W Diecezja, Wyzwolenia

W dniach od 7 do 9 lutego, w Starym Sękocinie odbyła się Oaza Jedności Diakonii Wyzwolenia. Uczestniczyło w niej blisko 60 osób z 20 diecezji. W czasie Oazy pracowaliśmy nad kierunkami działalności Diakonii Wyzwolenia.
Żniwo wprawdzie wielkie, ale robotników mało” ( Łk 10, 2). Dlatego bardzo prosimy o zapoznanie się i jeśli czujecie się współodpowiedzialni, o wypełnienie formularza wsparcia KWC. Ankieta znajduje się pod adresem:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfKwvoEeA9NmJKMaIhytowf_j6o4lkcnJ0sxAHgsorSPVEVdw/viewform.

Należy ją wypełnić online.
Zbliża się Wielki Post, który proponujemy przeżyć z KWC. Przez cały okres Wielkiego postu Centralna Diakonia Wyzwolenia będzie prowadzić na facebooku KWC akcje modlitewno-mobilizacyjną składającą się z trzech elementów powtarzanych każdego dnia:
#modlitwa – o godzinie 21:37 będziemy wspólnie się gromadzić na transmisji live z dziesiątki różańca świętego w intencji KWC
#post –o godz. 12.00 będzie publikowany post mówiący o motywacji abstynencji w KWC lub innym temacie związanym trzeźwością/abstynencją
#jałmużna- o godz. 18.00 będzie publikowany post mówiący o możliwościach wsparcia KWC (finansowym, konkretnych działaniach/zadaniach do wykonania).
Nawet, jeśli nie jesteście członkami KWC, okres Wielkiego Postu może Wam przybliżyć to dzieło.

Diecezjalna Diakonia Wyzwolenia