mojego męża Daniela z nowotworu, o pomyślny przebieg leczenia.


  Dodano 19-04-2021 przez Adam

  W intencji mojego zdrowia, problemów z pęcherzem, sferą intymną, urologiczną. Cokolwiek dzieje się złego, doskwiera, martwi mnie panie, Ty wiesz co to jest, błagam, ulecz mnie, zabierz ode mnie tą chorobę, dolegliwość proszę. Adam


  Dodano 18-04-2021 przez Junona

  Panie i Stwórco jestem w strasznie trudnej życiowej sytuacji. Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny; o męża o przemianę w jego sercu, o pojednanie, zgodę i naprawienie relacji z córką. Proszę o uratowanie naszego małżeństwa i rodziny.


  Dodano 18-04-2021 przez Katarzyna

  O zdrowie i uzdrowienie z raka piersi dla Anny


  Dodano 17-04-2021 przez Ania

  Panie Jezu z całego serca Ciebie proszę o to bym była zadowolona z kolczyków żeby się dobrze zapinały jak i również żeby nie były uszkodzone podczas transportu.


  Dodano 17-04-2021 przez Daniela

  Proszę o modlitwę w intencji zdrowia i potrzebnych łask dla mojego dziadka Jana z okazji 81 urodzin.


  Dodano 17-04-2021 przez MALGORZATA

  Proszę o modlitwę za moją córkę Kasię o zdrowie psychiczne i fizyczne i bezpieczeństwo i ochronę przed złymi ludźmi.


  Dodano 15-04-2021 przez Daniela

  Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia z nowotworu mojego męża Daniela oraz o światło Ducha Świętego dla jego lekarzy.


  Dodano 14-04-2021 przez Dawid

  Proszę o modlitwę w intencji mojej siostry Magdaleny o dar zdrowia i pokój serca


  Dodano 14-04-2021 przez Jan

  Za zmarłego Manfreda Lachsa(zmarły Manfred Lachs)


  Dodano 13-04-2021 przez Krzysztof

  Proszę o modlitwę w intencji łaski od Boga dla Katarzyny, Anety i Joanny.
  Bóg zapłać!


  Dodano 12-04-2021 przez Ula

  Proszę o modlitwę za mojego tatę. Zdiagnozowano u niego rana nerki. Jutro ma test na covid, we wtorek idzie do szpitala a w środę operacja. Proszę o pomyślny jej przebieg bez komplikacji i dalsza dobra rekonwalescencje. Proszę o dary ducha sw dla lekarzy i personelu medycznego zajmującego się niem w tym czasie oraz po operacji i dalszym leczeniu. Proszę o wsparcie i opiekę dla mamy i dla reszty mojego rodzeństwa. Nich dobry Bóg będzie dla nas miłosierny a Maryja opiekuje się nami, dba o tatę i wyprosi pomyślny przebieg operacji i rekonwalescrnsji. Bóg zapłać


  Dodano 11-04-2021 przez Katarzyna

  O łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej dla Anny


  Dodano 10-04-2021 przez Aneta

  Za Dimę i Patryka o ich nawrócenie i żeby byli dobrymi mężami, w intencjach serca.


  Dodano 10-04-2021 przez Sylwia

  Proszę o modlitwę za chorą Danutę, ma mieć przeszczepiany szpik. Proszę o modlitwę za chorego Jakuba, ma cztery choroby, był długo na zwolnieniu lekarskim. Proszę o modlitwę za chorych rodziców Jakuba: Sylwię i Jacka. O pokój, pojednanie, przebaczenie i zgodę w rodzinie Sylwii i Jacka. 
  Proszę o modlitwę o boże miłosierdzie dla zmarłych i żyjących z rodziny Szemrowicz, Kochanowskich, Helta, Jarockich, Sobczak, Mikuckich, Krygier, Wojewoda, Kowalskich, Płotka, Olejniczak, Kowalczyk, Trzpioła, Wojda, Duśko, Potrykus, Bańkowskich, Kaworek I, Kaworek II, Karasiewicz, Gajewskich, Bartczak, Kmiecik, Szczygielskich, Prosół, Letkiman, Protasiewicz, Kubackich, Bajon, Malc, Szyfelbein, Nerek, Decowskich, Ratzinger, Stehlin,...........  
  Dziekuję - Sylwia z Gdyni 


  Dodano 08-04-2021 przez Maria

  Prosze o uwolnienie od stresów napięcia nieśmiałości od uzależnień od narkotyków i ułożenie życia osobistego o zdrowie i błogosławieństw Boże dla Pawla


  Dodano 08-04-2021 przez Anna

  Szczęść Boże!
  Bardzo proszę o modlitwę w intencji Sybilli i Mateusza o nawrócenie dla nich i uratowanie małżeństwa, które się rozpadło. Błagam dla nich o łaskę wiary, wzajemne przebaczenie, przeproszenie i wycofanie pozwu rozwodowego. Bóg zapłać za modlitwę! Szczęść Boże!


