W Archiwum, Rekolekcyjna

Kochane Rodziny Domowego Kościoła,

Rekolekcje formacyjne Domowego Kościoła są czasem szczególnego działania Boga w życiu małżeństwa i rodziny. Zanim ogłosimy listę rekolekcji letnich zapraszamy do udziału w rekolekcjach Domowego Kościoła organizowanych przez Diakonię Rekolekcyjną Ruchu Światło-Życie diecezji zielonogórsko-gorzowskiej podczas ferii zimowych i w długi weekend majowy.

„Celem oazy jest próba ponownego otwarcia chrześcijanom przystępu do źródła wody żywej, do rzeczywistości nowego życia, aby stała się ona realnym wydarzeniem w ich życiu i źródłem radości.” – mówił o rekolekcjach Sługa Boży ks. Franciszek Blachnicki. Odkrywając w tym szczególnym wydarzeniu podstawowe narzędzie ewangelizacji oraz, idąc dalej, rozwoju i naprawy swojego życia duchowego, pragniemy zaprosić wszystkie pary Domowego Kościoła do uczestnictwa w przygotowanych przez nas rekolekcjach śródrocznych. A jest w czym wybierać.

 

 

 

Miejscowość Termin Rodzaj
rekolekcji
Cena – dorośli* Cena – dzieci** Wymagana
formacja
Link do
ośrodka
Stary Sącz 11-25.02.2018 Oaza Rodzin II st. 1100 zł 550 zł OR I http://www.centrumopoka.pl/
Piwniczna-Zdrój 28.04-05.05.2018 ORAR I st. 750 zł 450 zł Skończony pierwszy
rok pracy w kręgu
http://www.sma.pl/
Mrzeżyno 28.04-05.05.2018 ORAR II st. 750 zł 450 zł http://piotraipawla.org/

 

*/ Dorośli oraz dzieci urodzone do roku 2006 włącznie
**/ Dzieci urodzone pomiędzy rokiem 2007 a 2015
Dzieci urodzone w roku 2016 i młodsze – bezpłatnie.

Zapisy na rekolekcje realizujemy tylko za pomocą formularza zgłoszeniowego, dostępnego po kliknięciu poniższego adresu. Tam też znajdziecie więcej szczegółowych informacji.

Po właściwym wypełnieniu zgłoszenia uczestnicy otrzymają e-mail potwierdzający ich przyjęcie. W terminie do 14 dni od jego otrzymania wymagana jest wpłata zaliczki w wysokości opłaty za jedna osobę dorosłą.
W razie pytań czy wątpliwości prosimy o kontakt mailowy: rekolekcje.dk.zg@gmail.com lub telefoniczny: Urszula Sokołowska 605321586.

„Rekolekcji nie wystarczy tylko wysłuchać, wziąć w nich udział, być na nich obecnym, ale trzeba je odprawić tzn. wysłuchane nauki trzeba przemyśleć, przemodlić, przedyskutować, zastosować do siebie, wprowadzić w czyn. Trzeba odejść od codziennego życia, codziennych kłopotów i trosk, aby poświęcić czas Bogu, spojrzeć w Jego świetle na swoje życie osobiste, małżeńskie, rodzinne, ustawić to życie w Nim i według Niego”ks. Franciszek Blachnicki

Z całego serca życzymy wszystkim Bożego błogosławieństwa

Diakonia Oaz Rekolekcyjnych Ruchu Światło – Życie
diecezji zielonogórsko – gorzowskiej