W Archiwum
Kochani !
Bardzo gorąco zapraszamy na Diecezjalny Dzień Skupienia (różni się od dnia wspólnoty tym, że nie ma spotkań w grupach, a duży akcent położony jest na adorację Najświętszego Sakramentu i uwielbienie).
Odbędzie się on w sobotę 10 grudnia br. od godz. 10 30. Koniecznie zaproście także Waszych Księży Moderatorów! (muszą zabrać ze sobą albę i stułę koloru fioletowego).
W opiece nad dziećmi będzie nam pomagać zastęp dziewczyn z ZHR, znany już niektórym z Dnia Wspólnoty w Zielonej Górze (sprawdziły się na piątkę).
Bardzo prosimy, żeby mężczyźni i chłopcy, którzy służą do mszy w swoich parafiach stanęli także przy ołtarzu podczas naszej wspólnotowej mszy (zależy nam na wzorcowej oprawie tej Eucharystii).
Po mszy św. zapraszamy na agape, prosimy o zgłoszenie chęci upieczenia ciast (przynajmniej jedno na krąg) u par rejonowych. Osoby przyjezdne prosimy o zaopatrzenie się w kanapki (bo przewidujemy tylko słodkości, kawę i herbatę).
Zakończenie około godz. 14 30.

(link – plan ramowy)

I jeszcze sprawa miejsca.
Otóż tym razem będziemy gośćmi w parafii Św. Franciszka w Zielonej Górze ul. Jana Kilińskiego 5 (BARDZO WAŻNA INFORMACJA – KOŚCIÓŁ JEST OGRZEWANY!!!).
Zmieniono oznakowanie ulic, dlatego zawiadamiamy: dojazd do ulicy Kilińskiego (jednokierunkowej) – tylko od strony ul. Ptasiej!

(link – mapa z dojazdem)

Już teraz cieszymy się na nasze spotkanie!

Do zobaczenia! Niech Bóg błogosławi!
Anna i Mariusz