  Dodano 08-04-2021 przez Monika

  Proszę bardzo o modlitwę w mojej intencji - o uzdrowienie i pomyślne wyniki badań.


  Dodano 06-04-2021 przez Wiktor

  Prosimy Miłosiernego Boga o zdrowie, mocną wiarę i dobrego męża dla naszej córki Moniki Sobieckiej.


  Dodano 04-04-2021 przez Krzysztof

  Proszę o modlitwęvw intencji łaski od Boga dla Laury.
  Bóg zapłać.


  Dodano 04-04-2021 przez Mária

  za oslobodenie syna od alkoholu


  Dodano 02-04-2021 przez Natalia

  Proszę, aby Michał ponownie odwiedził mnie w kwietniu w salonie w którym pracuje. Nie mam do niego żadnego kontaktu. Wierzę w cud modlitwy.


  Dodano 30-03-2021 przez Krzysztof

  w intencjach Krzysztofa o zdrowie i inne łaski


  Dodano 30-03-2021 przez Krzysztof

  Proszę o modlitwę w intencji łaski od Boga dla Dagmary. Proszę również o modlitwę, aby w naszej relacji owocowała obecność Ducha Świętego. Bóg zapłać.


  Dodano 29-03-2021 przez Maria

  Potrzebna pilnie modlitwa.
  Mąż Moniki (mojej koleżanki z pracy) Jerzy w najgorszym stanie-Covid. Jego organizm zaczął zwalczać komórki jego organizmu. Sam siebie niszczy. Potrzebny cud!


  Dodano 28-03-2021 przez Krzysztof

  Proszę o modlitwę w intencji zgody w rodzinie i pojednania z żoną. Aby Pan Bóg sprawił żeby nie doszło do rozwodu.


  Dodano 25-03-2021 przez Zbigniew

  Dziękuję za otrzymane łaski i proszę o Boże Milosierdzie dla Heleny rodziny


  Dodano 24-03-2021 przez Dorota

  Proszę o modlitwę za Janinę,o światło i mądrość DuchaŚwiętego, uwolnienie i uzdrowienie chorych uczuć i emocji, twardą miłość dopostępowania wobec uzależnionego i krzywdzącego ją syna. O odwagę i Bożą łaskę skierowania sprawy droga prawną i pomyślne jej rozwiązanie.


  Dodano 24-03-2021 przez Sylwia

  Maryjo Królowo Różańca Świętego proszę Cię o łaskę cudu poczęcia dzieciątka o które się z mężem staramy lecz ciągle bezskutecznie. Aby ten cud który nastanie, okazał się szczęściem dla nas wszystkich i pomyślnością


  Dodano 22-03-2021 przez Aneta

  Dobry Jezu, proszę o cud w spłacie wszystkich zobowiązań. Sytuacja jest tragiczna.


  Dodano 20-03-2021 przez Ewa

  BARDZO PROSZĘ O MODLITWĘ W Intencji mojej teściowej Małgorzaty, która leży w stanie ciężkim na covid.


  Dodano 19-03-2021 przez Paweł

  O potrzebne łaski dla Jacka,Mariusza,Sławka,Pawła,Marka,Tomka,Piotra,Ryszarda,Stasia,Barbary,Justyny,Iwony,Marcina,Pawła,Tomka,Marka,Radka,Wojtka,Mariusza,a także dla ich rodzin i znajomych.Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę!


  Dodano 13-03-2021 przez Gertruda

  Prosze ovwsparcie modlitewne w intencji madzi i juli o uzdrowienie iuwolnienie of osob uprawiających okultyzm


  Dodano 11-03-2021 przez Piotr

  Proszę o modlitwę. Daj zdrowie i mądrość. Miłość dobrobyt i szczęście. Ty który żyjesz i krulujesz w przenajswietszym sakramencie teraz i zawsze i wszędzie i na wieki wieków w. Amen


  Dodano 11-03-2021 przez Piotr

  Proszę o modlitwę za konających i duszę w czyśccu cierpiące aby Bóg miłosierny przebaczył im grzechy i dał życie wieczne. Amen


  Dodano 10-03-2021 przez Natalia

  O dar regularnego dialogu, pojednania, przebaczenia i wzajemnego otwarcia serc między Natalią i Mikołajem. O usunięcie wszystkich przeszkód i węzłów istniejących między Natalią i Mikołajem. O uwolnienie Mikołaja M. spod wpływu innych kobiet. Bóg zapłać.


