W Archiwum

Zmiana tematyki rekolekcji „Związani”

Kochane Rodziny Domowego Kościoła ( i nie tylko)

W dniach 25.06-02.07.2017 w Kęszycy Leśnej odbędą się rekolekcje „Związani”. Pierwotnie miały podtytuł „M&M – małżeństwo i młodzież” i miały być poświęcone relacjom małżonków z nastoletnimi dziećmi. Ze względu jednak na małą ilość chętnych informujemy, że ulega zmianie tematyka rekolekcji. Nie zmienia się miejsce i czas.

W nowej formule, „Związani” to rekolekcje dla tych, którzy pragną pogłębić więzi małżeńskie. Zaproszenie skierowane jest do wszystkich małżeństw, bez względu na staż, przynależność do ruchów czy stowarzyszeń. Prowadzone będą przez Ruch Światło-Życie we współpracy i w oparciu o program stowarzyszenia „Spotkań Małżeńskich”.

Celem tych rekolekcji jest:
– współpraca z łaską sakramentalności małżeńskiej,
– uświadomienie konieczności nieustannej pracy nad własnym małżeństwem,
– potrzeba odnowy miłości w małżeństwie i rodzinie,
– zachęta do systematycznej formacji, także w oparciu o wspólnoty,
– odpoczynek, czas spędzony z całą rodziną w ciszy jezior i lasów.

Jeśli czujecie, że warto byłoby ożywić małżeńską więź zapiszcie się. Jeśli znacie małżeństwo (niekoniecznie z Domowego Kościoła), które potrzebuje oderwania od codzienności i skupienia się przez chwilę na miłości, która ich kiedyś połączyła – zaproście ich na te rekolekcje. Pozwólmy działać Temu, który jest Miłością.

Cena rekolekcji to
480 zł dla osoby dorosłej oraz dziecka powyżej 11 lat (rok urodzenia do 2005) oraz
310 zł dla dziecka w wieku 3-11 lat (2006-2014),
dziecko w wieku do 2 lat (od 2015)– bezpłatnie;

Zapisy możliwe są wyłącznie poprzez wypełnienie elektronicznego formularza dostępnego poniżej:

W razie pytań czy wątpliwości prosimy o kontakt mailowy: rekolekcje.dk.zg@gmail.com lub telefoniczny (po godz. 17:00): Piotr Juryk 691914823, Ewa Juryk 697607978.