pomagampotrzebuje300

Szczęść Boże.

Nasi drodzy Przyjaciele, chcemy by na naszej stronie pojawiła się możliwość dzielenia się tym co mamy a być może nam zbywa np. farba po malowaniu, która nam została, panele, regipsy, bądź inne rzeczy remontowe. Może łóżeczko dla maluszka, ubranka dla małych, trochę większych i największych, wózek dziecięcy, sprzęt z którego już nie korzystamy, rower, po prostu wszystko co nadaje się jeszcze do użycia a zalega w szafie, piwnicy, czy garażu i chcielibyśmy podarować to osobie, która tego potrzebuje.

Miało by to wyglądać tak: wysyłam maila na adres: pomagam@dkzg.pl z informacją co chcę podarować i swój nr telefonu, informacja ta zostanie umieszczona na naszej stronie.
Również Ci, którzy będą potrzebowali czegokolwiek mogą napisać maila na adres: potrzebuje@dkzg.pl z tekstem: potrzebuję np. łóżeczka dziecięcego i swój nr. telefonu.

Pozdrawiamy Alina i Marek

Aktualne

Nowiny
Relacja z Jesiennego DWDD filii poznańskiej 23-24 listopada 2018 r.

Relacja z Jesiennego DWDD filii poznańskiej 23-24 listopada 2018 r.

23-24 listopada 2018 r. w Diecezjalnym Domu Formacyjnym Ruchu Światło-Życie w Łagowie Diecezji Zielonogórsko – Gorzowskiej odbył się Jesienny Dzień Wspólnoty Diakonii Diecezjalnych filii poznańskiej. Tematem spotkania było – Młodzi w kościele. Inspiracje synodalne.
Read More
Potrzebuję

Poszukujemy osoby do pomocy w opiece nad naszym chorym Tatą

Osoba do pomocy nie musi posiadać medycznego wykształcenia, ale powinna się cechować uczciwością i empatią.
Read More