  Dodano 10-03-2021 przez Ewa

  Jezu mój ukochany błagam przez ręce Maryji Ukochanej Mateczki o uwolnienie mojego męża Grzegorza uzależnionego od alkoholu i innych zniewoleń, nawrócenie powrót do domu i uzdrowienie naszego małżeństwa oraz opiekę Matki Bożej dla całej rodziny


  Dodano 09-03-2021 przez Alicja

  Proszę o modlitwę o zdrowie dla syna,męza i dla mnie


  Dodano 09-03-2021 przez mama

  Bardzo prosze o modlitwe do Ojca w Imie Jezusa przez rece Matki Niepokalanej o zdrowie oraz pomyslne rozwiazanie trudnej sprawy Wojciecha i jego matki.
  W intencji otrzymania w calosci dla dzieci i dla mnie dobr ziemskich i duchowych.
  o uchronienie nas oraz rodzine od nieszczesc i wszelkiego zla nienawisci ze strony nieprzyjaciol/koronawirusa,strat,szkod,zlej woli urzedniaka/.
  Dziekuje bardzo.


  Dodano 08-03-2021 przez Iwona

  Prośba o miłosierdzie boże dla syna Antoniego - pomyślne rozwiązanie wszelkich spraw sądowych, o nawrócenie i owocny sakrament pokuty dla Antoniego, o błogosławieństwo Boże dla Dominika w 18 urodziny, Dary Ducha Świętego, nawrócenie i owocny sakrament pokuty, uzdrowienie duchowe dla męża i wytrwanie w trzeźwości. O uwolnienie mnie od lęków i bezgraniczne zaufanie Panu i błogosławieństwo Boże dla całej naszej rodziny. Bóg Zapłać


  Dodano 03-03-2021 przez Grazyna Książek

  W imię Jezusa Chrystusa proszę Ciebie Panie Boże Wszechmogący o wszelkie Boże Łaski dla Maćka. Bóg zapłać.


  Dodano 02-03-2021 przez Jakub

  Proszę o modlitwie w intencji uzdrowienia mojej córki Marysi z cukrzycy.


  Dodano 02-03-2021 przez Dorota

  Proszę o modlitwę o dobrego męża dla Doroty


  Dodano 02-03-2021 przez Dorota

  Proszę o modlitwę w intencji moich rodziców Danuty i Jana o uzdrowienie dla nich, zdrowie i potrzebne łaski dla rodzeństwa oraz cioci, poprawę warunków pracy rodzeństwa oraz o dar potomstwa dla Małgosi i Pawła oraz Marty i Łukasza.


  Dodano 01-03-2021 przez Aleksandra

  Proszę o uwolnienie wszystkich mężczyzn od nałogów niszczących ich dusze w szczególności pornografii


  Dodano 27-02-2021 przez Aleksandra

  Proszę o wypełnienie się woli Bożej co do białego małżeństwa dla Aleksandry i zgodę mężczyzny przeznaczonego jej na męża na białe małżeństwo.


  Dodano 27-02-2021 przez Aleksandra

  Proszę o opiekę Maryi, wszystkich świętych i św. Archaniołów i Aniołów nad Arkadiuszem


  Dodano 26-02-2021 przez Monika

  Aby odnalazła się w bibliotece szkolnej książka Magiczne drzewo Pióro tirexa, które podobno nie jet wypożyczone u dziewczynki z 1 klasy aby ktoś je oddał jak najszybciej. Aby odnalazł sie dwa podręczniki zagubione klsa 2 cz3 i klasa 2 cz 3. Bardzo proszę o modlitwę


  Dodano 22-02-2021 przez Alicja

  Maryjo,Panie Jezu proszę Was uzdrówcie mojego syna,mezaci mnie.


  Dodano 21-02-2021 przez Anna

  Panie Boże, proszę o rozwiązanie trudnej sytuacji w pracy. Bądź wola Twoja


  Dodano 20-02-2021 przez anna

  o potrzebne łaski
  uzdrowienia


  Dodano 19-02-2021 przez Marcin

  Błagam o opiekę nad moją rodziną oraz o kojącą wizję,która mogłaby zaleczyć moje okaleczone istnienie.


  Dodano 18-02-2021 przez Maja

  O zdrowie dla moich Rodziców, Mama ma covida 🙁 Błagam o modlitwę. Ja mieszkam daleko nawet nie mogę ich wesprzeć.


