W Diecezja, Miłosierdzia

Szczęść Boże!
Droga wspólnoto DK w tym pięknym roku Miłosierdzia Bożego pragniemy odnowić się słowami papieża Franciszka, który określił Miłosierdzie min. jako SZANSA!

I tak właśnie kolejny raz Bóg daje Nam szansę, by opuścić wygodną kanapę i służyć ludziom, których Bóg stawia na naszej drodze.
Diakonia miłosierdzia istnieje od 2010 roku z małymi przerwami na rodzenie dzieci itp. sprawy rodzinne.
Do tej pory zajmowaliśmy się służeniem drugiemu człowiekowi przyjmując różne formy pomocy materialnej i niematerialnej. Chcielibyśmy jednak, aby ta służba wynikała przede wszystkim z miłości do Boga i dlatego niezbędna jest również formacja modlitewna, aby rozeznawać w grupie członków diakonii wolę Bożą.
Wierzymy, że Pan Bóg powołał już osoby, które chciałyby głosić miłosierdzie Boże, dlatego bracie! siostro! nie zwlekaj, bo dziś jest ten czas, aby podjąć to wezwanie.

Zwracamy się również o pomoc w znalezieniu kapłana, który obejmie opiekę nad nami i nad masą członków diakonii którzy z pewnością przybędą. 😀
Rok miłosierdzia kończy się 20 listopada i dlatego 19 listopada 2016 roku serdecznie zapraszamy na spotkanie osób zainteresowanych posługą w takiej diakonii.
Szczegóły pod numerem telefonu 602 740 188 lub email. etpogorzelscy@gmail.com
To co dacie Nam? Sobie? szansę?

JEZU UFAMY TOBIE

Ewa i Tomasz Pogorzelscy!!!