W Diecezja

Rejon Wschowa / Głogów

Alina i Piotr Kukła. Jesteśmy małżeństwem z szesnastoletnim stażem. Mamy troje dzieci. W Domowym Kościele jesteśmy od 9 lat. Przez minione 2 lata pilotowaliśmy nowopowstały krąg w naszym rejonie.Na co dzień pracujemy zawodowo Piotr- jako architekt i planista w urzędzie miasta, Alina- jako logopeda w poradni psychologiczno-pedagogicznej. Wolny czas lubimy spędzać na spotkaniach z przyjaciółmi i rodziną oraz na podróżach. Naszą wspólną pasją są wędrówki po Tatrach. Dziękujemy Bogu za łaskę przynależności do Domowego Kościoła i prosimy o modlitwę , byśmy godnie pełnili powierzoną nam posługę

Rejon Nowa Sól

Katarzyna i Jerzy Patelkowie są małżeństwem od 31 lat, mają 9 dzieci, oboje ukończyli studia na KUL-u (Katarzyna anglistykę, Jerzy polonistykę). Od 30 lat w Domowym Kościele, pełnili posługę pary animatorskiej w kręgu, pary animatorskiej i moderatorskiej podczas rekolekcji, parą rejonową zostali wybrani po raz drugi (pierwszy raz w latach 2006-2009), są członkami Krucjaty Wyzwolenia Człowieka. Ich wspólną pasją są wyprawy kajakowe i oglądanie filmów. Prowadzą kursy przedmałżeńskie metodą „małych grup” oraz spotkania dla rodziców przygotowujących się do ochrzczenia dzieci, są współzałożycielami szkoły katolickiej w Nowej Soli, Jerzy jest redaktorem naczelnym Gazety Międzyparafialnej ukazującej się na terenie 6 parafii w dekanacie nowosolskim, od 2014 r. jest Szafarzem Nadzwyczajnym Najświętszego Sakramentu, a od bieżącego roku delegatem na Synod Diecezjalny.

Rejon Żary / Żagań / Lubsko

Asia i Daniel Wiśniewscy z Lubska. Małżeństwem jesteśmy 13 lat, mamy dwójkę dzieci: Antek lat 11 i Michalina 8 lat. Mieszkamy w Lubsku i należymy do parafii NNMP. W DK jesteśmy od 13 lat. Przeżyte rekolekcje: OAZA I, OAZA II, ORAR II, sesja o pilotowaniu kręgów, 8 błogosławieństw w świetle zobowiązań DK, cdn w miarę upływającego czasu. Od września tego roku jesteśmy parą rejonową. Pracujemy wspólnie prowadząc własną działalność (geodezja). Moje (Daniel) hobby to sport. Jako kibic przed telewizorem, na stadionie, na hali itd. oraz aktywnie wszelkiego rodzaju sporty letnie i zimowe. Natomiast ja (Asia) najchętniej relaksuje się w ogrodzie.

Rejon Gorzów Wlkp.

Iwona i Rafał Kucharscy są  małżeństwem od 14 lat. W Domowym Kościele od – 7 lat wraz z czasem pilotowania. Przeżyte rekolekcje: OR I i II,ORAR II, sesja o pilotowaniu kręgów, tematyczne x 2, rekolekcje dla par rejonowych.
Zainteresowania: rodzinne kampingowanie, wspólne górskie wycieczki, podróże motocyklowe.  Iwona pracuje jako księgowa – urzędnik – praca etatowa w Starostwie Powiatowym a Rafał jako kierownik działu informatyki.

Nowym parom rejonowym życzymy obfitości łask Bożych od naszego Pana i błogosławieństwa na każdy dzień.