  Dodano 17-02-2021 przez Aleksandra

  Proszę o to by pewnie człowiek przestał się znęcać nad zwierzętami i zaczął o nie dbać


  Dodano 16-02-2021 przez Aleksandra

  Proszę o to by Duch Święty napełniał każdego dnia aż do skończenia świata serca wszystkich ludzi czystą miłością.(ta intencja chroni świat przed 3 wojną światową)


  Dodano 16-02-2021 przez Katarzyna

  Prosze o zdrowie psychiczne o fizyczne. O laske spokoju, wiary, wyprostoeaniu sciezki mojego zycia. O odnowienie kontaktu i odbudoeaniu relacji z Kamilem i o jego nawrocenie.


  Dodano 14-02-2021 przez Grażyna

  Proszę o modlitwę o mojego syna Maciusia za zdrowie i we wszystkie łaski mu potrzebne. Bóg zapłać Mama


  Dodano 14-02-2021 przez Anna

  Proszę o modlitwę w intencji przemiany serca Leszka i jego powrotu. Oraz przebaczenia.


  Dodano 09-02-2021 przez Zbigniew

  O Boże Miłosierdzie dla Andrzeja i rodziny i osób bliskich


  Dodano 07-02-2021 przez Anna

  O Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski, a szczególnie o łaskę dobrego męża i pracę zgodną z moim wykształceniem.


  Dodano 07-02-2021 przez Aleksandra

  Proszę o to by Duch Święty napełniał każdego dnia aż do skończenia świata serca wszystkich ludzi czystą miłością.


  Dodano 07-02-2021 przez Aneta

  O szybki ślub z Dimą, w intencjach serca


  Dodano 06-02-2021 przez Adam

  Proszę o modlitwę za moją zone Kasie by dobry Bóg uwolnił ją z mocy szatana i nałogów:alkoholizmu,przeklinania,palenia,lekomani.Za mame,córke,Ize,brata,Asie,Kasie,Age,Zdzicha,Piotra,Krzyśka,Darka.Za zmarłych mi bliskich i za śp.Maćka,Zbyszka,Artura,Edka z rodzicami,Józka,Ziemka,Hieronima,Hanne,Marzene,Olka,Nalepe,Jarka,Mietka,Grześka,Jurka.Za ludzi grzesznych i niewierzących.Za mnie.Boże,niech nie moja,ale Twoja wola się stanie!


  Dodano 04-02-2021 przez Dorota

  Jezu Miłosierny proszę ratuj Pawła, wyciągnij go z tego nadmiaru pracy. Proszę o poprawę warunków pracy i potrzebne łaski dla niego. Maryjo ratuj go.


  Dodano 03-02-2021 przez Malwina

  O łaskę nawrócenia, dary Ducha Świetego oraz uratowanie małżeństwa Arlety i Marcina.
  Bóg zapłać.


  Dodano 02-02-2021 przez Beata

  Za moje dzieci o potrzebne łaski i pomoc na czas egzaminów


  Dodano 27-01-2021 przez Mama Jacka

  Panie Boże mój i Ojcze!
  Proszę, aby Jacek poszedł do szpitala i zaczął leczyć się...
  Aby nie doszło do żadnej tragedii i dlatego konieczna jest hospitalizacja i ZOL!
  Wysłuchaj mnie Boże, bo muszę pracować do końca...
  Oby Jacek znalazł się najszybciej w szpitalu i nie wyrządził nikomu krzywdy!
  Proszę o zdrowie dla Wszystkich !

  Amen
  Bóg zapłać !


  Dodano 26-01-2021 przez Jan

  Za wstawiennictwem Św. Józefa proszę Boga Ojca Wszechmogącego o zdrowie, odpuszczenie grzechów, ochronę od zła, dary Ducha Świętego i obfite błogosławieństwo w życiu dla Anny, Ewy, Ireny, Justyny, Karoliny, Renaty, Anity oraz rodzin: Jana, Piotra, Kazimierza, Aleksandra, Sandry, Zenona, Joanny.


  Dodano 26-01-2021 przez Dominik

  Szczęść Boże,
  proszę o uzdrowienie mojej Mamy z choroby nowotworowej i zdrowie dla mnie i dla mojego Ojca.


  Dodano 22-01-2021 przez Wojciech

  Szczęść Boże,
  Bardzo proszę o modlitwę o uzdrowienie kręgosłupa, przełykania, psychiczne z lęków i klaustrofobii, zranień duchowych... Dziękuję. Z Bogiem.


  Dodano 21-01-2021 przez Marcin i Monika

  Szczęść Boże!

  Prosimy Was o dołączenie się do modlitwy o cud uzdrowienia dla nowo narodzonej Małgosi oraz przymnożenie wiary dla jej rodziny.

