W Archiwum

Zapraszamy wszystkich członków Domowego Kościoła z naszej diecezji na coroczne spotkanie opłatkowe, które odbędzie się w parafii pw. Ducha Świętego w Zielonej Górze w dniu 31 grudnia br. Data spotkania została podyktowana głównie tym, że tego dnia wypada Niedziela Świętej Rodziny – uroczystość patronalna Domowego Kościoła
To niepowtarzalna okazja, abyśmy byli ze sobą przez kilka godzin w tym szczególnym czasie jakim jest okres oktawy Bożego Narodzenia. Czas radosnego i uroczystego dziękczynienia Bogu w Trójcy Jedynemu za dar przyjścia na świat Syna Bożego.
Program naszego spotkania w przybliżeniu jest następujący:

12.00 Msza Święta suma parafialna z udziałem Księdza Biskupa, połączona z odnowieniem sakramentu małżeństwa dla wszystkich obecnych w kościele par małżeńskich (nie tylko członków DK)
13.15 Poświęcenie nowych trzech ołtarzy bocznych: dwóch w kościele głównym „ołtarz Miłosierdzia Bożego” i „ołtarz Matki Bożej Nieustającej Pomocy” oraz trzeci w kaplicy Matki Bożej Rokitniańskiej „ołtarz Dar Miłości i Pokoju”.
13.20 Życzenia oraz podzielenie się opłatkiem członków DK w kaplicy Matki Bożej Rokitniańskiej
14.00 Gorący poczęstunek obiadowy, desery, ciasta i kawa oraz kolędowanie przy akompaniamencie akordeonu i gitary w dolnej sali
15.30 Zakończenie spotkania

WAŻNA INFORMACJA DLA WSZYSTKICH CZŁONKÓW DK
Bardzo prosimy, aby z każdego kręgu przyniesiono przynajmniej jedno ciasto oraz owoce lub soki dla dzieci.