  Monika i Marcin, rodzice


  Dodano 20-01-2021 przez Maria

  Za moje dzieci, o wiarę, dary Ducha Świętego oraz o pomyślne zdanie egzaminów


  Dodano 20-01-2021 przez Aneta

  Jezu nie mam z czego się utrzymać. Straciłam pracę. Nie chcę tracić swojego moeszkania. Proszę pomóż mi zarobić na potrzeby. O wymarzoną pracę. O wykonywanie powołania.


  Dodano 20-01-2021 przez Wiktoria

  Proszę o modlotwe za Huberta i Wiktorię aby podjeli dobrą decyzje o małrzeństwie.


  Dodano 16-01-2021 przez Katarzyna

  O łaskę stwierdzenia nieważności małżeństwa w roku 2021, jeśli taka wola Boża oraz łaski i zdolności potrzebne pracownikom sądu biskupiego, który zajmuje się tą sprawą.
  Amen


  Dodano 14-01-2021 przez Kasia

  Proszę o to by ta pandemia zmieniła nas na lepsze ale ustala na tyle szybko by nie wyrządzić większych szkód. Módlmy się za życie wieczne dla Aldony i Boże prowadzenie dla Katarzyny.


  Dodano 13-01-2021 przez Piotr

  Bardzo proszę o modlitwę w intencji uwolnienia od pomówień, plotek, które rozpowiadają ludzie, którzy nie znają prawdy, a szkodzą mi i moim relacją z innymi ludźmi.


  Dodano 09-01-2021 przez aga i radek

  Prosimy o modlitwę w intencji wyjaśnienia i pomyślnego rozwiązania trudnej sprawy. Już sami nie dajemy rady i uginamy się pod ciężarem problemów. Prosimy o Wasze orędownictwo u Pana Boga.


  Dodano 07-01-2021 przez Anna

  O łaskę nawrócenia, dar wewnętrznej przemiany, odwagę i siłę do wyjścia z drogi zła i grzechu, zerwania relacji z niewłaściwym człowiekiem oraz światło Ducha Świętego dla Hazal.


  Dodano 07-01-2021 przez Grażyna

  Za Maciusia o potrzebne łaski. Mama


  Dodano 06-01-2021 przez Anna

  O łaskę nawrócenia, dar wewnętrznej przemiany, odwagę i siłę do wyjścia z drogi zła i grzechu, zerwania relacji z niewłaściwym człowiekiem oraz światło Ducha Świętego dla Hazal.


  Dodano 06-01-2021 przez Zbigniew

  Dziękuję za opiekę Matki Bożej i proszę o Boże Miłosierdzie dla Zbigniewa i osób


  Dodano 05-01-2021 przez Aleksandra

  Proszę by Komunie Świętą przyjmowały tylko osoby o czystych sercach by nie dochodziło do świętokradczych Komunii Świętych już nigdy więcej.


  Dodano 04-01-2021 przez Agnieszka

  Prośba o zdrowie ducha i ciała taty Floriana❤


  Dodano 03-01-2021 przez Krystyna

  Proszę o modlitwę o szybki powrót utraconego związku z Mariuszem o jego miłość do mnie i byśmy byli razem ze sobą na dobre i na złe szczęśliwi razem ze sobą do grobowej deski byśmy szybko powrócili do siebie. Trwali w wierności. By nie ulegał pokusom innych kobiet. By dziewczyny mieszające mu w głowie znalazły inną drogę życia. By obdarzał mnie czystą miłością


  Dodano 03-01-2021 przez Małgorzata

  Proszę o modlitwę w intencji uratowania małżeństwa Małgorzaty i Łukasza. O dar wzajemnego przebaczenia i budowania od nowa na Chrystusie. Jezu, ratuj nas!


  Dodano 02-01-2021 przez aga i radek

  Prosimy o w intencji naszego synka, o zdrowie i szybką poprawę wyników krwi i pracy nerek. Bóg zapłać!


  Dodano 02-01-2021 przez Kazimierz

  Błagam o modlitwę wstawienniczą w intencji nawrócenia mojej żony Iwonki. Uzdrowienia jej z depresji i innych chorób psychicznych i duchowych i uratowanie naszego małżeństwa i rodziny. Bóg zapłać. Szczęść Boże. Kazimierz


  Dodano 01-01-2021 przez Dawid Chmielewski

  Łącząc się we wspólnej modlitwie we wszystkich Naszych intencjach prosimy o modlitwę o Błogosławieństwo Boże, światło wiary i opiekę Maryji dla Kamila, Natana i Serafina oraz dla ich rodziców Magdaleny i Dawida.


  Dodano 31-12-2020 przez żona

  O cud w życiu Krzysztofa i Elwiry, o Boże prowadzenie tej relacji i Boże Miłosierdzie dla tej pary, o ratunek dla ich małżeństwa, by potrafili obronić to co ich połączyło i zawierzyć na nowo siebie Bogu, o uzdrowienie relacji w ich rodzinach i wzajemne wybaczenie oraz pojednanie
  O Boże błogosławieństwo na studiach dla N., o światło Ducha Św. podczas zaliczeń i sesji egzaminacyjnych oraz wypracowanie i uzyskanie stypendium naukowego, które pozwoli na dalszą edukację


  Dodano 30-12-2020 przez Anna

  O Boże Błogosławieństwo i łaskę dobrego męża dla Anny.


  Dodano 29-12-2020 przez Aleksandra

  Proszę o to by ludzie przestali zanieczyszczać środowisko naturalne paląc śmieci w piecu
  o opamiętanie dla tych osób.


  Dodano 28-12-2020 przez RODZINA

  PROSZE O MODLITWE ZA ZDROWIE DLA NASZEJ RODZINY CHRON NAS PANIE BOZE OD ZLA I NIESZCZESC BLAGAM O POMOC DLA MEZA O UTRZYMANIE PRACY NA KTOREJ MU BARDZO ZALEZY PANIE JEZU ODDAL OD NAS ZLO POSTAW DOBRYCH POMOCNYCH LUDZI BLAGAM NIE ZOSTAWIAJ NAS BOG ZAPLAC DZIEKUJEMY


  Dodano 26-12-2020 przez Jadzia

  Proszę o modlitwę o miłość żeby mój kochany Franuś zadzwonił zatęsknił wrócił do mnie jeszcze bardziej mnie pokochał żebyśmy byli nierozlaczni do końca życia uwolnij Go od toksycznych ludzi z którymi teraz przebywa a w szczególności Jadwigi Mateusza Zenona Anety oświeć mu rozum żeby nie dał się zmanipulować żeby potrafił dokonać wyboru jaki postanowił Boże Ufam tobie


  Dodano 25-12-2020 przez radek

  Prosimy o modlitwę w intencji naszego synka, o zdrowie i poprawę wyników krwi i pracy nerek.


  Dodano 22-12-2020 przez Alicja

  O znalezienie Ali dobrego kawalera katolika kandydata na męża,o zmianę Krzyśka postępowania do rodziny,o zdrowie,zgodę,opiekę Maryji,Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski Ali,Joli,Krzyśka,Zuzi


  Dodano 21-12-2020 przez Agnieszka

  Proszę o modlitwę w intencji mojej mamy. O zdrowie dla Niej, by odzyskala siły,o ulgę w cierpieniu. By leczenie przyniosło efekty i rany się zagoiły. Bog zapłać za modlitwę.


  Dodano 21-12-2020 przez Alina

  Milosierny Boze prosze o laske uzdrowienia dla Tomasza,dla którego po ludzku nie ma juz nadziei.


  Dodano 19-12-2020 przez Jakub

  Prosimy o modlitwę za Roberta, który choruje na COVID i jest w ciężkim stanie. Prosimy o łaskę zdrowia i pokój serca w tej trudnej sytuacji.


  Dodano 16-12-2020 przez Anna

  O przemianę serca Leszka i jego powrót.O Boże błogosławieństwo w tej sprawie


  Dodano 12-12-2020 przez Stanisław Wółkiewicz

  Proszę o modlitwę o nawrócenie dla Damiana i oczystość dla niego a także o umocnienie dla ks. Andrzeja


  Dodano 12-12-2020 przez Aleksandra

  proszę o uzdrowienie kręgosłupa mamy


  Dodano 11-12-2020 przez Agnieszka

  zwolnili mnie dzisiaj z pracy. Proszę o modlitwę w intencji znalezienia nowej pracy


  Dodano 09-12-2020 przez Anna

  Prosze o modlitwe o sile w walce z rakiem .Bog zaplac


  Dodano 08-12-2020 przez Dorota  Proszę o modlitwę w intencji moich rodziców Danuty i Jana o uzdrowienie i dobre wyniki badań dla nich, poprawe warunków pracy Pawła i Anety oraz potrzebne łaski dla naszej rodziny.   Dodano 05-12-2020 przez Barbara

  prosze o modlitwe o zdrowie moje i Jaromira


  Dodano 05-12-2020 przez Krzysztof

  Proszę Pana Jezusa i Matkę Bożą, o opiekę od Ducha Świętego, o modlitwę za wszystkich ludzi cierpiących niesprawiedliwości w swoim życiu, za odnowienie relacji pomiędzy mną, a Anną - opartą na zaufaniu i przyjaźni, znalezienie dobrej pracy, założenie własnej rodziny i ukończenie szkoły.
  Intencję składa Krzysztof.
  Z Bogiem.


  Dodano 05-12-2020 przez Potrzebująca pomocy

  Proszę o modlitwę o uwolnienie mnie i mojego męża od złych duchów gniewu, nienawiści, złości, przekleństwa, oskarżania się nawzajem, nieprzebaczenia i wszelkich innych; o napełnienie nas oboje pokojem, łagodnością, opanowaniem, cierpliwością, umiejętnością darowania zła i przebaczenia, miłością do siebie nawzajem, wiarą i nadzieją; o łaskę bycia dobrymi małżonkami i rodzicami; o wszelkie błogosławieństwo dla naszej rodziny, zwłaszcza naszej 4-miesięcznej córeczki, aby się dobrze rozwijała emocjonalnie, psychicznie, fizycznie, duchowo i intelektualnie; o błogosławieństwo w dokończeniu budowy domu i w pracy.


  Dodano 30-11-2020 przez nn

  Proszę o westchnienie za Ryszarda, jest w stanie agonalnym, niepojednany z Bogiem, nie chce księdza widzieć ,a jego syn ateista. Bóg zapłać.


  Dodano 30-11-2020 przez Łukasz

  o łaskę zdrowia dla Tomasza , aby doświadczenie choroby było dla niego otwarciem się a wole Twoją Panie


  Dodano 28-11-2020 przez Karolina urbanowicz

  Maryjo prosze o dobre wyniki badań , oraz o spokojną , bez stresu pracę . Także , o pomoc w znalezieniu swojej drogi zawodowej .Wsparcie w innych trudnych sprawach dla mnie Proszę tez o zdrowe oczy i dobry wzrok. Pod Twoją Obronę ...


  Dodano 26-11-2020 przez Joanna

  Szczęść Boże,
  Chciałabym prosić o modlitwę o uzdrowienie mnie z chorób, które zabrały mi siły do życia. Każdy dzień to teraz dla mnie walka o przetrwanie z godziny na godzinę i walka z myślami przeciwko życiu. Jest mi strasznie ciężko i boję się, że stracę wiarę i życie wieczne. Asia.


  Dodano 25-11-2020 przez Jadwiga

  Proszę o modlitwę w mojej intencji o cud uzdrowienia z nieuleczalnego szpiczaka.
  Jezu zmiłuj się nade mną.


  Dodano 23-11-2020 przez Justyna

  O nawrócenie, uwolnienie z nałogów i przemianę życia dla Michała


  Dodano 21-11-2020 przez marcin

  Uprzejmie proszę o gorliwą modlitwę w intencji znalezienia przeze mnie dobrej pracy.


  Dodano 16-11-2020 przez Aneta

  O uwolnienie od alkoholu mojego chłopaka. W intencji serca


  Dodano 16-11-2020 przez kasia bienko

  O Boże błogosławieństwo dla Mikołaja. W imię mojego małżeństwa Panie Jezu, Maryjo proszę wychowujcie go. Maryjo przyjmij go do swojego niepokalanego serca i swego matczynego łona. Obdarz go miłością której ja mu dać nie mogłam.Panie Jezu proszę ty wiesz jak mu pomoc. Wyprostuj to wszystko co ja zniszczyłam swoim gadaniem i zachowaniem.Duchu Święty proszę daj mu miłość taką prawdziwą do Boga, bliźniego i siebie samego.


  Dodano 13-11-2020 przez Krystyna

  Proszę o modlitwę o szybki powrót utraconego związku z Mariuszem o jego miłość do mnie i byśmy byli razem ze sobą na dobre i na złe szczęśliwi razem ze sobą do grobowej deski byśmy szybko powrócili do siebie


  Dodano 12-11-2020 przez Halina

  O siły i pomoc dla mnie i córki po odejściu męża. O opamiętanie i wyjście z nałogu dla niego.


  Dodano 09-11-2020 przez jan

  za dusze kapłanów w czyśćcu cierpiące aby dzięki łasce Boga mogły dołączyć do grona zbawionych


  Dodano 07-11-2020 przez Elżbieta

  O uratowanie mojego małżeństwa.


  Dodano 06-11-2020 przez Halina

  O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla mnie i całej rodziny.


  Dodano 04-11-2020 przez Natalia

  O dar regularnego dialogu, pojednania, przebaczenia i wzajemnego otwarcia serc między Natalią i Mikołajem. O usunięcie wszystkich przeszkód i węzłów istniejących między Natalią i Mikołajem. Bóg zapłać!


  Dodano 03-11-2020 przez Dominik

  Proszę o uzdrowienie mojej Mamy z choroby nowotworowej. Proszę również o łaskę zdrowia dla mnie i dla mojego Ojca.


  Dodano 03-11-2020 przez matka

  Bardzo prosze o modlitwe o zdrowie oraz o pomoc Boza w moich i moich dzieci wszystkich potrzebach.
  W intencji blog.Bozego w naszych sprawach zawodowych,ekonomicznych,motoryzacyjnych,mieszkaniowych/o spokojne warunki/.O uchronienie nas od nieszczesc i wszelkiego zla/koronawirusa i udaremnienie zla ze strony nieprzyjaciol/.
  Dziekuje bardzo.


  Dodano 02-11-2020 przez Ola

  Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia naszego poczętego dzieciątka oraz o szczęśliwe rozwiązanie dla Oli


  Dodano 01-11-2020 przez Małgosia

  Za duszę św.pamięci mojego taty oraz za wszystkich krewnych i znajomych i wszystkich zmarłych


  Dodano 01-11-2020 przez Fabian

  O Boże miłosierdzie i łaskę zbawienia dla śp. Stanisława i zmarłych z rodziny.


  Dodano 30-10-2020 przez matka

  O Dar nawrócenia synowej Agaty, jej matki Krystyny i siostry Edyty , aby pogodzili się z Arturem i przebaczyli sobie nie szukajac zemsty ponieważ stał się nieszczęśliwym ojcem małych dzieci Uli i Piotrusia oddalenia od nich wszelkiego zła , opieki wszystkich św oraz bożęj opatrzności i powrótu do dzieci.Jezu ufam Tobie. Matko zawierzam Ci ich i oddaję bożej opatrzności a Annie łaskę opamiętania się.


  Dodano 29-10-2020 przez Piotr

  Błagam o zdrowie dla mojego syna Szymona.


  Dodano 26-10-2020 przez Aleksandra

  Proszę o powrót do zdrowia papieża Benedykta XVI


  Dodano 26-10-2020 przez Anna

  O łaskę nawrócenia, dar wewnętrznej przemiany, odwagę i siłę do wyjścia z drogi zła i grzechu, zerwania relacji z niewłaściwym człowiekiem oraz światło Ducha Świętego dla Hazal.


  Dodano 26-10-2020 przez Anna

  O łaskę nawrócenia, dar wewnętrznej przemiany, odwagę i siłę do wyjścia z drogi zła i grzechu, zerwania relacji z niewłaściwym człowiekiem oraz światło Ducha Świętego dla Hazal.


  Dodano 25-10-2020 przez Ania

  Proszę o modlitwę za mojego brata Janusza, który jest w ogromnym bólu po śmierci syna. O Bożą pomoc i ratunek, pocieszenie, ukojenie i Boży pokój serca. Żeby nie zaczął pić i żeby nic sobie nie zrobił i żeby chciał pomocy od Boga i specjalistów.


  Dodano 23-10-2020 przez Witek

  Jezu proszę o łagodny przebieg choroby i uzdrowienie dla Braci Kapucynów dotkniętych Covidem


  Dodano 23-10-2020 przez Witek

  Jezu proszę o uzdrowienie Doroty i Marcina
  Proszę o miłość między nami
  o Ducha Świętego dla nas


  Dodano 23-10-2020 przez Anna

  O łaskę nawrócenia, dar wewnętrznej przemiany, odwagę i siłę do wyjścia z drogi zła i grzechu, zerwania relacji z niewłaściwym człowiekiem oraz światło Ducha Świętego dla Hazal.


  Dodano 20-10-2020 przez Maria

  Barrdzo prosze o modlitwe o powrot do zdrowia dla syna ora Dary Ducha Swietego dla niego w zdaniu egzaminu na prawo-jazdy.
  W intencji zdrowia,bezpieczesntwa i blog.Bozego dla dzieci i ich matki.
  Dziekuje bardzo.


  Dodano 20-10-2020 przez Aga

  Pokornie proszę o modlitwę za duszę mojego zmarłego Taty. Wierzę głęboko,że Boże Miłosierdzie weźmie górę nad Sprawiedliwością. Maryjo, ukochana mamusiu wyproś u swego Syna zbawienie dla Taty. Bóg zapłać stokrotnie Wszystkim z modlitwę. Bóg dał, Bóg wziął. Niech Jego Święte Imię będzie pochwalone.


  Dodano 19-10-2020 przez Aneta

  O ślub z ukochanym i dar komunikacji, empatii. W intencji serca.


  Dodano 16-10-2020 przez Zbigniew

  O Boże Miłosierdzie dla Zbigniewa i osób bliskich